Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Goblin reče pred 2 minutama:

Cene so ble čist za pričakovat, lahko bi bile 50€ nižje za PS5. Bolj zaskrbujoče so cene špilov, če bodo res tok povečane.

 

Ni nobenga če tukaj... To so uradne cene na njihovem blogu. Kako bo z zalogo PS5 pri vas? Sem resen interesent ampak hočem konzolo 19. novembra! ;)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

 

Ni nobenga če tukaj... To so uradne cene na njihovem blogu. Kako bo z zalogo PS5 pri vas? Sem resen interesent ampak hočem konzolo 19. novembra! ;)

Čisto direktn, nobeden nima pojma koliko konzol dobi in če sploh v Slovenijo (po uradni poti seveda). Pač vsaj 100 folka bo za eno konzolo, tako da vas večina ne bo dobila. Mi pa bomo tistih par poskusili prodati tistim, ki ne bodo preprodajali.

 

Povezava do prispevka

lol tistih par si boste razdelili med znanci, kaj probali prodajat tistim ki ne bodo preprodajali.. no odvisno koliko jih bo ampak ja.... v kontesktu, da jih ne bo dosti itak

 

itak.. iskreno slovenija je zadnja potrosniska rupa razvitega sveta.. vedno blo tako vedno bo, dokler nas bo samo 2 milijona.. mislim sej drugace je ql, ma kar se tice biznisa bog pomagaj.. sreca da zivim ob meji, ker sicer bi me resno skrbelo..

no mogoce bo BB imel kaj vec zaloge ampak mocno dvomim, dokler se ne zadovoljijo potrebe po vecjih drzavah

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

lol tistih par si boste razdelili med znanci, kaj probali prodajat tistim ki ne bodo preprodajali.. no odvisno koliko jih bo ampak ja.... v kontesktu, da jih ne bo dosti itak

 

itak.. iskreno slovenija je zadnja rupa. .vedno blo tako vedno bo.. sreca da zivim ob meji, ker sicer bi me resno skrbelo..

no mogoce BB bo imel ka jvec zaloge ampak mocno dvomim

Če ti tako praviš pol že.


BB bo zagotovo dobil največjo zalogo, ampak bo tudi imel največ povpraševanja in tudi največ šefov ter zaposlenih.

 

uredilo bitje Goblin
Povezava do prispevka
Goblin reče pred 6 minutami:

Če ti tako praviš pol že.


BB bo zagotovo dobil največjo zalogo ampak bo tudi imel največ povpraševanja in tudi največ šefov ter zaposlenih.

 

 

 

Ja to je res.

 

Mislim sej ne recem, da je neki slabega, da najprej prodas kolegom ipd... sam da bos probal zagotovit, da ne bo preprodajanja je malo smesna izjava imo

 

Sicee lahko si fer in se trudis, ampak ne mores tega vedet... da ne govorim o tem, da se splaca zdilat kolegom in ki jih pol prodajo na bolhi po visji ceni in ai razdelit razliko, ki ni neki ful ampak se vedno je za castit rundo al it na kirbe kot bi reku @tomazek..  mal se hecam sam pac... vsak ve zase.. ampak proti preprodajalcem, pa res ne mores nic, razen ce so ultra glupi hehe

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 11 minutami:

lol tistih par si boste razdelili med znanci, kaj probali prodajat tistim ki ne bodo preprodajali.. no odvisno koliko jih bo ampak ja.... v kontesktu, da jih ne bo dosti itak

 

itak.. iskreno slovenija je zadnja potrosniska rupa razvitega sveta.. vedno blo tako vedno bo, dokler nas bo samo 2 milijona.. mislim sej drugace je ql, ma kar se tice biznisa bog pomagaj.. sreca da zivim ob meji, ker sicer bi me resno skrbelo..

no mogoce bo BB imel kaj vec zaloge ampak mocno dvomim, dokler se ne zadovoljijo potrebe po vecjih drzavah

 

 

Se ti bom pridružu če ne bo druge ker ne znam Italjansk ;)

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

 

 

Ja to je res.

 

Mislim sej ne recem, da je neki slabega, da najprej prodas kolegom ipd... sam da bos probal zagotovit, da ne bo preprodajanja je malo smesna izjava imo

 

Sicee lahko si fer in se trudis, ampak ne mores tega vedet... da ne govorim o tem, da se splaca zdilat kolegom in ki jih pol prodajo na bolhi po visji ceni in ai razdelit razliko.. sam pac... vsak ve zase.. ampak proti preprodajalcem, pa res ne mores nic hehe

V Goblinu lahko saj imamo diktaturo. Sicer pa se bo takoj videlo ko bo folk prilagal račune od kod so.
Še vedno lahko kdorkoli med tistimi parimi, ki sem mu odobril prednaročilo preproda naprej.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

 

 

Se ti bom pridružu če ne bo druge ker ne znam Italjansk ;)

Ni panike

 

Upam samo, da ne bodo pametni in da ne bodo hoteli zdilat vec kot eno.. cene bom vzel dva tri kolege in bo.. sam da bo dovolj konzol

 

Al pa bom sel kupit v vsako stacuno enega sej jih je enih par

 

Bem bomo vidli, to bo se zanimivo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

 

PS4 nisem mogel dobit v Gamestopu brez dodatne garancije tak da sem dal 450€ namesto 400...

ma ja ne vem, mogoce so ti zaglumli ker so vidli da si tujec al pa res so taki smradi, da bodo to vezali.. ma bo mspremljal malo na straneh pa to kaj pise... bomo vidli

 

KE RIT reče pred 7 minutami:

Ma to ima GameStop ene fore XD

 

Drugače pa BB, ti si res en velik optimist. A res misliš, da bo dovolj zalog v raznih Unieuro/MediaWorld? Jaz nimam pojma, če se bo dalo kaj dobit day 1.

ne vem ,sej pravim, da bo zanimivo.. bom gledal malo po straneh, ce se da kej prednarocit, narocit, da imas por order number ipd.. bomo vidli

pac malo fantaziram, se dobro zavedam, da bo lahko cep frka

 

sam v gamestopu res ne bi rad prednarocil in kej placal v naprej, ker uni mi ne vzubajjo nekega zaupanja

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

 

Goblin reče pred 6 minutami:

Gamestop bo dobil največ v Italiji, ampak že imajo na spletni strani opozorilo, da naj ne pričakuješ dobave pred božičem. Pa 250€ moraš vnaprej plačat.

jp res je

 

hehe.. res bo zanimivo

 

dobro sej pol imas se unieruo in mediaworld.. mogoce tam kaj ostane

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pa če si že smotan in kupuješ konzolo ob izidu, ki lahko ima 100 in eno napako, ubodi vsaj 3 leta garancije, raje 5. Da ne bo pol jokanja kot je bilo pri PS3. S PS4 se je sicer dobr obnesl. Seveda tam kjer jo dejansko lahko uveljavljaš. Tuje garancije za PS4 v Sloveniji nisi mogel uveljavljat, sklepam, da bo za PS5 isto, samo v vednost.

uredilo bitje Goblin
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 53 minutami:

ma ja ne vem, mogoce so ti zaglumli ker so vidli da si tujec al pa res so taki smradi, da bodo to vezali.. ma bo mspremljal malo na straneh pa to kaj pise... bomo vidli

 

So smradi. Mene tudi ni pustil brez garancije. 50€ na konzolo+ sem kupil 3 igre in na vsako igro 5€ zavarovanja. Na koncu sem dal 750€. Tip me je pol vabil, če greva na pijačo skupi.

uredilo bitje Denis
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...