Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

dandzo reče pred 3 urami:

Dražba je bila ok, meni niso bile vsec konference, ker sem pac navajen igrat fantasy s klasicno lestvico brez konferenc. Tako je tudi najbolj posteno na koncu. 

 

S konferencami so ekipe v obeh konferencah bile izenačene, ker so igrale isto število tekem z istimi nasprotniki. Ena konferenca je bila težja od druge ampak znotraj nje je bilo pošteno, za razliko od Free For All formata leto prej, kjer je bilo popolnoma random kakšne nasprotnike je kdo imel.

 

Odkrito rečeno, bi jaz rajši videl, da se spustimo dol na 10 ekip dejansko aktivnih forumašev. Samo število ni vse. 2 klepetava soigralca naredita ligo precej bolj zabavno kot pa 20 tihih. Z desetimi ekipami ni treba konferenc, da našimam, da vsak igra z vsakim 2x, tako da imajo vsi popolnoma enake možnosti za končnico. Tudi tedensko dogajanje zna biti bolj zanimivo, ker bi več dobrih igralcev ostalo za pick upe.  S Seattlom nas je 8. Še 2 mn3njalničarja se komot dobi in tudi draft lažje uskladi. V desetih lahko tudi dražbo končamo v uri in pol ali manj.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 14 urami:

 

S konferencami so ekipe v obeh konferencah bile izenačene, ker so igrale isto število tekem z istimi nasprotniki. Ena konferenca je bila težja od druge ampak znotraj nje je bilo pošteno, za razliko od Free For All formata leto prej, kjer je bilo popolnoma random kakšne nasprotnike je kdo imel.

 

Odkrito rečeno, bi jaz rajši videl, da se spustimo dol na 10 ekip dejansko aktivnih forumašev. Samo število ni vse. 2 klepetava soigralca naredita ligo precej bolj zabavno kot pa 20 tihih. Z desetimi ekipami ni treba konferenc, da našimam, da vsak igra z vsakim 2x, tako da imajo vsi popolnoma enake možnosti za končnico. Tudi tedensko dogajanje zna biti bolj zanimivo, ker bi več dobrih igralcev ostalo za pick upe.  S Seattlom nas je 8. Še 2 mn3njalničarja se komot dobi in tudi draft lažje uskladi. V desetih lahko tudi dražbo končamo v uri in pol ali manj.

Ok, tenks za bolj podrobno razlago. :D

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 4 urami:

Osebno imam raje dražbo ker je več taktike in manj sreče. ampak če je večina za snake mi je tudi ta OK.

 

Brata mi kar štej not ker gre zdej skozi obdobje basket eksistenčne krize in rabi ene dvakrat po pesi dobit v medsebojnih da dobi nazaj duh tekmovanja :D

 

Sem ga ze napol stel. Ostale, ki niso potrdili sem zadnjic ze odstranil iz lige, njega sem pustil 😁

 

Ce ste vsi za kaco, oziroma ce kaca za vas ni deal breaker, imamo z Mutombom in BlueSanom 10 ljudi in lahko ta vikend ali naslednji naredimo draft. Kaca za 10 ljudi je koncana v uri ali manj.

 

Redni del bi potem bil vsak 2 tekmi z vsakim in 6 ljudi v koncnici, da je cim vec ljudi v igri do konca. Pa se vsi bi bili aktivni mn3njalnicarji 🙂

Povezava do prispevka

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/28119/invitation?key=868fccbdc1e64d29&soc_trk=lnk&ikey=4baad71863e23fe8

 

Sem znižal na 10 ekip, tako da če je BlueSan za, rabimo samo še enega. Ker je dražba še vedno bolj popularna ima prednost kdor se strinja z njo. @BigBadWolf, če si zainteresiran ali @George Michael, ki je lani spraševal. Ali kdorkoli.

 

Če ne se nam pridruži Mutombo in naredimo bivšo gospo Dragić. Pardon, kačo :D

 

Draft sem zaenkrat naštimal za v soboto 8.10. ob 17:00. Je pa to samo provizorično. Če bi kdo rajši prej ali kasneje naj pove.

 

Ignis imaš en teden za tvoje analize :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...