Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

IMO bi moral United dati šanso nadobudnemu mlademu trenerskemu geniju Gary Neville-u. 

 

 

reder reče pred 12 urami:

Če Neymar ne bi imel take klavzule in bi samo zatežil, da bi rad odšel bi ga Barca prodala za veliko manj kot 222 mio. 

 

Na koncu res, ampak ne v tistem poletju, ko je še imel štiri leta do izteka pogodbe in bi bila vsa moč v rokah kluba, če bi imel klavzulo recimo na 400-500m, kar bi bilo res nedosegljivo. Kaj pa bi lahko naredil, če ga ne bi hoteli prodat? Malo bi povesil nos, potem bi pa igral naprej. Tako je pa vse skupaj imel za norce in samo čakal na 1. avgust, da je dobil loyalty bonus. Še ena genialnost, da daš izplačilo tovrstnih bonusov sredi prestopnega roka. :avadodo:

 

Pa to niti ni bil moj point. Noben ni pričakoval, da bi lahko kdorkoli plačal klavzulo, ki je bila 200%+ višja od takratnega rekordnega prestopa. PSG je povsem uničil trg, seveda je pa potem Bartomeu z brezglavim zapravljanjem Neymarjevega denarja samo še ohranil inflacijo. A tako pač je, če cel svet ve, da si dobil 200m, sam si pa povsem nepripravljen na to in se potem še zapičiš v dva točno določena igralca, ki imata še dolgoročne pogodbe pri svojih klubih, za njiju pa nimaš nobenih alternativ, torej moraš ali 1. na koncu preplačat, kar se je zgodilo ali pa 2. ostaneš brez vsega. Retrospektivno gledano bi itak bila boljša opcija, če bi pol leta ali leto "sedeli na denarju" in počakali, da se trg nekoliko ohladi, medtem pa skavtirali trg za potencialne okrepitve. Samo jbg, po bitki je lahko biti general.  

Povezava do prispevka
ronaldinho reče Pravkar:

IMO bi moral United dati šanso nadobudnemu mlademu trenerskemu geniju Gary Neville-u. 

Faaaak, plačal bi, da bi to videl. 

Gobezdalo, da nakaže kako se dela stvari v praksi. 

No sej to je že super v Španiji nakazal. Že to bi mu mogl zbit vso kredibilnost, ki jo začuda kr še ma.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 18 minutami:

IMO bi moral United dati šanso nadobudnemu mlademu trenerskemu geniju Gary Neville-u. 

 

 

 

Na koncu res, ampak ne v tistem poletju, ko je še imel štiri leta do izteka pogodbe in bi bila vsa moč v rokah kluba, če bi imel klavzulo recimo na 400-500m, kar bi bilo res nedosegljivo. Kaj pa bi lahko naredil, če ga ne bi hoteli prodat? Malo bi povesil nos, potem bi pa igral naprej. Tako je pa vse skupaj imel za norce in samo čakal na 1. avgust, da je dobil loyalty bonus. Še ena genialnost, da daš izplačilo tovrstnih bonusov sredi prestopnega roka. :avadodo:

 

Pa to niti ni bil moj point. Noben ni pričakoval, da bi lahko kdorkoli plačal klavzulo, ki je bila 200%+ višja od takratnega rekordnega prestopa. PSG je povsem uničil trg, seveda je pa potem Bartomeu z brezglavim zapravljanjem Neymarjevega denarja samo še ohranil inflacijo. A tako pač je, če cel svet ve, da si dobil 200m, sam si pa povsem nepripravljen na to in se potem še zapičiš v dva točno določena igralca, ki imata še dolgoročne pogodbe pri svojih klubih, za njiju pa nimaš nobenih alternativ, torej moraš ali 1. na koncu preplačat, kar se je zgodilo ali pa 2. ostaneš brez vsega. Retrospektivno gledano bi itak bila boljša opcija, če bi pol leta ali leto "sedeli na denarju" in počakali, da se trg nekoliko ohladi, medtem pa skavtirali trg za potencialne okrepitve. Samo jbg, po bitki je lahko biti general.  

