Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

valda, takoj jo vzamem

 

dans se ni menjaval nosilec menjalnika ker sem rajs sel usekat eno furco namest da bi sraufal. bom za vikend k bo dez

 

od punterja paula sem prilepil uno primerjavo bajk vs elektricni bajk. pa se to mi je skor zal, ker mi model gre precej na zivce.

model je kr dost slab v mtbju med temi youtuberji k jih jaz gledam. pac verjetno se vseeno boljsi od mene ampak to nima veze. razpizdi me to k ma model dostop do vseh teh projev, skos je na kolesu, skos rajda, ma full dobro kolo, dostop do full dobrih bike parkov, nasploh ma model tolko enih faking resoursov, da bi lahk postal res dober, ampak se kr sucka.

 

 

Povezava do prispevka

Katere galoše (overshoes) kupt? V sredo sem po službi skliznu od Mojstrane do Belopeških, pa so mi spet skor zmrzlna stopala. Morm neki kupt za čez čevlje.

 

@Boris a so od Assosa kul? Sej cene vidm, da so itak dost podobne od firme do firme.

 

 

 

 

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 urama:

Katere galoše (overshoes) kupt? V sredo sem po službi skliznu od Mojstrane do Belopeških, pa so mi spet skor zmrzlna stopala. Morm neki kupt za čez čevlje.

 

@Boris a so od Assosa kul? Sej cene vidm, da so itak dost podobne od firme do firme.

DDCBDE89-1B06-4DB0-B651-020B0E273E55.MOV 13 MB · 3 downloads

 

4BABC4BA-9989-4F19-8A11-F079C0D79C6C.MOV 30 MB · 1 download

imo vzami tisto kar je bolj vzdrzljivo na dez. Od assosa so ok. Ostalih ne poznam. Videa mi pa ne odpre. Ampak prejsi kupu dobre termo nogavice. 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 11 minutami:

imo vzami tisto kar je bolj vzdrzljivo na dez. Od assosa so ok. Ostalih ne poznam. Videa mi pa ne odpre. Ampak prejsi kupu dobre termo nogavice. 

 

Zdej bi mogl delat videi tud na telefonih, sej sta sam 2 posnetka iz zadnje turce :)

Povezava do prispevka

bom pogledal doma ker sm na sihtu pa da ne downloadam tu na pc

 

Keba ce se mislis mal furat po gozdnih cestah in kaksn na easy trail so ti teli ok. Sam ce mas namen resno furat in se malo izzivljat z bajkom ze v startu glej za boljsi model bajka. Vsaj comp. Tale je res basic

Povezava do prispevka
keba reče pred 2 urama:

Pa recimo, da se zdilam za nekje tok, koliko me pride še potlej, da zamenjam za neke dovolj dobre amortizerje pa feltne?

 

ne bo ti tok spustu, če ga za 3,5k dobiš bo dobr

 

edin kar bi tle mogu (oz "mogu") upgrejdat je vilca k je smeti, solidne rabljene se začnejo pr 350-400

 

plus je še da maš še 3 leta garancije na motor

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...