Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

Torej:

 

Plusi:

  • Beta veliko bolje dela kot je BF 2042
  • Glede na to da je beta je optimizirano za moje pojme ok - Vse imam na high (edin če sm kej spregledu) okoli 100 fpsjev
  • Premikanje je smooth - takoj navadil (Vanguard mi je čudn, cold war tudi)
  • Orožja dobro "balancirana"
  • Samo 5 perkov na gun aleluja
  • ni slide cancelinga (no vsaj brez nekega matranja)
  • Malo placa zasede

 

Minusi do sedaj:

  • Visual recoil mi je prevelik na gunu
  • ene 3x vn vrglo ko sem hotu zagnat invasion al neki tazga
  • Ni sovraznikov na mapci samo pikice (ni čist minus ni pa čist plus - nisem še opredeljen)

 

Zaenkrat sem pozitivno presenečen nad igro. Lepo se igra. Menuji... Kaj pa vem malo zmedeni. So mi v MW2019 boljši. 70$... Vseeno preveč...

 

Če bo še kaj čudnega sporočim

Aja komp

Ryzen 7 3700x in 1080Ti pa 4 palčke rama

 

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 urami:

A ni od nekdaj edini pravi način igranja teh iger, da nekje prikrit čakaš in streljaš papke, ki lečejo po odprtem terenu? Kaj bi delali v pravi vojni?

 

Maš par (dobrih) špilov ki ti omogočajo takšno izkušnjo, če si jo želiš. V CoD je takšno igranje samo annoying in nič drugega. 

Povezava do prispevka

ja, to je prou uno če se rad dolgočasiš v multiplayer špilih, potem čakaš  v neki bajtici in streljaš čez okno- kar je glupo glede na to kok velik boljši si lahko če tečeš naokoli, pobiraš vse možno, pobijaš, nabiraš keš za opremo

 

sej ajde v Warzone je zadnjih pet minut ponavadi dost skrivanja pa počasnega igranja, samo tist je drugo

Povezava do prispevka

sej je Rubuz rekel, imaš nekaj dobrih špilov, k ti to ponuja

 

zakaj bi pa to počel v COD špilu, če je ta feeling, da skozi eno igro progressaš dovolj, da verjameš, da lahko zmagaš na koncu in to reeeees vleče. Če pa nisi with the programme, potem pa itak umreš po desetih minutah in jovo na novo. V COD: Warzone boljše umret 3x takoj na začetku zarad agresivne igre, potem pa četrtič rata pa samo melješ dalje do konca, bojazljivo igranje pa ne

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

sej je Rubuz rekel, imaš nekaj dobrih špilov, k ti to ponuja

 

zakaj bi pa to počel v COD špilu, če je ta feeling, da skozi eno igro progressaš dovolj, da verjameš, da lahko zmagaš na koncu in to reeeees vleče. Če pa nisi with the programme, potem pa itak umreš po desetih minutah in jovo na novo. V COD: Warzone boljše umret 3x takoj na začetku zarad agresivne igre, potem pa četrtič rata pa samo melješ dalje do konca, bojazljivo igranje pa ne

Ma, jaz sem enkrat bil top 3 na solo BR, ker sem se učinkovito skrival v eni sobici na sred kroga.  In ker sem ambushal druge, sem imel potem tudi kar dobro orožje in opremo :D

Povezava do prispevka

Jaz sem itak camper po dusi.. pa ne luck, ker luck camper ne obstaja.. toje skill ampak ni pravi skill bi reku moj kolega :))) in ima prav, recimo. Sicer v mp ne morem campirat v warzone pa se z veselj izogibam boju, doklerje le mozno, sploh ko igram solo. In napadem samo ko imam prednoat presenecneja.

 

Anyway.. kar se tice MP in campiranja, ne vem ce ste opazili, da ze sami devi delajo igro tako, da se vzpodbuja cempanje, sploh zacetnikov. Premikanje je pocasnejse, slisi se bolj, mape so polne vogalov. Sicer tipi IMO hocejo naredit igro bolj realno, sam cmon :))) toje igra, more bit fun ne realna.. more bit nek gunplay kavbojski skill, ko se srecas iz oci v oci..  pac igrico delajo cimbolj noob feendly, kot povsot v industriji

 

Camper = noob

Amapak jaz bom vedno camper takticar po dusi :)))))

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 1 minuto:

kk sploh kaj vidite? frendlies so pač z imeni, une pa ugibam a je nekdo al ne lol

ma problem so samo prone papki ki zgledajo kot trupla brez nametagov, drugac pac streljam v vse kar se premika, isto kot vedno lp

 

se mi je pa zgodilo da namerim proti tipu, vidim modro piko, se obrnem stran in med obracanjem vidim kako pika in stricek laufata vsak v svojo smer

 

ne vem zakaj rabim cez pol mape videt modro piko cez vse stene :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...