Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Jp, pač za ta mesec se prijaviš, potem pa ali daš choice na pavzo (kar jaz počnem, če ti ne pašejo igre tistega meseca) ali pa skenslaš. Lahko si pa več mesecev na pavzi, sam za vsak mesec posebej moraš vklopit. Je pa dejstvo, da to kar sem jaz napisal (12 špilov (od tega si jih izbereš 10) za 9,84 € velja za classic choice. Tle maš več info o ostalih opcijah choice naročnine.

uredilo bitje NixoN
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 2 urama:

Jaz sem pa prodal dušo hudiču in po claimanih 157 zastonjskih igricah na Epicu eno kupil. Sicer znižano za 20 % in potem še -10 € bon, tako da je spet bila skoraj zastonj, ampak ja :D

 

Ah, jaz sem vzel AssCreed: Origins Gold Edition, pa Far Cry 4 Gold Edition, pa Far Cry 5 Gold Edition, pa Far Cry New Dawn Deluxe Edition :D Za vsakega -10€, pa še vsi se aktivirajo v uplayu, ki ga že itak uporabljam :P

Povezava do prispevka

imo si ti premalo feget za to igrico

 

res je top notch audiovizualni experience,  kot koncert, ki ga malo tudi igraš

 

igralno je prazna, tako, endless runner globina gameplaya

 

pripovedno je relativno abstraktna, saj ima očitno rdečo nit, ampak bolj komunicira skozi občutke, ne besede

 

also, proper ozvočenje je essential

 

v glavnem, igrica bolj za fane glasbe kot fane igric

 

also, a nisi ti tega že igral?

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Nasnel sem in sprobal, ker imam na Steamu kopijo (verjetno iz kakšnega bundla), tako da sem igral in nisem, Schrödinger style. Saj ti je že takrat bilo smešno, da sem enourno igrico sprobal in nehal igrat, ko bi pač potegnil tiste pol ure naprej, ampak ya, teško je.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...