 

Govorim o tem, če bi Ney vztrajal, ne bi treniral, igral itd. in bi bili na koncu prisiljeni prodati. V tem primeru verjetno kaj veliko več od 100 mio ne bi dobili. 

 

Kako se je pa denar porabil je pa škoda govoriti, retrospektivno gledano bi bilo boljše, da bi zastonj odšel. 

Povezava do prispevka

Potem bi pljuval v lastno skledo. Danes bi kaj takega naredil, ko ima druge prioritete, pri 24/25. letih je pa še vedno užival v fuzbalu. Pa tudi Messi in Suarez bi verjetno spravila njegovo glavo nazaj v red.

 

Se mi tudi zdi, da je bil njegov foter tisti, ki je bolj želel prestop v PSG, ker je sam dobil veliko provizijo in zastonj francoske kurve.

Povezava do prispevka

United fani, en tricky question. 

Komu od trojice Pool, city, Arsenal najmanj privoščite zmago v ligi? 

Jaz bi reku, city, Pool, Arse v tem vrstnem redu od najmanj do najbolj? :D

Čeprav Pool pa city bi si loh tud zamenjala mesti najbrž, zarad števila naslovov Poola.

Povezava do prispevka

Vse opcije so v kurcu

 

City - 4x zapored kar bi bil nov rekord. Po drugi strani je Citijeva era čist mal omadeževana zarad teh afer in je skoz čutiti priokus manjvrednosti. Tu predvsem mislim na dojemanje kluba, ekipi vsi priznavamo da je ena najboljših vseh časov. Pa tudi skupno gledano city nima tok naslovov, tako da njim res samo zaradi 4x ne privoščim. 

 

Liverpool - vse jasno, največji rivali + število kant. 

 

Arsenal - ubistvu nimam razloga, da jim nebi privoščil, ni neka grožnja po številu kant, je pa res zabavno ker že toliko časa niso osvojili lige tko da bi blo škoda to izgubit. :P Pa tu ne mislim lih forumskih navijačev ampak na sploh spletnih in teh po raznih podcastih.

 

Če odgovorim na tvoje vprašanje, najmanj privoščim Liverpoolu, med citijem in arsenalom mi je pa vseeno. Je pa ironično, da mi je Klopp karakter kateremu bi privoščil kanto, pa tut Liverpoolova ekipa mi je simpatična ker mal spominja na Fergijeve ekipe. 

 

Realno se mi pa zdi Liverpool najšibkejši od vseh, če bojo prvaki kapo dol, tole bo čist na evforiji Kloppovega odhoda. 

Povezava do prispevka

Evo geri nevil na vase zadovoljstvo le dobil sluzbo

 

Navedek

Chaired by Lord Sebastian Coe, former Chair of the organising committee for the 2012 London Olympics, the task force will assess the feasibility of a new stadium of national significance equipped to host international games and finals, as well as providing a modernised home for Manchester United. 

Other members will include Andy Burnham, Mayor of Greater Manchester, Sara Todd, Chief Executive of Trafford Council, and Gary Neville, former captain of Manchester United.

 

Povezava do prispevka

Vedno glasneje se špekulira, da bi se v Liverpool lahko vrnil Michael Edwards, ki je bil osrednja figura pri sestavljanju Kloppove ekipe. Pripeljal je bolj kot ne večino nogometašev in tudi prepričal Kloppa, da so pripeljali Salaha etc.

 

Glede na to, da je od njegovega odhoda klub na tem področju bolj kot ne v kaosu, bi to bila kar velika poteza lastnikov. Edwards se je namreč od odhoda izogibal prevzemanju podobnih vlog drugje, je pa očitno med predpogoji, da bo imel znotraj kluba še večji vpliv - in da ne bo le športni direktor.

Povezava do prispevka

Js bi kr rekel da je v tem disfunkcionalnem klubu slaba tudi zdravniška služba. :) 

Martinez - pride nazaj se polomi

Shaw - pride nazaj se polomi

Malacila - niti ne pride nazaj in se po tvoje spet polomi 

 

Pa ziher sem koga spustil... Glavni zdravnik je itak iz Arsenala tako da ne vem zakaj bi blo to čudno :D

 

Druga možnost je seveda ta, da so igralci overworked ker so prejšnje sezone manj tekli. 

