Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Saj je zgleda armand na izhodnih vratih. V vsakem primeru je olimpija rabila nekega igralca, ki lahko kaj organizira dokler se radicevic ne vrne in ceprav klemen ni ravno play je zagotovo dalec najboljsi igralec, ki si ga lahko olimpija za taksno epizodno vlogo zeli (jaz sem pricakoval bolj rebca tbh).  

Povezava do prispevka

Olimpija spet izgubila, spet slaba igra s kupom neumno izgubljenih zog. V zadnji cetrtini so sicer nekoliko oziveli in prisli zraven ampak potem spet prevec napak in zasluzen poraz. Evropska sezona je tako znova bolj kot ne koncana ze oktobra (upanje na nek cudez valda ostaja) in me res zanima kako mislijo to zgodbo furat naprej. Also, a kdo ve kaj se grejo z armandom? Najprej so ga vrgli iz ekipe, po poskodbi cobbsa pa model spet sedi na klopi in vse skupaj zgleda kar awkward (kot da ni ze scena z dragicem dovolj). Ce sem prav razumel prepelica jim se pomaga na treningih ampak zakaj je na klopi, ce ne kandidira za nastop? Drugace je danes imo relativno visoko minutazo upravicil klobucar ampak to kar nekaj pove o stanju drugih igralcev, ce najboljso obrambo igra tak veteran.

Povezava do prispevka

Jebala te Olimpija. Dejte še Ivo Daneua nazaj prpelat, pol mogoče bo kej. <_< Tri četrtine vodijo, celo lepo igrajo, pol pa v zadnji mrk. Trojke iz pičke materne, stat k lipe in zajebat vse, kar so nardil dobrega. Papki eni usrani.

Cedevita... To ni za un Gringo gejfrut, k so ga v SFRJ prodajal.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Znani so bobni za OI kvalifikacije. Slovenija se mora izogniti Grčiji in ima ob resnem pristopu prosto pot do Olimpijskih iger. 

 

 

Prvi boben: Španija, Latvija, Litva, SLOVENIJA
Drugi boben: Brazilija, Italija, Grčija, Poljska
Tretji boben: Portoriko, Črna gora, Dominikanska republika, Finska
Četrti boben: Nova Zelandija, Gruzija, Mehika, Libanon
Peti boben: Hrvaška, Slonokoščena obala, Angola, Filipini
Šesti boben: Egipt, Bahami, Kamerun, Bahrajn

Povezava do prispevka
Karim reče pred 3 minutami:

imo Italija ni nič lažji nasprotnik od Grkov. Pa za nas neugodni Poljaki :D
 

a samo zmagovalci skupin grejo na OI? kdaj je žrep?

 

Vem da so Italijani nevarni v napadu ampak res ne vem kdo pri njih bo omejil Dončiča? Grki po drugi strani bodo verjetno imeli Giannisa in so dobri tudi v obrambi.

 

Žreb je v ponedeljek ob 18:00

Povezava do prispevka
Karim reče pred 4 urami:

imo Italija ni nič lažji nasprotnik od Grkov. Pa za nas neugodni Poljaki :D
 

a samo zmagovalci skupin grejo na OI? kdaj je žrep?

Mislim, da so za nas neugodni vsi, razen par svetlih izjem je naša reprezetanca zelo švoh.

 

Sem še vedno mnenja, da  je prvo treba zamenjati selektorja vendar se to ne bo zgodilo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...