Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

jest sm minionko reklamiral, ker je kriv plasc, zgleda ko da je kriva feltna v resnic je pa plasc v kurcu

 

ce ti ga je porinlo do roba ven na feltni pol je to to, poglej ce je rob viden ob feltni, sej se vidi

 

lahk spustis gumo pa stisn plasc da odstopi od roba pa se enkrt napumpaj, razen ce mas tubeless narejen 

Povezava do prispevka

evo zamenjal plasce na specialki, dejansko se leps zgleda kot z unimi tan wall gumami

nabavim 32mm plasce pridem domov, se jebem da nataknem, zgulim vse prste preden sm dobu na feltno vse

napumpam in zgleda ko da je kriva feltna, se vidi zamaknjen profil ko se vrti guma

valjda takoj v tregovino nazaj ajde reklamiraj to kolega, vidim nima vec 32mm na zalogi vzamem 28mm, tko da teli zdj so okej 

 

zdaj je tak bolj sporten:D

 

nova balanca, nov trak, nove gume, taglavn na vasi

Povezava do prispevka
gorann reče pred 48 minutami:

ej kolega dilar, res mi je lepsi zdj

 

pics or didn't happen.

 

jst sm dal pa v četrtek končn kolo na prvi servis, tko da sm mel ta tedn fotrov kolo sam od kempa do obale, sm namest na gor, šov na dol :)

 

 

191773131_10159725054909101_5823087123778067753_n.jpeg

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

Jaz sem mel tut lep izlet danes. Vzpon na Trdinov vrh. In spust vse do urgentnega centra, kirurgije. :D

Vmes sem še malo padel na trailu in z brado priletel na kamen. Presekal čez in čez. Ko sem ob spustu pihnil z zaprtimi usti, je šel zrak kar čez rano. :pinch:

Prvi resni padec letos ob 1100km z mtb. Full face čelada pa v avtu.. :wacko:

 

20210601_131349.jpg

20210601_105717.jpg

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Crank Bros Crank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank BrosCrank Bros

 

Tubless GEL gume (ne poči)Tubless GEL gume (ne poči)Tubless GEL gume (ne poči)Tubless GEL gume (ne poči)Tubless GEL gume (ne poči)Tubless GEL gume (ne poči)Tubless GEL gume (ne poči)

 

Kupljen oktobra 2019 

 

Hitro je vidu da je kupu jajca

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...