Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Točno to pričakujem od vsakega antivaxerja že cel čas, samo da se ruši folk okrog sebe, ker vam pač nekaj ni prav oz. ne privoščite drugim normalnega civiliziranega življenja. Glej saj imaš tudi ti opcijo selitve v tujino, izberi kako državo, ki podpira tvoj boj, recimo Brazilija bi bila super lokacija zate.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 minuto:

Točno to pričakujem od vsakega antivaxerja že cel čas, samo da se ruši folk okrog sebe, ker vam pač nekaj ni prav oz. ne privoščite drugim normalnega civiliziranega življenja. Glej saj imaš tudi ti opcijo selitve v tujino, izberi kako državo, ki podpira tvoj boj, recimo Brazilija bi bila super lokacija zate.

 

FMA5rFGaQAADfN2?format=jpg&name=small

 

 

LP

Povezava do prispevka

Tukaj se samo strinjava, da imamo nasprotno mnenje glede celotne situacije. V demokraciji je pač tako, da se večina odloči za manjšino in če bo aprila izglasovana opcija, ki bo podpirala ukrepe še naprej potem ne vem kaj točno je treba še jokat. Če vam ne ustreza se odseliš ven iz te države, isto velja zame, če bo izbrana opcija, ki bo sekala kontra mojim prepričanjem, se lahko odselim ven. Čist preveč drame se dela okrog tega imo

Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

in če bo aprila izglasovana opcija, ki bo podpirala ukrepe še naprej potem ne vem kaj točno je treba še jokat.

Kaj pa, če bi glasoval o tem, da se odpravi ukrepe, da bi dejansko vidl kolk vas je looneyev, ki to dejansko podpirate? Pa se lahko pod odselite, ko ugotovite, da ste v manjšini.

 

Ne pa, da volimo ene in iste face, ki se itak ne držijo tega, kar obljubljajo pred volitvami.

 

  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 minutama:

Govorim iz svojega vidika, meni se je kvaliteta življenja kvečjemu poboljšala v času corone. Vem pa da se določeni skupini ni ...

Ti imas cist izgubljen stik z realnostjo.

 

In potem pravijo, da smo necepljeni egoisti. 

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 6 minutami:

Kaj pa, če bi glasoval o tem, da se odpravi ukrepe, da bi dejansko vidl kolk vas je looneyev, ki to dejansko podpirate? Pa se lahko pod odselite, ko ugotovite, da ste v manjšini.

 

Ne pa, da volimo ene in iste face, ki se itak ne držijo tega, kar obljubljajo pred volitvami.

 

Kakšne ukrepe? Zame je od junija 2021 isto kot je bilo pred korono razen tega da moram na pumpi kazat PCT. 

Povezava do prispevka
smarnca reče Pravkar:

Kakšne ukrepe? Zame je od junija 2021 isto kot je bilo pred korono razen tega da moram na pumpi kazat PCT. 

To, da moras imeti masko, ni ukrep?

 

To, da po 22. uri ne smes v lokal, ni ukrep?

 

To, da v primeru, da ti zmanjka baterije na telefonu, ne mores na javni prevoz, ni ukrep?

 

To, da so kulturni dogodki ze dve leti skorajdane prepovedani ali pa vsaj drasticno omejeni?

 

Da ne omenjamo vseh mentalnih gimnastik a la policijska ura, ki so jih uvedli in odpravili.

 

Dobesedno isto kot pred korono. Isto.

 

:avadodo:

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 minutami:

To, da moras imeti masko, ni ukrep?

 

To, da po 22. uri ne smes v lokal, ni ukrep?

 

To, da v primeru, da ti zmanjka baterije na telefonu, ne mores na javni prevoz, ni ukrep?

 

To, da so kulturni dogodki ze dve leti skorajdane prepovedani ali pa vsaj drasticno omejeni?

 

Da ne omenjamo vseh mentalnih gimnastik a la policijska ura, ki so jih uvedli in odpravili.

 

Dobesedno isto kot pred korono. Isto.

 

:avadodo:

E na policijsko uro sem pozabil. 

