Skoči na vsebino

[sveta vojna] Mini Fridge vs Wi-Fi Router


Priporočeni prispevki

Ma kaaaj.. kdo pa kaze troo gameplay v tem promo materijalu.. wes da tweeknejo zadeve al tece na pcju al tece na ps5 in je spimpano v promocijske namene, da izgleda jacce, kaksna je razlika?

 

Se spomnem kako ste navalli na mene in tomazka ko smo rekli da je GoT japan assasins creed...... pred unim gameplayhem se nobenemu ni sanjalo, vsi smo mislili, da bo bolj nek souls like adventure

 

Treba videt situacijo ko izide igra jbt ga

 

Zdaj itak vsi neki spekuliramo in se hypamo u PM.. jaz sem obupal nad vsem zaradi tega covida.. niti nisem ziher, da bo vse, hardwere, izslo kot obljubljeno, kaj sele dolocene sony eskluzive.. pa ne mislim, samo na sony za ms velja isto... pac.. ne recem vec nic doklee nima zdeve doma pizda.. sej lahko se drkamo tako za foro sam iskreno, se ve kako je s tem marketingom

 

Edino treba priznat, da je MS bolj transparenten, ceprav si s tem streljaji v kolena hehe

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 urami:

Ma kaaaj.. kdo pa kaze troo gameplay v tem promo materijalu.. wes da tweeknejo zadeve al tece na pcju al tece na ps5 in je spimpano v promocijske namene, da izgleda jacce, kaksna je razlika?

Razlika je, da maš na eni strani Xbox, ki so ga zaenkrat samo besede in hvaljenja. Zadeve zajema iz PCja. Halo čisto pogorel. Maš pa še Sony, kar je dal vun gameplay zgleda vredi. Dejansko gameplay iz PS5. Poglej si Ratchet in Clank pa boš vido kak zgleda noro. 

 

bigboss82 reče pred 9 urami:

Zdaj itak vsi neki spekuliramo in se hypamo u PM.. jaz sem obupal nad vsem zaradi tega covida.. niti nisem ziher, da bo vse, hardwere, izslo kot obljubljeno, kaj sele dolocene sony eskluzive.. pa ne mislim, samo na sony za ms velja isto... pac.. ne recem vec nic doklee nima zdeve doma pizda.. sej lahko se drkamo tako za foro sam iskreno, se ve kako je s tem marketingom

Jaz se ne hajpam, ker si nem kupo niti PS niti Xboxa novega. Samo mi je smešno, da tak promovirajo  najmočnejšo konzolo na svetu z 12 tefaflopi a niti sekunde gameplaya dokaza tri mesce pred izidom. 


Majo pa židovsko, da ne dajo cene vun že..

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 44 minutami:

Razlika je, da maš na eni strani Xbox, ki so ga zaenkrat samo besede in hvaljenja. Zadeve zajema iz PCja. Halo čisto pogorel. Maš pa še Sony, kar je dal vun gameplay zgleda vredi. Dejansko gameplay iz PS5. Poglej si Ratchet in Clank pa boš vido kak zgleda noro. 

 

Jaz se ne hajpam, ker si nem kupo niti PS niti Xboxa novega. Samo mi je smešno, da tak promovirajo  najmočnejšo konzolo na svetu z 12 tefaflopi a niti sekunde gameplaya dokaza tri mesce pred izidom. 


Majo pa židovsko, da ne dajo cene vun že..

Dobro to glede cene imajo oboji, sej se bojim lih da ne bodo kaj zaglumli zaradi covida.. ki tko ce malo spremljam imajo retailerji ful manj zalog ipd.. tako switcha npr pa tvjev ipd.. upam, da ne bo podovno se s temi novimi konzolami, sicer kot je ze nekdo tu rekel, pomoje ne morejo zamudit praznicnega obdobja

 

Kar pa se tice, da je PS pokazal vec gameplayja.. jah kaj pa vem R&C res.. sam mene ta igra ne zanima.. ne vem mogoce je PS res pokazal malo vec ma obpji bolj malo.. sicer to ni nic nenacadnega imo.. itak se ve kako je ob izidu. Ne vem sokler sam ne probam in ne vidim par testov od DF ne bom nic reku

Povezava do prispevka

no pa unreal engine demo je laufal na ps5 kar in je kr nakazu kaj je zmozna konzola. To da tebe spil ne zanima pa tud ni nek kriterij. Sony ma content ki so ga pokazal (ne velik ampak vsaj neki), med tem pa MS mulo kuha v tisini. Sej mejbi se sparajo, sam malo verjetno glede na halo 5 fiasko. Hype se dela zdej ne pa po temu ko je konzola ze zuni. 

Povezava do prispevka

Pizda kaksen krat se vprasam za koj kurac jaz tle pisem.. sm reku koga boli k ce je na pcju al na kao ps5 demo spimpan v promocijske namene.. kot da je problem prilagodit nek demo, pizda kot da smo se vceraj rodili, halo? Sej razumem, da sw haypate, sam pizda, sam poglejte malo v preteklost. Vprasanje kako bo pol to v praksi. 

