Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 23 minutami:

V ljubljanskem E.Leclerc imajo en kup konzolnih iger znižanih. So posebaj v ''košari''. Med drugim sem opazil več izvodov Frostpunk(ps4) za 10,49€

 

Pizda jaz imam celega fuka PS4 remasterjev za ubost (u bistvu vse lol) pa še vse Switch remasterje iz WiiU... Pa zdej ta info da ima Leclerc znižanja in da Base zapira... FUCK zakaj mam tok za delat, zdele bi šel direkt v excel pa si odprl tri stoplce Cena Goblin rabljeno, Ebay, Base, vse pregledal in vpisal cene, sprintal in uletel v Leclerca :(:(

 

Pa jutri grem z babo na Snežnik in tudi ne bo šlo... ne to ne bo šlo jebeš, bova šla v nedeljo

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Saj jaz sem tudi v službi, sam jebiga treba bo na malico kmalu

 

Če je kateri drug forumaš za, ob 13:30 sem lahko v Leclercu, si dovolim častit pijačo v zameno za vstop v lvl. 1 konzolec smetana club

 

Ne da se mi sam igric hodit gledat, za krajši hang zraven pa absolutno sem :D 

 

*Že lvl 1 ima hude perke, recimo da v neki debati zablodiš in te random forumaši ownajo, uleti smetana in deraila temo v "ghost of tsushima je overrated debato"

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 48 minutami:

Saj jaz sem tudi v službi, sam jebiga treba bo na malico kmalu

 

Če je kateri drug forumaš za, ob 13:30 sem lahko v Leclercu, si dovolim častit pijačo v zameno za vstop v lvl. 1 konzolec smetana club

 

Ne da se mi sam igric hodit gledat, za krajši hang zraven pa absolutno sem :D 

 

*Že lvl 1 ima hude perke, recimo da v neki debati zablodiš in te random forumaši ownajo, uleti smetana in deraila temo v "ghost of tsushima je overrated debato"

Usput pa še une časopise pri men pober, sem do cca 15h not :P

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...