Skoči na vsebino

[uradna tema] Japanka


Jude

Priporočeni prispevki

As a whole, One Piece Film: Red continues with that golden rule: its events aren't canon. Even if we weren't explicitly told this, it's rather unavoidably the case considering who is in the film. Jinbe is with the Straw Hats, so if it was canon, it would have to take place after Wano.

 

Meeh, jaz ne grem, fan service filmi me ne zanimajo, razen če bi blo kej prfuknjenega v slogu Gintame

Povezava do prispevka

men je pa bedno, ker zdej za vsak velik anime delajo filme, bože ne daj da ne gledaš med sezonami, boš zgubljen ko se nova sezona začme

 

in še bolj bojo to počel, ker služijo ogromne denarje (ki se ne razporedi med animatorje in ostalo ekipo), tako da sem zelo proti Anime filmom, ki so canon in jih moraš gledati med sezonami, večinoma pa nimaš na voljo gledat če nisi doma v pravi državi, non-canon filme mi je pa tud škoda dajat keša, ker mi to samo zjebe kako zgodba poteka

 

anime filmi naj bojo za samostojne zgodbe, če že more bit v povezavi z nekim znanim animejem, priporočam pa tudi ogled tega, samo še bolj bomo čakali na animeje, če se bodo skos filmom posvečal

 

 

Povezava do prispevka

pogledal sem made in abyss

 

tok travmaticna kot genialna serija

 

sam avtor mal prevec inserta svoje fetishe

 

99% casa je tko normalna serija pol pa kr neki lolicon shit

 

in avtor JE lolicon, rabis samo njegov twitter pogledat, kjer redno retweeta loli/shota fanart

 

zarad tega res ne morem priporocat nikomu naprej

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Hudo, skoraj sem spregledal da je to sezono Kaina of the Great Snow Sea, pa sem mislil da bom gledal samo Nagatoro S2! Kar delata Tsutomu Nihei in Polygon mi je vedno bolj všeč, Kaina pa je še tolk boljša ker v marsičem vleče na Nausico. Že muzika je nadhuda:

 

 

Povezava do prispevka
Fallen0ne reče Dne, 1. 2. 2023 at 22:16:

Hudo, skoraj sem spregledal da je to sezono Kaina of the Great Snow Sea, pa sem mislil da bom gledal samo Nagatoro S2! Kar delata Tsutomu Nihei in Polygon mi je vedno bolj všeč, Kaina pa je še tolk boljša ker v marsičem vleče na Nausico. Že muzika je nadhuda:

 

 

Jep tale stvar vleče konkretno, pa Trigun Stampede ni tako napačen, art je precej všečen zgodba pa zgolj solidna zaenkrat.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...