Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

est.1878 reče pred 22 minutami:

 

Kje je pa Možic? Poškodovan?

hm, dobro si se ga spomnil. ne pogrešam ga niti malo. nimam drugače sourcea nobenih volleyball novic, verjetno je na morju ... imamo boljše, predvsem v glavi z odločitvami za mene on ni na tem nivoju. ne vem a gre za isto pozicijo ampak pri nas niti mujanovic veliko ne igra, pa je tip vrhunski pri 19ih

Povezava do prispevka
ronaldinho reče Dne, 27. 5. 2024 at 12:36:

Fermin na predseznamu za Euro. 

 

Zasluženo glede na prikazano zadnje mesece, čeprav zna na koncu še vedno odleteti. 

 

654e13a1-82a3-4273-af6a-94c001b87889_sou

 

Je kr ostal v ekipi, a Le Normand in Laporte bosta starterja na štoperjih, pa predvidevam da bosta boka Carvajal in Grimaldo, Rodri, Pedri in Ruiz pa sredina ali?

uredilo bitje Nodi
Povezava do prispevka

veliko naših je enih izmed najboljših v evropi. kogarkoli kritizirat bo izpadl hudo. niti ga ne hejtam, samo pač evidentno se ga ne rabi, če je tonček tu in kemija je boljša. več ko je šternov bolša je kemija, en je pa konstantno. uglavnem tonček jo nalima tak da nobenmu ni nč jasn, možič nima polovico te sposobnosti, on rabi idealno žogo, da bi on kako točko rešu iz slabe situacije lahk pozabiš. je pa logično da bo v tej ekipi po statistikah prosperiral, če ga vsak napad nek goat feeda s popolno žogo

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 25 minutami:

Je kr ostal v ekipi, a Le Normand in Laporte bosta starterja na štoperjih, pa predvidevam da bosta boka Carvajal in Grimaldo, Rodri, Pedri in Ruiz pa sredina ali?

 

Tako bo verjetno ja. 

 

Napad pa Nico, Morata in Yamal/Ferran.

 

Fermin zasluženo zraven, je res tip vezista, ki ga nimajo. Cubarsi ostaja doma, pravilna odločitev, bo pa sigurno šel na OI, kar ni ravno idealno, ker bo izpustil večji del priprav. Ampak imo ga je itak treba nekoliko držati nazaj in ne bi smel biti fix starter pod Flickom. Araujo - Christensen/Kounde (odvisno, če bomo pripeljali kakega RB) bi bila moja izbira.

 

Pa Aleixa Garcio in Marcosa Llorenteja je še prečrtal De La Fuente. Malo mi je čudno, da ne najde mesta za slednjega, ker bi lahko tudi RB pokrival, ampak itak v kvalifikacijah ni igral, tako da ni neko presenečenje, da ga ni zraven. Pa zdaj imajo tudi v kadru Carvajala, Navasa* in po potrebi Nacha, ki lahko igrajo RB.

 

*Glede Navasa - sam bi rajši vpoklical Pedra Porra, a po mojem hoče DLF imeti nekoga izkušenejšega zraven, ker je ekipa overall precej mlada oz. nima ravno izkušenj z velikih reprezentančnih tekmovanj. Tudi Joselu in Ayoze (prav tako nekoliko presenetljivo zraven, čeprav je imel odlično tekmo proti Andori, ampak to ni ravno neko merilo), ki sta že 30+ bosta debitirala na Euru. Čeprav ima Navas tudi "samo" 52 nastopov za Furijo. Prednjači Morata (72), potem imajo le še Rodri, Carvajal in Ferran med 40-50 tekem, vsi ostali manj. 15 igralcev ima 20 oz. manj tekem, od tega jih bo 5 verjetno starterjev (Pedri, Nico, RLN, Yamal in Grimaldo/Cucu).

 

Meni zgleda solidna ekipa, največji problem je z devetko, ampak to je itak že odkar ni več Ville in Torresa. Saj Morata ima dobro statistiko za Furijo, a nikoli ne veš, kaj boš dobil od njega. Res škoda za Ansuja, ker bi ga bilo zabavno gledati z Nicom in Yamalom.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 16 urami:

 

 

447717119_1072560098004814_4193569941419

 

jao mene, kje so časi, ko sem poznal praktično celotno italjansko repko. zdaj mi znano zveni ravno ene par imen :D. se vidi da jim je liga v udu (in b4 kdo je edini letos premagal aspirinarje).

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 3 urami:

@Zorz kje je pa Immobile?

 

Katastrofalno sezono je imel letos (+ 34 je že star). V povprečju je rabil več 196 minut igralnega časa za gol oz. asistenco (celo 1 je zbral letos).

 

Lani je denimo imel to razmerje pri 130 minutah, sezono prej pa pri 93.

Povezava do prispevka
Zorz reče Dne, 7. 6. 2024 at 14:40:

 

jao mene, kje so časi, ko sem poznal praktično celotno italjansko repko. zdaj mi znano zveni ravno ene par imen :D. se vidi da jim je liga v udu (in b4 kdo je edini letos premagal aspirinarje).

V kurcu liga finančno, glede fuzbala pa niti ne. Raje Serie A kakor La Liga

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

V kurcu liga finančno, glede fuzbala pa niti ne. Raje Serie A kakor La Liga

Pa ke ti zvis? :lol:

Kako mislis da so italjanski klubi v 90ih osvajali razne evropske pokale ter veckrat igrali v finalih?

Serie A iz 90ih je prakticno kot EPL sedaj s financnega vidika.

Povezava do prispevka

Evo quick google v kok finalih so italijani igrali v zadnjih 5 letih. 

 

Inter v CL

Atalanta, Roma, Inter v Europa Ligi

Fiorentina 2x, Roma v Konferenčni Ligi

 

Nikjer nisem rekel, da so trenutni Serie A klubi na nivoju AC Milana iz začetka 90s, samo da igrajo dost dobr fuzbal, sploh glede na to kok porazno je blo tam obdobje 2011-2018, kjer sta samo Juve in Atalanta kej pokazala, pa še ti so fejlali (npr niso prišli iz skupine)

 

Odkar so Italijani zmagali EURO z mixom starcev (Bonucci, Chiellini) in mladih (Chiesa, Barella) bi rekel, da so tud klubi se malo pobrali pa začeli spet več dajat šanso mladim Italijanom. 

 

Ampak bv da ti to govorim, ker sem ti že lani isto napisal, ti pa še vedno tupiš isto. Ampak ok, sem te pogruntal, evo da ne boš jokal preveč:

 

Po mojem mnenju, glede na TRENUTNE razmere ostalih reprezentanc, bi Italijani morali biti top3 kandidati za končno zmago, poleg Francozev in Špancev. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...