Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Smo na pol poti. Zaenkrat je playoff slika na eni strani jaz, Seth, the Artist Formerly Known as Janša in dandzo. Na drugi BlueSan, Ignis, Seattle in Jude. Seveda ste pa ostali še vedno v igri :)

 

Ta teden pa matchup proti Ignisu. Nasploh je dobra ekipa in glede na to da imam 4 igralce v protokolu sem bil zelo pesimističen. Zdaj je njemu šel Tatum isto sedet poleg Dejounteja, tako da imam lahko celo možnost. Upam, da se ni pretirano družil s Smartom :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Matr @Jurus. Za las je šlo na koncu haha. Če ti Carmelo ne bi prostih metu bi zgubu :D
al pa če men faking McDaniels ne bi 3 TO-jev dubu. Dobra tekma. Sem milsil da bo šlo dost zlahka ta teden, ker so bili vsi zdravi na začetku, pol so pa padal k domine. Na koncu jih je že 8 imelo covid haha

 

Danes pa tudi dobim Kyle Andersona, ki je še isti dan šel v HSP :D

Povezava do prispevka

Tudi jaz sem bil prepričan v poraz na začetku tedna, kakor sem tudi tle napisal. Pol mojih je začelo v karanteni teden, medtem, ko so tvoji bili vsi zdravi. Na koncu so moji prišli ven in tvoji not, tako da se je izničilo :D

 

Res pa je šlo za las. Sreča zame, da je tvoja zadnja šesterica imela 6 več TOjev, da je moja imela 4 blokade več in seveda skupni prosti meti .796 proti .793 :D

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 16 minutami:

Majko mu, v drugi diviziji je :P

A ni kao 1 iz divizije proti 4. iz divizije playoff? :D

 

Jebat ga, si frontrunner. Je naravno navijat proti superteamu :D

 

Yahoo ima tako, da v playoffe po defaultu gre 8 najboljših ekip ne glede na divizijo. Tako da tudi proti koncu bo verjetno kazalo "clinched playoff" zvezdico ekipam, ki dejansko ne bojo v končnici. Šlo bo tako kot smo se dogovorili in si rekel zdaj. Ročno bom nastavil 1v4, 2v3 iz vsake divizije do zmagovalca in na koncu finale med prvakoma :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...