 

Ampak je itak nisem upošteval

 

Javni prevoz -> lol

 

Kulturni dogodki? Hjah veselica je odpadla

 

Men je isto

Povezava do prispevka

Jap in takih kot je smarnaca in kastor je še ogromno, saj smo se vse navadili, maska res ni ovira, kvečjemu mi je kul, da se še brit ni treba redno. Edini minus je če se naješ kakih čevapov in čez ubiješ kokakolj :D

 

Demokracija je pač taka dragi cefizl, izvoliš ljudi, ki bodo odločali o tvoji usodi, če ti ne paše demokracija pa poiščeš kako drugo državno ureditev. Ne vem kaj točno je tak problem to sprejet, osnova civilizacije. Meni tudi ne sede, ko mi omejujejo s kakimi drugimi odločitvami stvari, ki jih imam rad, pa zaradi tega ne jokam 3 leta skupaj. Pač na volitvah obkrožim nekoga drugega, če me je ta zajebal. Je pa tudi res, da opcije kar se mene tiče ni dobre, to smo pa spet vsi skupaj krivi, sami smo vzgojil take politike in si točno take tudi zaslužimo. Če se nam v preteklosti ni dalo aktivirati in razmišljati glede njihovih odločitev, so se lepo zaredili v sistem in zdaj enjoy. Jaz osebno ne vidim izhoda iz tega vozla politčnega in zato tudi aktivno razmišljam o selitvi, jeba je edino, ker verjetno bom tudi tam naletel na podobno situacijo. :(

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 minutama:

Jap in takih kot je smarnaca in kastor je še ogromno, saj smo se vse navadili, maska res ni ovira, kvečjemu mi je kul, da se še brit ni treba redno. Edini minus je če se naješ kakih čevapov in čez ubiješ kokakolj :D

Ja, najbolj glasni zagovorniki trenutnega stanja ste tisti, ki ste itak izolirani od zivljenja. What a surprise.

 

Ampak tudi to je ok, vsakemu svoje. Ne mores pa bit toliko odmaknjen od realnosti, da temu lahko reces "civilizirano zivljenje" in da je "isto kot pred korono".

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Glede na to, da je samo cca 50% drzave precepljene, ne vem o kaksni vecini govoris. 

 

In to, ce so se ljudje zaradi ugodja odlocili za recimo cepljenje in so v teh stevilkah (in takih je ogromno), se ne pomeni, da hocejo se naprej to sranje od sistema.

 

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 10 minutami:

A to pravjo tvoji anekdotalni dokazi, al boš podkrepil s kakšnimi dejanskimi dokazi?

Če bi bila večina proti, a misliš da se ne bi nabrala pred parlamentom kritična množica? Na volitvah si posredno izbral vlado, oni so sprejel pravila igre, določenmu procentu folka gre na kurac, večini je tako stanje vzdržno, kaj naj ti še rečem zdaj?

Povezava do prispevka

 

Kastor reče pred 2 minutama:

Če bi bila večina proti, a misliš da se ne bi nabrala pred parlamentom kritična množica? Na volitvah si posredno izbral vlado, oni so sprejel pravila igre, določenmu procentu folka gre na kurac, večini je tako stanje vzdržno, kaj naj ti še rečem zdaj?

Torej nobenih dejanskih dokaziv? A tole vlado je dejansko kdo izvolil? Kakor se spomnem trenutno vladajoča stranka ni bla zmožna sestavit večinske vlade. 2 stranke zarad katerih jo 2 leti kasneje dejansko je, sta izdale svoje volivce. 

 

A ko je narod 2x zaprl ljubljano, ste pa jokcal kok si drznejo, ker mamice nemorjo po otroke v vrtec. Neverjetni ste. 

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 3
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Antivaxerji sami sebi dajejo pomembnost. Nobody cares really.

Jim je pa težko razumet, da smo meli zaradi virusa določena pravila.

Tako kot je pravilo tudi to, da ne smeš vozit po cesti brez vozniškega izpit. Zakaj ne, če pa se lahko sam navadim vozit?:rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...