Skoči na vsebino

[uradna tema] Japanka


Jude

Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Gledam Saiki-ja in umiram - hands down najbolj smešen anime ever. Res brutalne fore of samega začetka do konca prve sezone. Upam da držijo nivo tudi v drugih dveh. Zaenkrat je meni gladko 10/10 roba. 

 

Zdaj malo gledam po netu in večina revieverjem piše, da Gintama je pa še next level. Čeprav sem bil sam nad njo svinjsko razočaran - kakšna dobra fora na del, sicer pa dokaj dolgočasno. Je pa res, da sem gledal samo 20 delov Gintame, tako da mogoče potem rata bolje:nicjasno: Je kdo gledal celo Gintamo?

Povezava do prispevka

Gintama v mojem top3 za vedno, gladko, ever, vsako sezona boljša, edino proti koncu je več resnih arcov in manj zajebancije, ampak nič narobe s tem. Zdej gledam One Piece, k ima world building vrhunski, samo ni pa blizu pri tako norih characterjih kot jih ima Gintama in vse reference in call backi so velik bolj smešni kot dost drugih animejev, zato ker ostali animeji si ne drznejo tok k Gintama 

Saiki je tud fejst vse epizode, priporočam tud Sket Dance (Gintama v šolskem settingu) in pa slice of life Nichijou = to oboje je kar zabavno, magari poglej to preden se vržeš v Gintamo, ker tam je itak več k 300 delov in ti bo dost cajta pobralo.

Detroit Metal City pa eden krajših a vseeno najbolj prfuknjenih animejev. TEGA. NE. FALIT.

 

Povezava do prispevka

Jojo in Gintama sta oba znana po temu, da se precej švoh začneta, predvsem prva dva dela pri obeh sta nekaj, kar zih preskočim pri re-watchu.
 

Besednih iger in straniščnega humorja <3 najbolj ironično je pa to, da kljub temu, da se po rapersko Gintama norčuje iz ostalih animejev, da ima še vedno soliden (back)story.

 

Povezava do prispevka

Predstavlji si mene, k so mi hajpal Rick & Morty (as in funniest show ever) al pa Demon Slayerja (kao bolš k Hunter x Hunter), pa sem zdolgočasen gledal, ne more bit vse vsem všeč

 

Se pa priporočam, če je še kej podobnega Vinland Saga. Tak tip animejev jaz iščem

Povezava do prispevka

Absolutno eden izmed top5 po izgledu, se strinjam. Samo veš kako je to, ko ti celo leto težijo 'ej ti k gledaš animeje, pejd gledat Demon Slayerja' potem pa ni to to. Mi je bil Mugen Train bolj všeč kot prva sezona, samo škoda, k mi characterji preprosto ne kliknejo in sem potem žalosten. Isto imam kolega s katerim se kregam okoli Dota animeja, ker men je dolgočasn in skorajda naporen, njemu je pa to ena najboljših stvari ever. 

Sem vesel kako se je rang kvalitete in različnih sort animacije razpasil od leta 2010 dalje, pa storytelling tudi. Da ni vse samo roboti in dekline, ki so psiho :D  Mirai Nikki in Puella Magi Madoka Magica type of anime so okay, ampak ne bi rad take stvari gledal še naslednjih 20 let

Povezava do prispevka

Meni je HxH najboljši in ne najdem več ničesar približno dobrega. Sem sedaj pogledal par delov Gintame in mi ne potegne. Gledal sem tudi Demon slayer nekaj časa ampak mi gredo na živce tisti ekstremni čustveni izlivi in pripadajoča grafika zraven. Ne prenašam tega. Saj nekaj jih je blo tudi v HxH ampak vse skupaj samo ene par. Obstaja še kaj podobnega HxH?

Dobro, pogledal sem tudi skoraj celotni Death note, ki pa mi je proti koncu zgubil čar. vse skupaj je blo že poslijeno.

Gledam pa zdej Attack on titan ki mi je tudi fajn.

 

vsakič znova se čudim od kje tem piscem taka domišljija. neverjetno res

 

Edit: Dober mi je bil tudi That Time I Got Reincarnated as a Slime

uredilo bitje Haldim
Povezava do prispevka
Haldim reče pred 28 minutami:

Meni je HxH najboljši in ne najdem več ničesar približno dobrega. Sem sedaj pogledal par delov Gintame in mi ne potegne. Gledal sem tudi Demon slayer nekaj časa ampak mi gredo na živce tisti ekstremni čustveni izlivi in pripadajoča grafika zraven. Ne prenašam tega. Saj nekaj jih je blo tudi v HxH ampak vse skupaj samo ene par. Obstaja še kaj podobnega HxH?

Dobro, pogledal sem tudi skoraj celotni Death note, ki pa mi je proti koncu zgubil čar. vse skupaj je blo že poslijeno.

Gledam pa zdej Attack on titan ki mi je tudi fajn.

 

vsakič znova se čudim od kje tem piscem taka domišljija. neverjetno res

 

Edit: Dober mi je bil tudi That Time I Got Reincarnated as a Slime

Gintama je zajebancija na vse shounene in ga načeloma ne jemlješ resno...dokler kar naenkrat ne rata resen s svojo glavno zgodbo. To ne moreš primerjat sploh, čist samosvoja kategorija. Deloma je Jojo tud tak, samo se bolj resno jemlje.

Meni sta poleg HxH edina dva blizu Jojo's Bizarre Adventure (ki ima bolj švoh začetek, ampak ima zabavne fighte polno twistov) in Jujutsu Kaisen (to je bolj ženi všeč, pa tud samo ena sezona je zaenkrat, je pa dost v redu za gledat)

HxH, Jojo in Shingeki no Kyojin so res vrh kar se takih animejev tiče. Pa ne zamudit Vinland Saga

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...