Šimšalamima Huhu Objavljeno 2. december 2023 Share Objavljeno 2. december 2023 Valda ne, to bi bilo čist preveč smiselno in uporabnikom prijazno Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 2. december 2023 Share Objavljeno 2. december 2023 Šimšalamima Huhu reče pred 58 minutami: To je 200 evrov, ki bi jih lahko dal nekam drugam (alkohol, vinilke, avti in proge za iRacing ...) pa mam en nov kos plastike doma, ki bo uporaben 10 ur v letu, sicer bo pa nabiral prah, zavzemal prostor in mi vzbujal slabo vest. Enostavno mi GT7 kot špila ni na nivoju, ki bi mi upravičil investicijo. A bi bil z volanom bolj konkurečen? BI. A bi ful več vozil in užival? Verjetno ne, MP mi je totaln trash od formata, pravil, načinov kaznovanja, nek yolo algoritm sredi dirke naredi avto transparenten, kazen je izguba gasa na nekem random delu piste, ki je čist nelinearno obtežen (pač tist desetinke sekund razlike več ne naredijo toliko škode kot izguba tempa, s tem da so kdaj cone postavljene sredi ravnine, kdaj na začetku, kdaj sploh ni ravnine, tko random wtf), uradne dirke furaš pitstop po 4 krogih (kjer je vse kar je treba pri pitstopu zadet vhod in gledat animacijo). Mi je ful hudo, da boš organiziral dejansko 2h dirko, samo imho sam GT7 ni dorasel takemu tipu dirkanja. Če bo stream pa se spomnim bom zih pogledal zaradi tega sem nehal z GT7 in samo čakam da si nardim sim setup na PC. Folk ves čas hvali kako dodajajo free single player stvari in to ma kaj ko po parih mesecih igranja večina ljudi igra samo še sport mode ki je že leta in leta identičen z ISTIMI problemi ki si jih naštel. Še dirke so praktično identične že iz GT sport. Who the fuck hoče vozit na nek absurden random 9x tyre wear in 10x fuel consumption?!?! Igra se imenuje GT, a nisem še v življenju v njej igral nek normalen GT3 race, ker ga nikoli ni. Kar se tiče fizike, handlinga in grafike je igra TOP, ma kaj ko imajo tako katastrofalen format za multiplayer. Navedek Povezava do prispevka
lebaron Objavljeno 13. december 2023 Share Objavljeno 13. december 2023 Kupim th t300rs soliden za 200 batov(sej to so evri?) Na ZS prosim. Hvala Navedek Povezava do prispevka
Play Objavljeno 15. december 2023 Share Objavljeno 15. december 2023 Vabljeni vsi! Navedek Povezava do prispevka
Play Objavljeno 15. december 2023 Share Objavljeno 15. december 2023 Če kdo nabija WRC enako! Navedek Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D Objavljeno 15. december 2023 Avtor Share Objavljeno 15. december 2023 A ste vidl, Digital Foundry potrdil da je GT > Forza. 1 Navedek Povezava do prispevka
Play Objavljeno 17. december 2023 Share Objavljeno 17. december 2023 Vabljeni! Navedek Povezava do prispevka
Chris Objavljeno 18. december 2023 Share Objavljeno 18. december 2023 []D [] []V[] []D reče Dne, 15. 12. 2023 at 11:28: A ste vidl, Digital Foundry potrdil da je GT > Forza. mislim da je grafika še najmanj pomemben razlog zakaj je FM v trenutnem stanju. Niti replayov ne moraš shranjevat, igra lahko kadarkoli zmrzne, penalty system je hit or miss.. Edina dobra stvar FM je multiplayer in dejstvo da je na Gamepassu. Sicer ima igra potencial, ampak vprašanje če ga bodo znali izkoristit. Navedek Povezava do prispevka
Play Objavljeno 19. december 2023 Share Objavljeno 19. december 2023 Iščemo le še dve ekipi, pogoj 15let plus, pa kr nekaj ur za volanom.... Navedek Povezava do prispevka
Gogy Objavljeno 15. januar 2025 Share Objavljeno 15. januar 2025 Žal je bla megla. Navedek Povezava do prispevka
stom1c Objavljeno 16. januar 2025 Share Objavljeno 16. januar 2025 Lepi spomini 3 Navedek Povezava do prispevka
Boris Objavljeno 1. februar 2025 Share Objavljeno 1. februar 2025 Verjetno modeli tam furajo bolj kulturno k na GT7 multi kjer al furajo nabasani al so coravi 1 Navedek Povezava do prispevka
seattle Objavljeno 1. februar 2025 Share Objavljeno 1. februar 2025 (urejano) Ful je odvisno v katerem rangu si. V visjih folk vozi zlo lepo in se vecinoma drzi ene kulture. Na nizjih je pa bloodbath k v vseh MP igrah Je pa carsko ko ti rata avoidat kak dive bomb. Enkrat mi je 2x ratal istega na Mount panorami, sploh v drugo na koncu najdaljse ravnine, je predvidel da bom zavil levo, pa sem sam ostal na moji liniji in ga je odneslo cez pesek do Nove Zelandije 1. februar 2025 uredilo bitje seattle 2 Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Stipe2 Objavljeno 2. februar 2025 Share Objavljeno 2. februar 2025 seattle reče pred 11 urami: Je pa carsko ko ti rata avoidat kak dive bomb. Enkrat mi je 2x ratal istega na Mount panorami, sploh v drugo na koncu najdaljse ravnine, je predvidel da bom zavil levo, pa sem sam ostal na moji liniji in ga je odneslo cez pesek do Nove Zelandije Ja, to je pa skoraj večje zadovoljstvo kot zmagat, ko si predstavljaš bebca kako kolne Navedek Povezava do prispevka
Boris Objavljeno 2. februar 2025 Share Objavljeno 2. februar 2025 ce bi kdo zelel furat se lahko zmenimo za en ali dva dni da se nardi kaksno dirko proti veceru. Danes sva z @Šimšalamima Huhu mal dirkala je blo kr fun Navedek Povezava do prispevka
Tadey Objavljeno 24. september 2025 Share Objavljeno 24. september 2025 Ne vem koliko se tole še igra Jest sm dobil skor džabe ps4 in itak tole kupil... Zdele v pol leta 2x update + nekaj novih avtomobilov. Nazdadnje sem igral gt4 in kar mi tule edino manjka je b spec 1 Navedek Povezava do prispevka
seattle Objavljeno 24. september 2025 Share Objavljeno 24. september 2025 Hud update, koncno nove proge Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 30. september 2025 Share Objavljeno 30. september 2025 Data logger, ki ga je imel že GT3 so dali v GT7 šele s tem updateom? Lame over 300. Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 30. september 2025 Share Objavljeno 30. september 2025 O nice, deita roga! Hyped za Montreal. Navedek Povezava do prispevka
seattle Objavljeno 23. maj 2026 Share Objavljeno 23. maj 2026 Koncno hypercars Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.