Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

gorann reče Dne, 22. 5. 2021 at 14:43:

Vrhovska gora, lovrenc, lisca

Z vrhovske mas par trejlov dol, na lovrenc je vecinoma asfalt je pa lep razgled pol gres se na lisco lahk naprej, z lisce mas tud par trejlov

Ne vem kaksn si spustas, jest lisco pocas navzdol prefuram pa.mi je fajn filing ne rabm se ubijat navzdol

 

 

Obvezno sporoc da nafilam ebajk :D

 

Kul, hvala! Bom javil ce se realizira :)

Povezava do prispevka
dilar reče pred 4 minutami:

 

Odvisn kašno gledaš, če boš gledaš Gore-Tex Shakedry, pol boš dal 200+, če boš pa kupu cheapo plastiko, k se skuhaš not, bo pa 20. 

Seveda gledam najboljsi pp

 

To mislim za turce ko pada in gres na bajk mal okol, jutr dobim blatnike pa da sprobam tud to

 

Ene kratkr hlace za na bajk da odbijajo vodo bi tud mel, poznas kj?

Povezava do prispevka
gorann reče pred 2 minutama:

Seveda gledam najboljsi pp

 

To mislim za turce ko pada in gres na bajk mal okol, jutr dobim blatnike pa da sprobam tud to

 

Ene kratkr hlace za na bajk da odbijajo vodo bi tud mel, poznas kj?

 

Hmm ne, za hlače ne vem, jst itak grem na kolo sam k je šajba brez oblakov :D

 

Jst vetrovko za v žep mam Castelli Squadra, sam je tak material, da se skuhaš notr hitr in je bolj sam za polet za spuste, da ne prepiha. Drgač sm mev pa do zdej skoz kr tisto Perfetto Ros, k ma Gore-Tex Infinium tehnologijo in je windrproof pa water-resistant kao, sam tista je taka jakna, da jo ne morš lih v žep od dresa zbasat. Sam do zdej je blo itak večinoma tok hladno, da je blo ql.

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...