Skoči na vsebino

EKWB zmanjšuje število zaposlenih


gerozaver

Priporočeni prispevki

Pri tej firmi nekaj ni v redu. Mam par njihovih produktov in ne bi mogu reč da sem glih super izredno zadovoljen.

Kot drugo ena zanimiva štorija s tindra kjer sem naletel na eno totalno zblojeno žensko, ki baje dela pri tej firmi. Res totalno zblojen človek, samo kot zanimivost.

Povezava do prispevka
BikeAdriano reče pred 53 minutami:

Pri tej firmi nekaj ni v redu. Mam par njihovih produktov in ne bi mogu reč da sem glih super izredno zadovoljen.

Kot drugo ena zanimiva štorija s tindra kjer sem naletel na eno totalno zblojeno žensko, ki baje dela pri tej firmi. Res totalno zblojen človek, samo kot zanimivost.

 

a ti ne pove to, da jim "folk s celga sveta piše, da bi tam delali" vsega? :D

 

so pa kr carji, da so dovolj zgodaj začeli v tej branži, da so si ustvarili ime in lahko zdaj lupijo folk po celem svetu s svojimi ASTRONOMSKIMI maržami (poznam koliko plačujejo privatnikom, da jim delajo stvari).

Povezava do prispevka

Slišal sem, da so dobili ful nekih poslov za proizvajanje hlajenj za industrijo, mogoče je kaj padlo v vodo (vojna pa take fore).

Drugače pa super firma, Eddy je res kul, že ~20 let, ko je prodajal iz študentske sobe, se je videlo, da je iz pravega testa za podjetništvo.

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
Aang reče Dne, 23. 4. 2022 at 10:31:

Sem poslušal intervju na radiu ne dolgo nazaj. Odlična zgodba in pravita, da ju mladi sami kontaktirajo, da bi radi delali pri njih. In to iz celega sveta.  Za njihove rešitve se pa zanimajo različna podjetja in vseh branž. Poznani po vsem svetu v teh krogih. 

 

Mi skupaj že delamo en prototip. Za trajnostni razvoj in pametno izkoriščanje virov. (odvečna toplota)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...