Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

sadhu sequencer reče pred 24 minutami:

@Tihi Mi53k

Ne vem kaj je to goatse. Če je to sleng za nerazločne čičke-čačke, potem ne vidim težav. Lahko imate nerazločne čičke-čačke v avatarjih. Ne smete imeti svastiko ali zastavo skrajne skupine Islamska država in podobna sranja.

Pogooglaj goatse, da se izobraziš

 

Sicer pa tudi mene moti goatse, prosim da se uporabniku menja avatar 

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 54 minutami:

@Tihi Mi53k

Ne vem kaj je to goatse. Če je to sleng za nerazločne čičke-čačke, potem ne vidim težav. Lahko imate nerazločne čičke-čačke v avatarjih. Ne smete imeti svastiko ali zastavo skrajne skupine Islamska država in podobna sranja.


se opravičujem, sm mislu, da si iz internetov

 

mogoče bi se mogu na @LordFebo obrnit

Povezava do prispevka

Kako se lahko copypastea nek qoute?

 

Torej da želim citirati izjavo uporabnika  v drugo temo,v drugi izbi celo in ne v temi kateri je izjava objavljena.Včasih si lahko copy pasteal celoten konstrukt,torej time stamp,uporabnika in samo izjavo ..kako zdaj to izvedeš? Se ne da ali sem samo nespo?

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 30 minutami:

Kako ne? Jaz to naredim tako, da naredim "navedek" v tisti temi kjer je objavljen post. Potem klikneš gor na ta citat in desni miškin klik ter copy. Greš v drugo temo kjer bi želel to objaviti in na sporočilo, ter pritisneš spet desni klik ter paste. Prilimalo ti bo cel navedek iz druge teme, ki si ga kopiral.

 

zgleda sem nespo pa mi ne kopira timestamp in avtorja

 

no zdaj vem,hvala vsem za odgovore

uredilo bitje Ascender
Povezava do prispevka
Koza reče pred 2 urama:

A kdo ve, kako se da za vedno utisat ta prizadet zvok od chata? Ko mam na prenosniku/mobitelu odprt zavihek gnojisce (kar je vedno) piska cez vse blokade :alien:

Tudi jaz sem sadhuja prosil to že vsaj 3x pa kaže da gospod ne zna tega porihtat.

Povezava do prispevka

Več uporabnikov je že vprašalo kako utišati zvok chata in bilo je odgovorjeno ter pojasnjeno kako.

 

Če se komurkoli resetira, naj javi in bom pogledal kaj je narobe. Bom pogledal zadevo in javim.

 

Arey reče pred 13 minutami:

Tudi jaz sem sadhuja prosil to že vsaj 3x pa kaže da gospod ne zna tega porihtat.

 

Nisi, to si izmišljuješ.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Ankice se da pri urejanju naknadno iz anonimne v javno spremeniti in potem pokaže tudi, kako so dotlej anonimni uporabniki glasovali.

 

FYI.

 

Rešitev je verjetno možnih več, ali je ta opcija zaklenjena pri ustvarjanju, ali se pa glasove označi za anonimne in se jih tudi pri kasnejšem urejanju ne prikaže poimensko. V slednjem primeru bi bilo mogoče pametno za vsako ankico dat glasujočemu uporabniku na voljo izbiro, ali naj se prikaže ime ob glasovanju ali ne.

Povezava do prispevka

ne; v enem sem kliknil  zgoraj na vrhu na mn3njalnik in potem takoj na izbo igrovje in po kliku na igrovje se je pojavilo

 

edit: sem zdaj poskusil še odpret več zavihkov, pri ene parih se strani ne naložijo, kot je počelo že tedaj na začetku

 

 

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Kaj sem edini, ki mu konstantno ven meče povezavo s forumom, ko odpre več tabov s temami v Firefox? Včasih se jih je več pritoževalo, zdaj pa al so se navadili al pa več ne dela tega? Meni že kaka 2 tedna non stop čez cel dan to dela.

men je danes prvič po več mesecih

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...