Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Ko smo že pri konkurenci. Rajši malo pred končnico razjasnim kakšni so po prioriteti tie breaki :)

 

1. Medsebojne zmage.

2. Medsebojne zmagane kategorije.

3. Zmagane kategorije overall

 

Zadnja pride bolj v poštev v primeru več ekip, kakor je lani bil primer in smo tako rešli. Bom pa vseeno najprej skušal po zmagah. Če so recimo 3 ekipe izenačene in je ena premagala ostali dve 2-0, bo ta na prvem mestu :)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Zanimiv fun fact. Pred sezono sva z Ignisom razmišljala da bo potrebno 12 zmag. Ob tej priložnosti bi se rad zahvalil ekipi, bilo je kar nekaj preprek na poti predvsem povezanih z zdravjem. Želim si le, da bi bili vsi pripravljeni za playoffe. Tako, da brez zamere nasprotnikom, zadnje par tednov malce bolj cruizamo. 

 

 

Aja bi pa nekaj izpostavil to sezono. Res švoh tradi. Enega celega sem skupi spravu pa še to komi. Ta del mi je ponavadi bolj fun ampak letos so bili vsi pripopani na svoje igralce k pijanc na plot. 

 

V končnico gremo z ekipo:

 

Lamelo Ball

Jrue Holiday

Kyle Lowry

Reggie Jackson

Mikal Bridges

Pat Connaughton

Keldon Johnson

Myles Turner

Karl Anthony Towns

 

Zadnja tri mesta so odprta in bodo nagrajeni tisti, ki bodo pokazali najboljše igre.

 

Vso srečo ostalim. V naši diviziji vidm da bo še kr fight za tisto 4. zadnje mesto. Pri vas pa Miha čaka na spodrsljaj nekoga a bo moral prvo to kolo premagati našega sskj-a ki je že večkrat pokazal, da zna bit zlo neugodn in se tudi sam bori še za playoff pri nas.

 

:D

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Malo vmesnih rezultatov. 3 tekme do konca rednega dela. Kljub zvezdicam, niso vse tiste ekipe že v končnici.

 

V diviziji 1 se mi zdi, da sva jaz in Seth zagotovljena končničarja, ostalo je malo odprto. Konopljanka in Maki out, MIHA ima še možnost ukrast mesto :)

V diviziji 2 so BlueSan, Ignis in Jude v končnici. Za četrto mesto pa borba na nož med ostalimi štirimi :D

 

12q.jpg

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 5 urami:

Zgleda da mi bo zmanjkal tednov da bi lahk nadoknadu. Bi pa verjetno končal v PO če ne bi mel divizij. :/ 

 

Ni rečeno. Brez divizij bi bila samo sreča s katerimi ekipami bi imel več tekem. Tisti, ki bi imel 2 tekmi proti LeBronu in Konoplji, bi prišel bistveno lažje skozi kot tisti, ki bi imel 2 tekmi proti splash brothersem BlueSanu in Ignisu. Z divizijami smo vsi imeli popolnoma enake tekme in posledično popolnoma enake možnosti :)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Jurus reče Dne, 16. 1. 2022 at 11:20:

Ko smo že pri konkurenci. Rajši malo pred končnico razjasnim kakšni so po prioriteti tie breaki :)

 

1. Medsebojne zmage.

2. Medsebojne zmagane kategorije.

3. Zmagane kategorije overall

 

Zadnja pride bolj v poštev v primeru več ekip, kakor je lani bil primer in smo tako rešli. Bom pa vseeno najprej skušal po zmagah. Če so recimo 3 ekipe izenačene in je ena premagala ostali dve 2-0, bo ta na prvem mestu :)

 

Po prvih dveh sta izenačena. Po tretji imaš trenutno 6 zmag prednosti se mi zdi, tako da bi bil ti 3rd seed

Povezava do prispevka

WELCOME TO THE THUNDERDOME!

 

Kot rečeno MIHA in Adam aka Janša sta bila izenačena po prvih dveh kriterijih. Po tretjem, skupno zmagane kategorije v sezoni, je bil rezultat 85-82-4 proti 84-83-4 v prid prvaku SDSa.

 

Tako, srečno vsem. Razen BlueSanu. Že prvi dan mi kradeš iz waiverjev. Mrš :)

playoffs 1.png

Povezava do prispevka
Jude reče pred 10 minutami:

Ne razumem, a v playoffu v prvem krogu igramo z nasprotniki iz lastne konference?

 

Ja. Tako kot je bilo že večrat rečeno že celo sezono, še od preden smo glasovali za to. Isto kot NBA. Vsaka divizija do konca in potem finale med zmagovalcema obeh.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...