Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Tomyboy reče pred 46 minutami:

Če bi jaz šel v to bi definitivno vzel UCS Tydirium Shuttle.

To je pa eno najlepših Star Wars Lego plovil, izgleda enkrat boljše kot Razor Crest.

Tydrium_beauty_1024x1024.jpg?v=1598654733

https://www.brickvault.toys/collections/all/products/ucs-shuttle-tydirium

Me res čudi kako ne izdajo to novega UCS, ne pa te Falcone pa Death Stare...

Tudi ta je hud. So pa bele kocke najdrazje. Lahko izberes in kupis rabljene kocke tako sem jaz k project sestavu za 350.- plus navodila. Ampak se da ce imas sreco. Vcasih je dobro pocakat par mesecev pa vrzt fajl v sistem da najde kocke in ti zna najt robo ceneje od drugih ponudnikov. 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 5 urami:

Če bi kakšen nostalgik, ki je kockoval v poznih 70ih in začetnih 80ih, imel tole neoporečno kolektorsko škatlo, imam eno viška. ZS.

 

 

 

Huda zadevca in sem jo takoj nabavil, ko je bilo možno. Si pa od izvirnih 4ih setov žal lastim le vlak in ladjo.

 

Povezava do prispevka

Sam bi še v tretje apeliral, da se tema razdeli v par namenskih oziroma privlačnih razdelkov. Take reči, kot so ti moci, z veseljem pogledam, ni mi pa za spremljati celih strani sporočil o popustih in kupovanjih in darilcih ... (Ne me napak razumet, nič ne želim omejevati pogovora. Ampak v temi o meni ljubi blagovni znamki bi si želel naphanosti s farbovitimi podobicami in filmčki neverjetnih stvaritev, ne zgolj banalnega potrošniško-bahaškega pogovora treh 'gospodinj', kaj, kje in za koliko. Ker pa je slednje nekaterim prav tako pomembno, dobronamerno predlagam delitev.)

Povezava do prispevka
Boris reče pred 21 urami:

Batwing page 90 morem rect kr boring build. Upam da bo vsaj izdelek vreden dnarja

 

Se dobr da ga nism nabavu na mimovrste pol :) zdej je sla pa cena gor pa odpade:) ni bil tolk visok na wishlisti...

 

Je pa rollercoaster tud malo ponavljajoc, ampak je fun, pa detajlcki so lustni. Pa kot sem rekel zadeva je res huge. Ko ga gledas v lego storu al pa na slikah je velik. Ko ga doma sestavljas na jedilni mizi pa je zasede pol je pa kolosalen :)

 

Naj mi najde kdo kak fantasticen deal za kolosej:) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...