Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Combat_Liberalism reče pred 11 urami:

What do u mean ce je snake... 

 

Še vedno nam manjka en in kot sem že na prejšnji strani napisal, prednost ima kdor je za dražbo, če pa kandidatov ni in bi sodeloval kdo, ki je izključno za kačo, bo pač kača.

 

Sem pa zdaj dal link še v NBA temo, da se koga dobi.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

@Jurus
Ne predolg cakat s finaliziranjem lige, da ne bomo zgresil prvega tedna. Mislim da je nek time limit kolk do drafta lahk to nardis..mislm da okol en dan prej.
Vsaj jst sem se enkrat tko zaj. k sem cakal do par ur pred draftom, in potem sem ga lahk nasetal sele naslednji dan, liga se je pa ze zacela, tko da smo zgresil pol prvi teden :D

 

Pa ce ne dobimo nikogar nardimo pac en dummy team.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Če je neparno število stran avtomatsko doda še eno ekipo, ki autodrafta.

 

Sicer pa ni potrebno, da začnemo prvi teden. Sezona je 24 tednov, mi jih rabimo 21 (18+3). Tako da lahko probamo do drugega tedna dobit enega ali pa do jutri 2, ker je prišla služba vmes in delam od 18 dalje in če ne morem na draftu sodelovat, rajši ne sodelujem sploh in sem samo nepristranski komisar :)

 

 

Povezava do prispevka

Haha v moji ekipi je core totalno balkanski. :D Jokaro sem v bistvu dobil bolj slučajno, nisem imel zares namena ga vzeti, ampak sam spraviti ceno tam do 90$. Bomo videli, lani sem precej šparal in na koncu ostal brez uspehov z debelim in nesrečnim Hardnom ter poškodovanima MPJ-jem in PG13. Mogoče bo letos boljše. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...