Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

MihaKihot reče pred 1 uro:

sam, da bi bilo res cjele prvak  .....

 

kot Ljubljancanu bi mi bilo res smesno navijat za kogarkoli drugega, kot Olimpijo. ampak gazda je res tako antipaticna karikatura od cloveka, da mi niti privrzenost do zelene barve ne odtehta tega zadovoljstva, da jih dobi po buci zaradi vseh svojih mentalno neuravnovesenih eskapad v zadnjih mesecih.

 

zato privoscim Celjanom, se najbolj pa privoscim Kosicu. celjski kaos je z nekaj gole srece (Vizinger, Lotric) prakticno lastnorocno spremenil v resen klub na drzavni ravni. roko na srce ob normalnem stanju v Olimpiji in Mariboru ne bi niti od dalec povohal moznosti naslova, ampak jebica, to je sport.

 

bo pa zal morebitnii celjski naslov spet hud udarec za nase mednarodne raitinge (kar jih je se sploh ostalo), ker bo Celje ob odhodu Vizingerja (in se koga) v evropskih kvalifikacijah monumentalen kanonfuter.

 

aja, wait, saj Olimpija bo (bi bila) tudi. :w00t:

LP, Mika, finski avtomehanik

 

MihaKihot reče pred 1 uro:

ko so bili celjani nazadnje v podobni situaciji niso smeli zgubit (??) proti mariboru v zadnjem krogu, do 80. minute so vodili 1-0, potem pa izgubili 1-2

 

Marjan Pusnik (nocem bit zleht, ampak jezuskristus, kako primeren priimek).to je vse, cesar se  je treba spomnit.

 

Jude reče pred 1 uro:

Najboljši crni v ligi danes ne igra oz. je že odigral vse tekme v 1. SNL (so ga že prodali v izraelsko 1. ligo)

 

tako kot so ze rekli, model je zadnjih nekaj kol igral zgolj zato, ker zaradi covida ni mogel prit v Izrael. vmes je pa lastnorocno frderbal Maribor. :avadodo:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

reeeeees sem mislil ob prevzemu - kako naivno od mene -, da bo Conte teral vojasko disciplino na in izven igrisca in da bodo tekme, kjer se bo brezveze puscalo pike, redke. 

 

ampak ocitno klubska luzersko-jebiveterska mentaliteta tud iz dobrega trenerja potegne najslabse. :D

 

ni cudno potemtakem , da se je Mourinho po Interjevi tripleti prakticno izgubil. :w00t:

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 8 urami:

konec, Lega v Segundo. Vseeno vsaka čast, da so se do konca borili. 

Skoda sem upal, da jim doniramo te punte pa nej se Celta sladko jebe ce ni zmozna niti taksistov premegat. Skoda zdej bosta 2 kluba manj slekla gate proti nam :D

 

Also Geta po koroni samo ena zmaga in 2 piki sta sfalili za evropo potrm k jim je lepo kazalo, kar mi je tut skoda , ce ne druzga za Bordalasa

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...