Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Nodi reče pred 2 urama:

jst sm začel gledati boardwalk empire, pol me čaka še peaky blinders, predtem sem pa rome in barry pogledal

 

boardwalk empire and peaky blinders sta briljatni seriji, užival boš na polno.

 

za Barryja si mi itak ti povedal in sem ti neskončno hvaležen za to mojstrovino, hajpa nad Rome pa žal nikoli nisem prav dobro razumel.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 21 minutami:

enostaven razlog, zato ker so zgodovinski spektakli drag špas

Pa sej ni samo to. So bli tud drugi zgodovinski showi, nekateri raje bolj komični (Black Adder), drugi niso bli blizu po karakterizaciji in overall writingu (Tudors)

 

Nardit tko dober show kot Rome je res redkost, kjer vse deluje na top nivoju. Kot The Wire.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 urami:

Pa sej ni samo to. So bli tud drugi zgodovinski showi, nekateri raje bolj komični (Black Adder), drugi niso bli blizu po karakterizaciji in overall writingu (Tudors)

 

Nardit tko dober show kot Rome je res redkost, kjer vse deluje na top nivoju. Kot The Wire.

Tudi Black Adder je bil kar drag, da bi kaj kmalu ostalo samo pri eni sezoni. Drugo so naredili šele dve leti in pol kasneje, z bistveno manjšim proračunom.

uredilo bitje Kosinus
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 14 urami:

jst sm začel gledati boardwalk empire, pol me čaka še peaky blinders, predtem sem pa rome in barry pogledal

Si si pa hudih serij pustil še na lagerju. Top. 

Jaz pa Barryja še nisem. Gleda kdo Winning time? 

Zdaj je že 2. sezona nekaj delov zunaj, jaz sem dva pogledal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...