Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

Vesoljc reče pred 6 minutami:

vse trofeje so na splošno kr neki. Samo nisem ravno pričakoval da bom prišel do platine v igri, ki slovi po kao tako neizprosni zahtevnosti, da so menda celo reviewerji jokali.

To naredi, ko padeš v igro, ki je pure fun. Isto je bilo meni čudno, ker mi je to bila daleč najtežja igra, ki sem jih kdaj igral, hrati pa prva igra, ki sem jo platiniral. :D

Povezava do prispevka
Vesoljc reče pred 1 uro:

vse trofeje so na splošno kr neki. Samo nisem ravno pričakoval da bom prišel do platine v igri, ki slovi po kao tako neizprosni zahtevnosti, da so menda celo reviewerji jokali.

sej platina ni težka pr Sekiru. Zajeban je sam core gameplay. Težke platine so večinoma pri povprečnih špilih ker moraš grindat collectibles ali delat neke challenge v dovolj hitrem času kjer zaradi slabega game dizajna igra deluje proti tebi.

Povezava do prispevka

Včeraj spet malo inštaliral, nisem igral ene dve leti sigurno, mogoče več.

 

Malo počasnejši začetek, tipično, ampak hitro pridem v ritem, umrem parkrat na trashu ker cocky, drugač pa vse minibosse stolčem iz prve. Hirata estate Mikiri faggot, debeli pijanc, vse malo shaky ampak iz prve stolcem.

 

Lady Butterfly drugi poskus, prvi failal jer sem fumblal po menijih iskajoč kobilice, v drugo sem jo pa izšolal kot mulca. Im back baby, to je kot bicikl.

 

Pičim dalje, Tree Sentinelov dedek iz prve, ni dotaknu se me ni, ezpz. 

 

Divji bik, pfft, še vedno se spomnem da moraš samo laufat za njim, prvi shot, mogoče dobu dva hita. EASYsoft amirite?

 

No pol mam izbiro, lahko grem po strehah in na Genichira, v trenutnem vibu ga bom pojebal kot še nikoli, aah lahko grem pa do starega kolega, Seven Ashina Spears je tle nekje… ga najdem, ščistim okolico, sneaknem se izza njega za free kill ene faze… pol pa reality hits… 

 

Lady Butterfly, Konj, Bik, lolz… iz nekega razloga so mi dali idejo da sem še vedno dober… SevenSpears me je 10x tako pojebal spet, da se mi je vrnil PTSD iz vseh FROM iger naenkrat.

 

Lesson learned kids, Sekiro je še vedno zafukan.

 

 

Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...