Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Drgač kaj ti povem Maak

 

Najboljš je spizdit iz foruma, dokler še lahko in še nisi preveč deep, sploh če si target demographic (30-40 let, balder, proper bulge v hlačah)

 

Ker če ne bo se obrnil mesec in dva ter se boš zalotil, da že pol dneva scrollaš po debatah o trans športnikih, pizza kamnih in o tem, da en tip ful dobro oponaša Hitlerja, ko je dovolj pri močeh, da prestopi tri stopnice na oder. Pa RL se boš vsake toliko dobival s par nabitimi tipi, kjer boste pili pivake in se pol pijani pogovarjali, da je bigboss82 spet zafukal in da se ga gre naslednjič fix prefukat na obalo 

 

Ne vem, pomoje je boljš se ognit tega, če se le da :D

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka

ne vem, mogoče da pride 20 ripped tipov v oprijetih leder majicah z Destiny 2 logotom in "Loot me" napisom in da se jebenemu Dzavru stisne skupno več kot 1.200 € za tečaje "Kako zadržati srce Primorca", potem pa najprej nič od Big love, potem te kelnar razsede na 4 mize zaradi covida, za češnjico ti pa še edina forumakinja mal za foro s šamarjem skor odtrga glavo s trupa?

 

ampak ne stari

 

vse je ok

Povezava do prispevka

Tako nekako. Mislim, da so v kar nekaj trgovinah tisti dan znova odprli naročila.

Itak sem najprej zase poskerbel, ker sem prasc in šele potem obvestil prijatelje. Dan kasneje mi je dobra duša Me3do ponujal konzolo od ACSa.

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
AMF reče pred 7 minutami:

Tako nekako. Mislim, da so v kar nekaj trgovinah tisti dan znova odprli naročila.

Itak sem najprej zase poskerbel, ker sem prasc in šele potem obvestil prijatelje. Dan kasneje mi je dobra duša Me3do ponujal konzolo od ACSa.


V trenutnih časih te nebo, nobeden kritiziral, sploh kar se tiče nabave PC komponent.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...