 

 

 

Povezava do prispevka

Enako bi potem lahko rekel za Liverpool, kjer se mi zdi, da je na par mesecev res jebena kriza s poškodbami, ki ni značilna za vse klube. Mogoče je nekaj na tem, mogoče pa je samo naključje… Težko rečt. Veliko teh Liverpoolovih poškodb je bilo letos pač jeben slučaj, če ti nekdo uleti na nogo ni ravno zdravniška služba kriva.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 12 urami:

Druga možnost je seveda ta, da so igralci overworked ker so prejšnje sezone manj tekli. 

 

bolj se mi zdi da se jih prehitro spusti nazaj in da poškodba ni sanirana 100%, ampak tko ene 90%. Potem pa zaradi pomanjkanja kadra mora igrat od štarta tekme, po možnosti takoj uro+ in nč čudnega, da je velika možnost da pride do obnovitve poškodbe ali pa še do česa hujšega.

Povezava do prispevka

Glede na situacijo v ekipi fantastična predstava Liverpoola, posebej v drugem polčasu. Ne vem, kdaj so nazadnje tako povozili City kot so ga v drugem. Izpostaviti velja predvsem Enda, MacAllisterja in Van Dijka, ki so odigrali neverjetno tekmo. Klopp me kljub tem težavam, ki jih ima letos ekipa, uspe vsakič znova navdušiti in res mi bo jebeno, ko bo šel. Bil sem prepričan, da ne bo izvlekel še enkrat nekaj iz te sestavljanke in da bodo težko parirali temu kurčevemu City-valjarju.

 

Endo je povsem zasenčil Cityjevo vezo* in samo še enkrat se je izkazalo, da navijači v resnici nimamo pojma, ko pride do prestopov. Sumil sem, da je prišel bolj kot squad player in da bo na teh večjih tekmah težko dohajal tempo Premier lige... Ampak tole mi je bilo noro in škoda mi je samo za dejstvo, da je star že 31 let.

 

Škoda, da niso pokopali priložnosti, ker so jih imeli dovolj za zmago. Glede sodnikov pa ne bi več izgubljal besed, ker mi je vse skupaj že beyond joke.

 

 

* 96% Pass accuracy, 1 Chance created, 6/7 Duels won, 4/4 Tackles won, 2 Interceptions, 6 Recoveries

Povezava do prispevka
rage reče Dne, 21. 1. 2024 at 23:26:

Noro, kako smešno, ha ha ha, še od tvoje zadnje iste fore sem se smejal, v bistvu brez prestanka, in zdaj znova, phahahahaaaaa, norim od smeha. Hvala Nodi, crkujem od smeha, resno, ubijaš!!!1 Daj še enkrat, hit us Larry.

 

Povezava do prispevka

Ja, res je. Čeprav se je takrat, ko je odšel, govorilo, da je počilo tudi na relaciji med njim in Kloppom, je vsekakor boljše, da se po Kloppovem odhodu vrne on na takšno mesto, kot praktično kdorkoli drug. Poleg Chelsea in nekaterih drugih klubov so ga baje hoteli hoteli tudi v Unitedu.

 

Vrača se v precej močnejši vlogi, kot jo je imel v preteklosti, po vsej verjetnosti bo bolj kot ne nadzoroval in strateško vodil celoten nogometni del kluba, vključno s precej avtonomnimi odločitvami glede naslednjega trenerja, prestopov, pogodb itd. Glede teh stvari se mu tudi ne bo potrebno praktično vsakič posvetovati s FSG (lastniki).

 

Hughes je njegov prijatelj še iz časov, ko sta bila skupaj pri Portsmouthu, kjer je igral Hughes, Edwards pa je bil analitik. Očitno je bil tudi Hughesov pogoj za prihod na mesto športnega direktorja, da je njegov "šef" Edwards.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...