Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

kid666 reče pred 18 minutami:

men je hecno

v eni misiji bad guya loviš ko hoče it iz mehike čez trumpov zid v zda, mu rata in ti spizdi, v naslednji misiji ga pa spet loviš v mehiki :nicjasno:

Toj blo tud men mal čudn...

 

Mogoč mu je ratal čez spizdt, sam je pa pol šel nazaj k je blo prevroče...

 

Al so pa kej pobrklal :D

Povezava do prispevka

Bomo videli. Sam overall campaign zgodba je bila res slaba. Ena bedna raketa, ki niti ni nuke. Vs og mw, ii in iii, k te ubije nuke, k izvajaš teroristični napad na letališču, k se začne tretja svetovna vojna etc, ali pa cold war, kjer lahko izbereš stran :w00t: ... tu pa hoče iranc izstrelit mal jačo raketo v pentagon & loviš ga čez mehiško-ameriško mejo sam zato, da je v naslednji misiji spet nazaj v mehiki wat

 

ja halo, ni smo več 1993 fantje :no:

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 3 urami:

Bomo videli. Sam overall campaign zgodba je bila res slaba. Ena bedna raketa, ki niti ni nuke. Vs og mw, ii in iii, k te ubije nuke, k izvajaš teroristični napad na letališču, k se začne tretja svetovna vojna etc, ali pa cold war, kjer lahko izbereš stran :w00t: ... tu pa hoče iranc izstrelit mal jačo raketo v pentagon & loviš ga čez mehiško-ameriško mejo sam zato, da je v naslednji misiji spet nazaj v mehiki wat

 

ja halo, ni smo več 1993 fantje :no:

ja RL je prevec fucked up da bi si upali se v igrici met visoke zrezke :D

 

meni je bla noro fun kampanja, razen tiste misije ko skaces med avti (ki bi bla fun ce bi trajala 1/10 tolk dolgo)

igral sem sicer na regular tako da je blo kr ez ko me niso two tapali supki izza vogala

 

armored enemyi so beden dodatek igrici

 

noro sem se zabaval v snajpanje igricah

tud zadnja misija ko streljas ugrabitelje mi je bla 11/10, sem se obe potrudil za achievement :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Kak dolga pa je SP kampanija? Kolikor se spomnim si včasih CoD kampanije obrnil v 5-6 urah.

Ja neki takega, mohoce malo vec.. jaz sem igral na hard in so mw malo vec ubijali

 

Anyway.. meni je bila tudi fajn, ker misije niso predolge in so dosti raznolike, grafila oz pogon je nov in nisem igral ze dosti casa cod, tako da mi je blo kar fun, zhodbo ital nisem jebal 5 posto, sam mi ke blo vsec, da ima rep pa glavo, pa bekw cgi cutscene vmes pa tako...

 

Sam tako, ko berem mnenje od tega combatanta al kaj je..je res krneki zgodba haha, tudi production value je krneki.. pac nardili so od kurca samo da je in se glichi so not uno wtf..

 

Ceprqv meni armored enemyji sp mi ql.. sam AI stari moj :)))))) tipitocne vejo kje si, se posebej naz zadnjih misijah... tipi tocno vejo kje ai kot da imajo radar.. cim pokukas tw upucajo, kot da imajo chear v warzone in to je kao ful napreden AI :)))))

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

Kak dolga pa je SP kampanija? Kolikor se spomnim si včasih CoD kampanije obrnil v 5-6 urah.

je tam nekje, sam ful hitreje te ubijejo zdaj enemiji (na vsaki težavnosti pač), kot prej; na veteran so itak sami laserji in ai vsak trenutek točno ve kje si & they don't miss

 

Misije so bile pač ok, average no, me je pa razpizdilo, ko je bila zanimiva tista, k si v mestu brez orožja in se tiholaziš in craftaš shiet, potem je pa v zadnji isti shit še enkrat, sam da si v stolpnici pač;

uredilo bitje Combat_Liberalism
Povezava do prispevka

Ma ne sej jih lahko samo jim mores spraznit megazine v glavo al pa shoogun.. odvisn od rozja no.. huda snajpa al pa LMG jih tudi hitro zradirajo

 

Meni je slo edino na kurac da tocno vejo kje sem a oni imajo teleport ability.. toliko o twm naprednem AI ki nas caka c warzone in DMZ.. no, vsaj ne bodo tam za okras

 

Aja in valda jaz nisem imel armorja nikjer, niti pol toliko kot oni.. oz vsaj jaz nisem nasel plejtov skoraj nikjer

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...