Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Jurus reče pred 3 urami:

WELCOME TO THE THUNDERDOME!

 

Kot rečeno MIHA in Adam aka Janša sta bila izenačena po prvih dveh kriterijih. Po tretjem, skupno zmagane kategorije v sezoni, je bil rezultat 85-82-4 proti 84-83-4 v prid prvaku SDSa.

 

Tako, srečno vsem. Razen BlueSanu. Že prvi dan mi kradeš iz waiverjev. Mrš :)

playoffs 1.png

a neb mogu ti z mano igrat? prvi s četrtim

Povezava do prispevka

Na koncu komaj uspelo. Za 0,05 v FG% :D

 

Se mi fajn pozna, da so Anunoby, LeVert in Ingram vsi out. S tem da Ingrama še vsaj en teden ne bo, Anunoby je pa out zame do konca naše lige. Mislim, da mi ne bo uspelo še enega tedna prit skozi. Proti bratski navezi v finalu pa tako ali tako ni šanse, razen če ostanejo brez pol igralcev. Tako da to bo to verjetno, kar se uspeha te sezone tiče. Divizijski finale :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Bravo bravo Seattle. Sem si rekel, če se Luki preveč utrga bo vsej Dallas zmagu. Pa je Dallas zmagu, Luka kr vredu oddelal pa je blo lihk tko dovolj :P pa čeprv sm s  tvojPowellom čist falil haha

 

Anyway tvojim se je čist utrgal na ta zadnji dan:

image.png.051b75ff6478367a2889dc24f4058dda.png

 

Zdej pa proti temu loleku, k se je cel pripravil na this week matchup sm šu prv pogledat haha. Upam, da ti totalno gnojijo cel tedn :P

 

 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 7 urami:

Bravo bravo Seattle. Sem si rekel, če se Luki preveč utrga bo vsej Dallas zmagu. Pa je Dallas zmagu, Luka kr vredu oddelal pa je blo lihk tko dovolj :P pa čeprv sm s  tvojPowellom čist falil haha

 

Anyway tvojim se je čist utrgal na ta zadnji dan:

image.png.051b75ff6478367a2889dc24f4058dda.png

 

Zdej pa proti temu loleku, k se je cel pripravil na this week matchup sm šu prv pogledat haha. Upam, da ti totalno gnojijo cel tedn :P

 

 

 

Ni ratalo za 1st round upset, damn :D

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 9 urami:

Na koncu komaj uspelo. Za 0,05 v FG% :D

 

Se mi fajn pozna, da so Anunoby, LeVert in Ingram vsi out. S tem da Ingrama še vsaj en teden ne bo, Anunoby je pa out zame do konca naše lige. Mislim, da mi ne bo uspelo še enega tedna prit skozi. Proti bratski navezi v finalu pa tako ali tako ni šanse, razen če ostanejo brez pol igralcev. Tako da to bo to verjetno, kar se uspeha te sezone tiče. Divizijski finale :D

Če le ne bi bil moj najljubši rebounder out... :(

Povezava do prispevka

Kar vredu :D
Bi vse premagal ta teden, tko da upam da bo isto tudi v tem :D

 

 

BlueSan reče pred 8 urami:

Zdej pa proti temu loleku, k se je cel pripravil na this week matchup sm šu prv pogledat haha. Upam, da ti totalno gnojijo cel tedn :P

Se nisem čist nč prpravu haha
Se pa bom mogoče še rabu mal bol :D

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 13 minutami:

Če le ne bi bil moj najljubši rebounder out... :(

 

Če bi bil tvoj rebounder not, bi jaz dal 2 dodatna igralca igrat. Tako pa sem računal koliko jih morem poleg Capele furat, da obdržim prednost v skokih, brez da bi lahko pušnil v FG% ali TO. Na koncu sta imela oba, ki sem jih pustil zunaj, boljši % kot tisti, ki sem jih igral :D

Povezava do prispevka

Fournier. Last day waiver pick for the save :D

 

Zdaj pa končno me vs BlueSan finale. To bi že lani bilo, če ne bi zadnji dan pozabil nastavit postave, ker je bila nedelja in so tekme se začele prej. Na koncu sem izgubil v polfinalu, ker sem zamudil 15 minut :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...