Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

drevored reče pred 26 minutami:

ce hocem delat "platino" al whatever ze moram igro kupit na steamu? da vem za armored core.

 

kako je pa z bloodborne? eni pravijo, da je to best igrica od from soft. demon souls mi ni dogajal, ker se mi je zdelo premikanje karakterja tko leseno. ne vem. eldern ring in zdej sekiro je blo cist drugo premikanje. kako je s tem v bloodborne? je bolj elden ringu podoben al demon souls?

 

edit: aha, bloodborne ni za PC. jebiga pol

 

Zarad BloodBourne se kupi vsaj PS4, če si lidlič in nimaš za petko. Tko k se switch kupi zarad Zelde BOTW/TOTK.:closedeyes:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

A nisi še nikoli igral Sekira, al ga ne postavjlaš ob bok ostalim igram, ker je parry mandatory mehanika igre?

 

Sekiro parry >>>>>>>>>>> vse igre s parry mehaniko ever made

Imo seveda. :D

 

Sem, nisem pa napisal da med Soulslike igrami - Sekiro kar malo odstopa glede tega. Vseeno mi je Bloodborne kar daleč najboljši naslov.

Povezava do prispevka

blizam se koncu igre in me znaim akako deluje NG+. a se mi attack power prenese in skilli in to?

 

obstaja tudi maska, kjer si lahko buildas attack power s skill pointi. to pomeni, da lahko v neskoncnost grindam exp in si nabijam attack power? a se mi maska prenese v NG+?

Povezava do prispevka
drevored reče pred 4 minutami:

blizam se koncu igre in me znaim akako deluje NG+. a se mi attack power prenese in skilli in to?

 

obstaja tudi maska, kjer si lahko buildas attack power s skill pointi. to pomeni, da lahko v neskoncnost grindam exp in si nabijam attack power? a se mi maska prenese v NG+?

 

Vse se prenese razen key/quest itemov. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 urama:

blizam se koncu igre in me znaim akako deluje NG+. a se mi attack power prenese in skilli in to?

 

obstaja tudi maska, kjer si lahko buildas attack power s skill pointi. to pomeni, da lahko v neskoncnost grindam exp in si nabijam attack power? a se mi maska prenese v NG+?

Ne rabiš kake maske. Če se ti gre za platinum raje tiste skill pointe zapravi za skille kot attack power.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 19 minutami:

ne gre se mi za platino. rad bi sel skozi igro "normalno". v ng+ bi pa rad nabildal attack power z masko da bi bil broken. skilli so pa itak bedni v 90%

V NG+ si broken zaradi skilla ki si ga osvojil skozi igro. Ne rabiš kakšnih OP statsov. Sprehodiš se lahko skozi cel špil v 2 urcah brez problema. Ownaš vse ker poznaš movesete in folk itak premaguješ s pariranjem. Nima veze kak attack power imaš.

Povezava do prispevka

ja razumem glede skilla. ampak rad bi nabildal ap, da bi SEKAL, a razumes. tud ce mas skill boss fighti se vseeno trajajo kolk pac trajajo. jaz bi pa rad, da pada po njih kot toca po mojih polknih, da se vse trese in poka.

 

za razlicne endinge me bk. nisem bil tko investiran v zgodbo, ker mi samuraji ne dogajajo glih. pa vem da bo cheap fora z razlicnim filmckom na koncu tko kot elden ring. edin shura ending bi naredil da vidim dva nova bossa

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
Vesoljc reče pred 17 urami:

Na te trofeje nikoli ne dajem pozornosti, me niti ne zanimajo, ampak to je dejansko edina igra pri kateri sem prišel do platine. In to sploh ni bil moj namen. Občutek je tak… prazen. Malo tudi melanholičen.

Kaj pa si pricakoval? Da boš dobil domov trofejo? Večina teh trofej je itak kr neki.ne doda nič k špilu da si rabim odklenit vse skille ki jih ne bom uporabljal nikoli.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...