Pogledal danes v Odiseji na matineji
Meni je bil zakon, vizualno kulsko posnet, ogromno pederluka (nerealno veliko pederluka v filmu, actually), simpatičen cheese humor, pač cheese fest /10. Konec filma mi je bil dabest, pogrešal sem edino malo več prizorov s Cringerjem, ampak OK.
Prejle sem pogledal tale video, s tem da nisem imel nobenega predznanja o dogajanju:
Zelo je wild, nekje v rangu Tiger Kinga "oh no they didn't wait what" vibezov, bom pogledal celotno dramo.
Ma kakšna Lisca, ni lepšga, ko te iz Leva dol gleda tale jumbo plakat celo poletje:
Komaj čakaš na rdečo pa zastoj na križišči.
Hvala, Calzedonia.
lp,
dacapo
Top Pizza v Lj za filofaxom.
Sicer imajo samo vegi in veganske, ampak njihova marinara special s stracciatello je next level, njihova margerita mi je 10/10 vsakic.