Skoči na vsebino

[multi] Sekiro: Shadows Die Twice


Priporočeni prispevki

drevored reče pred 2 urama:

ja kurac ce je prepad vmes

 

zdaj sem pri onem debelem sumoborcu v zgodovini. vse lepo in prav glede umiranja pri bossih, sam zakaj moras najprej scistit 50 navadnih enemijev. to mi gre res na zivce.

Tle lahko greš dokaj stealth in se znebiš tistih preden greš na bossa. Za njega lahko tudi pokličeš nekega kolega tam. V travi pri vodi nekje bi te mogu čakat.

Povezava do prispevka

ja sej na konc sem ga pocheesal

 

spucal vse. pocakal da se resetira. sneak attack. laufas po kompanjona in pretepeta debelega

 

sam ni to to. ampak predolg je setup za tega bossa, da bi ga treniral. pol pa ne ves kere attacke dodgat in kere blockat. 

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
drevored reče pred 7 minutami:

mam mikiri counter sam fatso nima thrusterja

 

drgac sem pricakoval da bo tezko valda. samo tezko ni enako annoying ane

Ma pri teh mobih, ki se ti spawnajo pred minibossi se da hitro poštudirati taktiko, kako samo teči mimo. Tudi če te opazijo, ne grejo ven iz svojega action zone, da bi sodelovali pri pijancu. Je pa to en redkih takih annoying pointov v igri, ker tule gre za mini bossa, ki zna predstavljati prvo večjo oviro, kjer moraš uporabljati parry, da si učinkovit (zato lahko fight večkrat ponavljaš in je ti pavza laufanja pred spopadom čisto zjebe ritem).

Bossi imajo itak vsi checkpointe postavljene tik pred fajt.

 

Se splača požreti frustracije. Pol naprej v bistvu ni več nobenih takih mest.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
drevored reče pred 8 urami:

ja kurac ce je prepad vmes

 

zdaj sem pri onem debelem sumoborcu v zgodovini. vse lepo in prav glede umiranja pri bossih, sam zakaj moras najprej scistit 50 navadnih enemijev. to mi gre res na zivce.

Moraš? V from software špilih je vse optional.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Ej, jaz se jih res ne spomnim. Mogoče mi je ostal pijanec v Hirata Estate najbolj v spominu, ker mi je povzročal največ težav. Un spear ninja pred njim me je pol manj zafrkaval. :D

 

to je skor tko, ko da bi Dist al pa Aggy komentirala igro :D  men je bilo v prvem runu vse zajeban, ker sem rinil z glavo skozi zid

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

ko porazim bossa dobim nek memory. malo mi je cudno zakaj moram rocno uporabit memory, da nadgradim attack power. zakaj se to ne zgodi avtomatsko? a lahk se kaj drugega naredim z memoryjem?

 

pol k pa memory uporabim dobim pa remnant. kaj pa s tem lahko delam?

 

also, a je mozno replayat bosse, ki si jih porazil? vem da pol lahk gres NG+, ampak me zanima ce lahko pac nekak naloudas battle in ga replayas

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 minuto:

 

 

also, a je mozno replayat bosse, ki si jih porazil? vem da pol lahk gres NG+, ampak me zanima ce lahko pac nekak naloudas battle in ga replayas

bi rad videl da bi to začeli implementirat v vse njihove bodoče špile 

 

to je res huda ideja

Povezava do prispevka
drevored reče pred 5 minutami:

ko porazim bossa dobim nek memory. malo mi je cudno zakaj moram rocno uporabit memory, da nadgradim attack power. zakaj se to ne zgodi avtomatsko? a lahk se kaj drugega naredim z memoryjem?

 

pol k pa memory uporabim dobim pa remnant. kaj pa s tem lahko delam?

 

also, a je mozno replayat bosse, ki si jih porazil? vem da pol lahk gres NG+, ampak me zanima ce lahko pac nekak naloudas battle in ga replayas

 

zato, da bos lahko, ko bos mojster, obrnil celo igro z AP 1

 

ja, lahko jih zbiras

 

prav veliko ne

 

lahko preko Reflection of strenght at bonfire

 

 

Povezava do prispevka

aha, nimam ocitno te verzije gama, ki ma reflections of strength. razen ce se to odklene po koncu prvega skozihoda.

 

zdaj me se samo nekaj zanima. 

 

v tistem delu kjer gres mimo velike kace (i fucking hate snakes) ce zavijes desno prides v eno temno jamo, kjer je not headless boss se mi zdi. a moram najprej dobit kak item, da se jama razsvetli al je fight v temi? mislim, da moram iti nazaj, ker zdaj sem prisel mimo gorecega bika in se mi je odprlo vec razlicnih poti in ce ne bom pucal za nazaj bom pozabil kje sem kaj spustil.

Povezava do prispevka

Upon defeating a boss for the first time during a playthrough and obtaining their Memory, Reflection of Strength will become available at any Sculptor's Idol.

 

vse kar rabis je zadnji patch

 

headless-e pustis za na konc, ker rabis za 'fair' fight dolocen item, ki ga ni v izobilju; sicer lahko farmas, a je drop ubog. v bistvu rabis kombo 3 itemov, pa se vedno bos shital brickse

 

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 1 uro:

Upon defeating a boss for the first time during a playthrough and obtaining their Memory, Reflection of Strength will become available at any Sculptor's Idol.

 

vse kar rabis je zadnji patch

 

headless-e pustis za na konc, ker rabis za 'fair' fight dolocen item, ki ga ni v izobilju; sicer lahko farmas, a je drop ubog. v bistvu rabis kombo 3 itemov, pa se vedno bos shital brickse

 

 

ko ugotoviš v čem je fora pr headlessih so brutalno lahki, za moje pojme mogoče prelahki. Sam pač ja brez tistih itemov je pa pizdarija :D 

Povezava do prispevka

shit. ponavad v igricah ne uporablam consumablov. sam une k se refreshajo. ze pri butterfly sem sparal un seed.

 

zdej sem ubil generala k ma 5 sniperjev okrog sebe (mamujim jebem) in ugotovil da so vrata valda zaklenjena

 

na strehah so eni ptici k se mi ne da ukvarjat z njimi

 

v drugo stran je pa jama in nek drug tempelj. sred jame pa je nek boss ki mi tud smrdi. sam enkrat sem ga probal in skos neki duhci letijo vame sploh ne vem kaj delat

Povezava do prispevka

dans sem mel produktiven dan v sluzbi

 

ubil sem seven spears of ashina. tle sem rabil dosti vec poskusov, kot sem jih pripravljen priznat, glede na to da je boss easy. medel me je faking mikiri counter, kjer me boss vrze nazaj in dobi distanco med nama. pol sem prebral na netu da tko pac je in ne gre skozi glavo v zid. mors po mikiri counterju pocakat, da te charga, deflectas in dobis opening za mlatenje. po tem je padel v naslednjih dveh poskusih.

 

ubil sem se enorokega samuraja, kjer sem tud mel dost tezav, da sem se prilagodil na brcanje, ki ga je dost tezje deflectat.

 

oba bossa sta bila optional in se mi zdi da nisem napredoval nic zgodbe. sploh ne vem kaj delam kar se tice zgodbe.

 

naredil sem tud un quest, kjer sem zvabil samuraja v jamo, da ma ga on zdaj tam zaprtega. za nagrado sem dobil nek beden item. big wow. 

 

pa drugace sem si odprl full nekih travelpointov naslednjih. kam moram naprej je seveda skrivnost.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...