Skoči na vsebino

[Nesveta vojna] Zelda špilčiči


Zelda  

29 glasov

  1. 1. Katera Zelda vam je absolutno najljubša/najboljša?

    • The Legend of Zelda
    • The Adventure of Link
      0
    • A Link to the Past
    • Link's Awakening
    • Ocarina of Time
    • Majora's Mask
      0
    • The Wind Waker
    • Oracle of Seasons
      0
    • Oracle of Ages
      0
    • Twilight Princess
      0
    • Phantom Hourglass
      0
    • Spirit Tracks
      0
    • Skyward Swords
      0
    • A Link Between Worlds
      0
    • Four Swords
      0
    • Tri Force Heroes
      0
    • Breath of the Wild


Priporočeni prispevki

Katera Zelda je za vas no.1?

 

Šli smo od

Legend_of_Zelda_NES.PNG

 

do


Nekateri prisegajo na stare formule, drugim je BOTW všeč ravno zato, ker je toliko novega, Wind Waker je tudi kar ljubljen še danes... nisem dal God of War ali pa Okami med opcije, zato ker želim, da se poglobite v svoje mnenje in oddate glas najljubši Zeldi, ali tebi najboljši - ni važno. Samo glasuj.

Povezava do prispevka

Drugače nism velik Zeld igral in sem kasneje ratal velik ljubitelj predvsem zato, ker smo doma imeli bolj Playstation (PS1-3). Edina Nintendo konzola pred Switchem je bila GameBoy Advance.

 

Prva izbira ne samo najljubše/najboljše Zelde ampak tudi najljubši/najboljši špil na sploh je valda BOTW. Drugače sem tudi lani zelo užival v bolj tradicionaldi 3D Zeldi (Skyward Sword). Tako, da ko prideta Windwaker/ Twilight Princess na Switch bota day1 nakup.

 

Igral sem tudi remake Link's Awakening in mi totalno ni sedla tako, da drugih 2D Zelda špilov tudi nisem šel probat.

 

Imam pa v kratkem v planu vsekat Ocarina of Time in Majora's Mask samo nekot se ne morem odločit ali N64 verzijo ali 3DS verzijo špila.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Velik fan. Bolj mi sedejo 3D Zelde (igral nisem edino Wind Wakerja (fingers crossed da pride na switcha), od 2D pa nisem igral kaksnih dveh). V ankici nisem glasoval, ker bi se tezko odlocu med BotW, Twilight Princess (se tudi ne bi branil HD na switchu) in Majoras Mask (igral sem 3DS verzijo).

 

Edit

@Tijuana sicer nisem igral majore na n64, ampak pravijo da je precej bolj tedious kot 3DS verzija, ker ma slednja precej QoL izboljsav. Meni je bla top, priporocam.

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Evo lah naredim en update:

BOTW>SS>MM>OOT

 

Nimam 3DS-a ter ni se mi dalo jebat z emulatorji pa sem izkoristil Expansion pass na Switchu ter preigral N64 verziji. BOTW itak gladko prvi še vedno. Vrsti red ostalih pa niti ni tako pomemben saj so vsi trije res odlični špili. Mi je pa bila Majora's Mask boljša kot Ocarina of Time.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...