Skoči na vsebino

NFL Fantasy Football


Jude

Priporočeni prispevki

Uros reče pred 1 uro:

... in korektno... :D

 

 

Torej jutri ob 2000 še en draft? V tretje gre rado pravijo. :)

 

Samo 19 keeperjev si imel nastavljenih, točno 21 jih mora biti. Sem ti še izbral zraven obe DST. 

 

Sem zdaj nastavil testni draft ob 22h, če bo šlo. Draft order ni ok, ampak to lahko spremenim, drugače pa zgleda ok.

 

 

Če je kdo še tu, lahko malo potrenirate, jutri pa gre zares.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 1 uro:

 

Samo 19 keeperjev si imel nastavljenih, točno 21 jih mora biti. Sem ti še izbral zraven obe DST. 

 

Sem zdaj nastavil testni draft ob 22h, če bo šlo. Draft order ni ok, ampak to lahko spremenim, drugače pa zgleda ok.

 

 

Če je kdo še tu, lahko malo potrenirate, jutri pa gre zares.

 

 

Hmmm sem mislil, da jih je lahko DO 21 in ker sem imel shitty ekpo jih nisem hotel 21 obdržat. :)

Bi me pa lahko interface, če bi bil boljši, opozoril npr "še 2 moraš izbrati preden oddaš".

Anyway, hvala ker si uredil in se še ostalim opravičujem za zmedo. (je bilo pa mega imet 1st & 2nd overall, to še tudi Lionsom ni uspelo) :D

 

Povezava do prispevka
Pr4iseK3K reče pred 2 urama:

Ko sm vidu -2 pri Kickerju sm vedu da bo tam nekje razlika na koncu, ampak na to pa no comment

 

Yikes

 

Jst pa, ko sm vidu Dallas 40:0 NY sm samo reku "gg wp ne bom šu niti pogledat" (moj QB1 je jeben Jones)

 

Ampak so me wrji rešili :D 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

evo konec rednega dela 

 

Pričakovano slaba sezona v PL, brez RB pač ne gre. Smo pa po 0-4 začetku še dejansko prišli v igro za playoff, a na koncu trije zaporedni porazi. Ni pa presenetljivo, da smo bili najboljši sredi sezone, ko je Jonathan Taylor igral. Drugega RB pač nismo imeli. Cook veliko razočaranje in sem ga sredi sezone dropal in potem pobiral z waiverjev, kar se je dalo (itak v ligi z 12 ekipami ni praktično nobene izbire). Mahomes tudi fantasy flop imo. Spomnite me, da ga drugo leto ne draftam. :D 

 

V Dinasty smo si pa že pred zadnjim krogom zagotovili prvo mesto in tudi poraz proti Team @Jude ni bil usoden, zdaj pa revanša v polfinalu. Smo pa v težavah na QB, ker je Burrow out (itak je imel predtem slabo sezono z enim ali dvema prebliskoma), Wilson pa pač dosega povprečno okrog 15 pik. Tako da rabimo big games od Tyreeka in CMC. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...