Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Maki izgubil v izdihljajih 4. Tedna. Sem kar malce zalostn. Poba si je zasluzu. 

Moji fantje so tut tm kjer so si zasluzl. Garajo res ze 4 tedne vsak dan in tut ko so ble tezke minute so stisnl in nekako pripeljal do konca vse skp.

 

Kapo dol fantom res so junaki zame  4:0 ni kar tako 

 

Zdej pa res derbi kola Maki vs Ignis to bo kr pokal. 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče Dne, 15. 11. 2021 at 20:10:

Jest žal za kaj več kot enkrat tedensko nastavljanje ekipe nimam časa. Rabu bi par trejdov ker assete imam, sam nimam časa za analizo.

Ampak sej to ti dobesedno vzame dve minuti casa na telefonu v appu zjutraj/zvecer.

 

Jaz sem ocitno sestavil ekipo, ki je kar ok v "prljavih" kategorijah, smrdi pa v scoringu in trojkah. :D Ni mi se uspelo kaj takega do zdaj haha.

Povezava do prispevka

Evo končno poraz. Bravo Seth moji so tako zelo gnojili na zadnji dan da je težko opisati z besedami tako, da sem razočaran, da ni bil normalni final count down dvoboj. Regie Jackson 0 pik in posledično 0 trojk je namreč apokalipsa za primer. Isti drek za Malik Monka, pa en dan pred tem  Galinari pa pred tem Tucker, pa zadnji dan Turner, pat Conaughton sam ena trojka na drugi strani igrata LeBron in Grant en proti drugmu po 4 trojke oba.
Noben od mojih ne dobi nobene proste za metat itd...

 

Prv žalostn sem, še moj brt je zgubu. Janša a ti veš, da je mel tip rojstn dan lihkar ti pa tko :lol:
 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 27 minutami:

 

 

Prv žalostn sem, še moj brt je zgubu. Janša a ti veš, da je mel tip rojstn dan lihkar ti pa tko :lol:
 

Wat happn? Pred zadnjim dnevom zaostajam 3:5 in danes mi igrata sam 2 proti full teamu. Mislim, da se je sam premagal s slabimi fg% in TO. Tatum 2-17. Ce ne bi dal nobenega igrat, bi menda ohranil prednost

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 10 urami:

Wat happn? Pred zadnjim dnevom zaostajam 3:5 in danes mi igrata sam 2 proti full teamu. Mislim, da se je sam premagal s slabimi fg% in TO. Tatum 2-17. Ce ne bi dal nobenega igrat, bi menda ohranil prednost

Sem razmišlu da ne bi dou. Sam nism hotu overthinkat. Steali še niso bli odločeni ipd.
Pol pa gnojijo vsi ko kup dreka in se zgodi hahah

Drgač pa GG WP, dober teden :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...