Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

bozicekman reče pred 11 minutami:

ZLAHKA 1600 W +

ajoj ajoj, kaj se dogaja tukaj

 

haha ja, van der Poel je na best power performance na dirki takrat na Touru mel 1400 wattov za 10 sekund. 

 

Tole je za Bennetta, sicer iz Gira 2018:

 

Ireland's Sam Bennett (Bora-Hansgrohe) had the next best peak power in Velon's pick of the sprints, hitting 1,480w on his way to his maiden Grand Tour victory at the 2018 Giro d'Italia. With average of 1070w over the 17-second sprint, Bennett was able to just shade the on-form Elia Viviani (Quick-Step Floors) to the line on stage seven of the race.

Povezava do prispevka
gorann reče Pravkar:

Govorim o peak stevilkah ne da drzis 1600 10 sekund

 

 

 

A ne znaš brat? Ireland's Sam Bennett (Bora-Hansgrohe) had the next best peak power in Velon's pick of the sprints, hitting 1,480w on his way to his maiden Grand Tour victory at the 2018 Giro d'Italia.

 

Ti si pisal, da pro nešprinterji za šalo presežejo 1600 W. To je pač totaln bullshit :D če van der Poel ne more 1500 držat za 10 sekund.

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 minuto:

lol folk se ni pogruntu debelega da sam nabija te cifre za to da lahk krka zvecer. 

Gorc k bo vsaj 4w na kg se bomo menili dalje o power metru pa peaku itd. Dokler se svaljkas 22kmh pa bols da se z Misakom furas po kremsnitah pa pohanjih

 

Lep lp

Garmin 130 

Misak je edini k me ma rad

Povezava do prispevka
dilar reče pred 4 minutami:

 

A ne znaš brat? Ireland's Sam Bennett (Bora-Hansgrohe) had the next best peak power in Velon's pick of the sprints, hitting 1,480w on his way to his maiden Grand Tour victory at the 2018 Giro d'Italia.

 

Ti si pisal, da pro nešprinterji za šalo presežejo 1600 W. To je pač totaln bullshit :D če van der Poel ne more 1500 držat za 10 sekund.

 

pol ves kako ma dobr skalibriran power meter ce je debeli dosegu 1100 :D 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 4 minutami:

 

A ne znaš brat? Ireland's Sam Bennett (Bora-Hansgrohe) had the next best peak power in Velon's pick of the sprints, hitting 1,480w on his way to his maiden Grand Tour victory at the 2018 Giro d'Italia.

 

Ti si pisal, da pro nešprinterji za šalo presežejo 1600 W. To je pač totaln bullshit :D če van der Poel ne more 1500 držat za 10 sekund.

 

The German hit an incredible 1903w as he reached a peak speed of 76.8kmh averaging in 1,326w in the entire sprint. Ireland's Sam Bennett (Bora-Hansgrohe) had the next best peak power in Velon's pick of the sprints, hitting 1,480w on his way to his maiden Grand Tour victory at the 2018 Giro d'Italia.

Povezava do prispevka

Teza je ful za v klanc pomembna

 dobesedno suhec  pri 70kg rabi 210w jaz pri 100kg pa 300w da greva enako hitro v klanec

90w razlike  je ful nimam sans kle

Pri proficih je razlike 15kg med klancarji in sprinterji pa kaj se to nardi razlika v klanc

 

Van aert ma 78kg pa verjetno dost vec ftpja od pogacarja pa nima sans v klance razen poloznejsih

Povezava do prispevka

Kaksne gluposti so dejstva

 

Jaz furam zase, ce dosezem kaksn nov mejnik je to to. Ne dokazujem se nobenmu, sploh pa nimam za burek prot drugim rekreativcem ce bi tekmoval

A vseen bom kolesaril ker mi je fajn, ego me ne boli ce me kdo prehiti, rajs kaksno recem med kolesarjenjem kot pa da gledam avg speed 

Se ustavim na kavi, pa pol naprej do naslednje postaje itd

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...