Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 23 minutami:

Kako je sploh prišla ta firma do njega? To so na Raamu navezal kakšne stike al kako? 

 

Drugače pa ja, ful sm vesel da tak model kot je on dobi čimveč stvari zastonj. Kar sem bral od njega res izgleda kot človek na mestu.

Ej nevem nisem vec tolk v tem. Mah je kr tezko kot slovenc se it tak sport. Se dobr da ma par frendov in sponzorjev iz CH da mu tko dajo 20-30k na leto da pokrije stroske. 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 11 urami:

Cuj, tak model kot je on:D

 

Valjda da bo dober športnik sponzoriran, sploh s takimi uspehi

 

Ma ja no, sam kolkr sem bral takrat ob Robičevi smrti, so ljudje ki so poznali oba, govorili kakšna razlika je med njima. Robič je po cele dneve samo treniral in se ni kaj dosti menil za stvari ki so jih nato morali opraviti drugi namesto njega. Medtem ko je Baloh hodil v službo, sam iskal sponzorje in tudi sam uredil večino stvari za dirke. To je zdaj itak težko vedeti koliko od tega je res, ampak vseeno sam bolj spoštujem nekoga ki je poleg ogromnih količin treninga sposoben delati in urediti še vse ostalo. 

Povezava do prispevka

mas dva modela kako dobit sponzorje. Robic je vedno dobil nekoga k je poiskal denar in si vzel procent. Marko je vedno iskal sam oz z pomocjo prijateljev + siht. Jure je bil v vojski in mel proste roke oz vec casa. Ampak vseeno je bil v glavi mocnejsi in ko je sel v krizo je se bolj grizu. Je bil pa katastrofa do ekipe na dirkah. Kar je pri Maretu cist drugace. Vedno prijazen tudi ce si kej zafukal ni blo nikoli nobenega kreganja vedno rece hvala pa ce tudi je to po 4000km sredi noci ko ne ve da je ziv

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 22 urami:

danes sem naredil 81km na sobnem kolesu, dobesedno, ampak res dobesedno ne čutim riti. :rofl:

 

kaj za nek trainer imaš to? upam, da je vsaj smart, čene res občudujem tvojo vztrajnost :D. smart trainer + netflix namreč sploh ni tako nevzdržna kombinacija, kot bi si človek sprve mislil.

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 1 uro:

Glede na to, da se za Real navijas, bi clovk reku, da si rojen mazohist :D

 

:rofl:

 

Zorz reče pred 1 uro:

 

kaj za nek trainer imaš to? upam, da je vsaj smart, čene res občudujem tvojo vztrajnost :D. smart trainer + netflix namreč sploh ni tako nevzdržna kombinacija, kot bi si človek sprve mislil.

 

heh, kot je rekel dilar, gre za čisto obično sobno kolo, ki meri čas, kilometre in kadenco, to je vse.

 

starša prenavljata stanovanje in ker sem razmišljal, da bi si za čez zimo tudi sam nabavil kakšno sobno kolo, sem se ponudil, da naj ga pripeljejo k meni.

 

dejansko sem naredil tako, kot si rekel. na TV sem si lepo naštimal Giro in kolesaril. :lol:

 

dilar reče pred 37 minutami:

Ma zih ma tistga za stare mame, k ma tak zic, da morš met 1m razmaka med sedalnimi kostmi. 

 

zic je daaaaaaleč največji problem. ponoči sem se zbudil in me je zagrabila totalna panika, ker še vedno nisem čutil riti. zjutraj je bilo že malo boljše, popoldne sem pa že spet kolesaril, ampak samo pol ure, ker me je potem spet bolela rit.

 

zdaj pa gledam ta kolesa na netu in imajo vsa bolj ali manj te kurčeve široke zice. se dajo ta jajca kaj customizirat?

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče Pravkar:

 

:rofl:

 

 

heh, kot je rekel dilar, gre za čisto obično sobno kolo, ki meri čas, kilometre in kadenco, to je vse.

 

starša prenavljata stanovanje in ker sem razmišljal, da bi si za čez zimo tudi sam nabavil kakšno sobno kolo, sem se ponudil, da naj ga pripeljejo k meni.

 

dejansko sem naredil tako, kot si rekel. na TV sem si lepo naštimal Giro in kolesaril. :lol:

 

 

dejansko je zic daaaaaaleč največji problem. ponoči sem se zbudil in me je zagrabila totalna panika, ker še vedno nisem čutil riti. zjutraj je bilo že malo boljše, popoldne sem pa že spet kolesaril, ampak samo pol ure, ker me je potem spet bolela rit.

 

zdaj pa gledam ta kolesa na netu in imajo vsa bolj ali manj te kurčeve široke zice. se dajo ta jajca kaj customizirat?

 

Ma ne vem kok se da kaj zic menjat pri teh sobnih, vsaj kokr se jst spomnem od tistega, ki so ga mel moji tastari, je bil nek čudn nestandardni nastavk za zic. Jst sm si lan al predlan kupil pol spinner (takrat še nisem mislu, da bom kupoval specialko), kjer je vsaj kolkr tok normaln kolesarski zic gor (čeprav še skoz dokaj neudobn).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...