 

Kar pa se tice R&C.. sej nocem zanicevat igrco iz gleda simpaticna in izvirna, ceprav ni moj stil, ne recem, da je dosti ljudem ql.. sam ni to igra kjer se vidi moc konzole.. to je bolj neka Nintendo stil igre.. lahko je ko Zelda cista 10 ampak ni to za navajat ko nek benchmark za zmogljivost konzole kao sej so neki pokazali..

 

Bomo vidli glej.. koliko iger bo delalo na performance 60fps in na kaksni resoluciji.. itak to generacijo bo melo ful iger performance in resolution mode, ce mi bo CP fural 30fps 4k in 60fps 1440p na ps5 in ne vem 60fps na nekem fake 4k al celo true 4k, itak detajli ne bojo neki ultra kot na pcju ampak medium high.. sploh ni dvoma ko je jaci za multi igre, ce pa bo razlika zanemarljiva pol me lahko krizate skupaj z MS oz. Sam se bom.

 

Pac treba videt, ce bodo ta ekstra power izkoristili al jih razvijalci ne bodo jebali 5 posto in bo isto kot je sedaj z xbox one x in ps4 pro.. ceprav Mefi pravi, da na xbox one x izgledajo igre ful jace... ne vem.. ocitno ni dovolj jace

 

Sam to generacijo je bolj uno.. 30 fps in malo jaca resolucija.. naslednjo pa mislim, da bo kar razlika v fpsjih, vsaj to je moje upanje in zelja.. ce bodo fpsji izenaceni pol bo krmeki, kot je sedaj

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 urami:

Kar pa se tice R&C.. sej nocem zanicevat igrco iz gleda simpaticna in izvirna, ceprav ni moj stil, ne recem, da je dosti ljudem ql.. sam ni to igra kjer se vidi moc konzole.. to je bolj neka Nintendo stil igre.. lahko je ko Zelda cista 10 ampak ni to za navajat ko nek benchmark za zmogljivost konzole kao sej so neki pokazali..

 

Ti dejansko mislis da ma art design spila kej veze z samo zmoglijvostjo? 

 

R&C lepo nakaze skor vse kar lahko pricakujemo... ne stekam kaj tocno te moti kle razen toda zgleda k faking Pixar risanka? ze to da zgleda k pixar risanka bi ti mogl bit dost. A si mogoce mnenja da smo fotorealizem pokaze tisto pravo moc? 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 7 minutami:

Več kot 50€ ne bi smelo biti...

Menjaš svoj ps4 pri playgamu za ps5 gold member, prodaš vse špile po 60€ na bolhi in si dobil nov ps5 za 50€(če vzameš digital only pa si ubistvu plačan 10€ da ga vzameš...).

here we go again.

Povezava do prispevka

Jaz dobim za božič petega plejca. Sem lih dobil prejšnji teden opomnik, da si ga ne smem sam kupit/prednaročit. Upam sam, da izide do takrat, pa da ni imel Playgame prehude SEO optimizacije, da ne bo ženski samo njegovih webpagov vrglo ven za nakup :D 

Povezava do prispevka

jaz se bolj nagibam k Xbox Series X zarad gamepass, sam v prejšni generaciji so bli xbox ownerji tle ful tarča posmeha, tega pa ne bi gli rad

 

sej vem da bo ps5 meu večji "cool" faktor in boljše naslove, samo jaz ko sem extremly casual gamer (in po več tednov ne igram nič) mi res ustreza da imam za zmerno ceno gamepass pa občasno kaj pošpilam sam. 

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 5 minutami:

jaz se bolj nagibam k Xbox Series X zarad gamepass, sam v prejšni generaciji so bli xbox ownerji tle ful tarča posmeha, tega pa ne bi gli rad

 

sej vem da bo ps5 meu večji "cool" faktor in boljše naslove, samo jaz ko sem extremly casual gamer (in po več tednov ne igram nič) mi res ustreza da imam za zmerno ceno gamepass pa občasno kaj pošpilam sam. 

 

itak kup si xbox, pol pa kle lažeš, da maš ps5 in je zadeva rešena... ni kot da bo kdo opazu. Če bo kšn špil za PS5 ful hud sam pejt v un topic pa na polno dissi kok je bedn in bodo vsi verjel, da si naš.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Sam zakaj bi imel gamepass ce ful malo igras. Ok, ce iger ne koncas ampak sam mal spilas pol ure pol pa zbrises - sure. Ampak jz vecino iger probam koncat in se mi subscription ne bi splacal ker premalo igram :D

 

placas za en mesec, (pre)igras kar ti sede in prekines narocnino

 

za drobiz si si dal mal duska in sprobal nebroj iger, do naslednjic, ko bi to spet rad izvedel

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...