Skoči na vsebino

Dark


Heidi

Priporočeni prispevki

Personally, I'm reading comments and deciding whether or not watching the last season is worth the time spent to re-cap everything from previous ones etc. Do you think I don't deserve this simply because some people either can't mention story related things, or worse off, can't put them in simple spoiler tags?

I actually want to know about your opinion on this.

Povezava do prispevka
True Neutral reče pred 36 minutami:

Do you think I don't deserve this

Oh, the drama, no ... :) 

 

Se strinjam s teboj, da bi lahko uporabljali spoilerje, ampak v tvojem specifičnem primeru: a sta ti bili prva in druga sezona OK? Zanimivi? Si ju z veseljem pogledal? Zakaj potem rabiš potrditev "če se splača gledat" :D

Povezava do prispevka

Staaaaaari! Ni to TLOU2, da kompliciramo. Mislim, da obstaja ogromno načinov kako ugotovit, ali ti je serija dobra ali ne, poleg mnenjalnika. Se pa zahvaljujem, da spostujes naše mnenje!

 

Youtube je poln review-jev, posluži se! Tu bojo pokali spojlerji levo desno, enostavno serija je dovolj dolgo zunaj, da pazimo na vsako pizdarijo.

 

In ne, ne moremo se pogovarjat o dokaj kompleksi seriji, brez spojlerjev, če te spojlerji motijo, ne beri?!

Povezava do prispevka

Yeah, but the people in the youtube comments and videos about Dark could say the same thing, so at the end of the day I can't really check anything because people are throwing out spoilers left and right. How about some common courtesy and regard for other people? :)

 

Spoiler tags are there for a reason, and they're not that hard to use :)

uredilo bitje True Neutral
Povezava do prispevka

Končno pogledal do konca

Meni je zaključek super, lepo so se rešili vseh zagat :D

Daleč od Losta, ki je itak razvodenel že po drugi sezoni 

Sem pa tudi jaz team too much, enostavno se mi zdi da so preveč zakomplicira Li, da bi lahko kolikor tolko normalno sledil zraven

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Ne dolgo nazaj sm končno pogledal do konca. Itak je blo jasno, da ne bo zares srečnega konca, ampak sm vseeno potiho upal na to. Se mi zdi vse skupaj odlično spelano sicer, edino ena stvar mi ni jasna: zakaj je Noah v prvi sezoni kuril otroke v tistem zaklonišču? A sem kej očitnega sfalil, a dejansko ni zares razloženo to?

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Petarda od serije! Sem že obupaval prvih par delov tretje sezone, ampak se res splača finiširat. Serija res zgleda kot da jo je napisal en nemški avtist, ki je v lajfu obvladal samo pisanje te serije in nič drugega, ker to je noro :D

 

Najbolj so me sezuli taki mini detajli: v prvi sezoni (ko je bil folk dejansko še srečen) so se šli v jezero kopat jonas, marta, bartosz in še nekdo, in bartozs v vodi razlaga marthi neko grozno zgodbico o tem, kako so nekoč našlo neko mrvto žensko v tem jezeru. Ti to dojameš kot neko filler zgodbico, ki jih najstniki pravijo ženskam da jih mal prestrašijo, ubistvu je pa govoril zgodbo o marthini mami, ki jo je ubila njena mama v preteklosti in vrgla v jezero :worship::ododava::avadodo:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...