Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police

Boris

Priporočeni prispevki

Za zbiranje legic res rabiš konkretno bajto, ker kakšni cool seti takoj zafilajo prostor. Jaz razmišljam da bi par stvari kar še v pisarno odnesel, ne vem pa kako me bodo tam gledali sodelavci, ko bom imel na omari ene dve gusarski ladji pa še kakšen viteški grad:D

Povezava do prispevka

Rajši ne nosi, da ne bo kakšen sodelavc /sodelavčev mulo kradel pa premetaval. Pol pa se boš križal in se spraševal: Zakaj jaz :D

legice spadajo lepo pod ključ in ogled zgolj v tvoji prisotnosti. Ljudem pač ni za zaupati :D

• Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Henrik reče pred 18 urami:

Rajši ne nosi, da ne bo kakšen sodelavc /sodelavčev mulo kradel pa premetaval. Pol pa se boš križal in se spraševal: Zakaj jaz :D

legice spadajo lepo pod ključ in ogled zgolj v tvoji prisotnosti. Ljudem pač ni za zaupati :D

Brat Feget spada v isto grupo LEGO cheefurjev kot jaz, kar pomeni, da so njegove legice kitajske in te boli kurac, če kdo kaj sune :D 

Povezava do prispevka
keba reče pred 58 minutami:

Kaj se pa kaj z Mimovrste dogaja, včasih so imeli skoraj vse na zalogi in dobre cene.

Zdaj pa novejših setov sploh ni, pa tudi nobene pametne akcije, vsaj za sete, ki bi mene zanimali. 

Še slabše bo, odkar so prevzeli krmilo Poljaki. Še sreča, da programa LEGO niso ukinili, vsaj zaenkrat.

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
keba reče pred 8 minutami:

ufff, kje pa se bo sedaj ugodno kupovalo?

Če se bo tak trend nadeljeval, nikjer. Enako bo kot v drugih panogah: avtomobili, kolesa, tehnika, itd...:cry: 

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 1 uro:

mimovrste ni bil nikoli ugoden, razen k je bila kaka koda+popust da zdruzis

se je skoraj zmeraj dobilo drugje ceneje

včasih so imeli dobre popuste, se je dalo dobiti od 20 pa do 35% dol na kakšen ekskluzivni set, na te city pa podobne lahko v merkatorju dobiš vedno -25%.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...