Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

fak pa res, čist pozabil. Code Veronica je main poglavje, itak, in ob izidu za Dreamcast tudi izjemno carski (in zelo creepy) špil :)  Mislim da kar vodi pri željah RE fanov za naslednji remake

 

RE 3 Remake pa rajši ne omenjaj. Dejansko so poslabšali špil, namesto da bi ga s proper kuracijo povzdignili na nivo RE 2 R :( :( 

 

Zdej grem pa gledat RE 0 story recap (igral sem ga kako uro pa mi ni sedel gameplay), prov hyped sem :D 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Galko je dal cool recap. Sta pa tudi RE 0 in Code Veronica del mainline zgodbe po pričevanju Capcoma.

 

Code Veronica je v bistvu pravi Resident Evil 3 in je bil tudi razvijan kot nadaljevanje RE 2. RE3 pa je spin-off, ki so ga za namen quick $ brandali kot trojko. Zato ima tako malo story developmenta, CV pa ogromno. Je pa RE 3 dosti okej igračka, žal pa je v rimejku niso razumeli in so jo iz cool 7/10 gračke pognojili na 5-6/10

 

Code Veronica drgač poveže zgodbo dvojke s petko, ker pokaže oriđiđin zgodbo od Weskerja

 

dodal bi se, da so tudi revelations canon in pojasnijo zakaj tu pa tam kdo fali. revelations 1 poveze 4 in 5, docim revelations 2 poveze 5 in 6.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
g. Profesor reče pred 1 uro:

z enim, pa Camirja v prtljaznik, in obvoz cez najvecjo fukojebino, pa da vidmo kolk bo se otresal cez remakee

Good luck. Galko dobro ve, kaj lahko pričakuje, sem mu letos poslal videe pokanja s karbidom, ko sem bil na sprehodu. Tako da kaj se bo zgodilo z avtom in vama, nazorno pokaže ravno uvod v RE4 (oriđiđi verzija)

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 38 minutami:

Pozabil si na ?? :D 

 

Drgač pa dejansko nisem nikoli obrnil te PS2 dodatne kampanije. Naredil sem uno krajšo epizodico, ki je bila že na GameCubu, ta PS2 kampanija pa vem, da je imela 5 dodatnih chapterjev. A so bili kul, če se kdo spomni? 

Jas sem re4 na ps2 preigral levo desno gor dol. Je pa res, da to že verjetno 20let nazaj in se niti ne spomnim. Samo glede na to, da je to verjetno še do zdaj edina igrača katero sem 100% vse naredil mi zgleda ni bilo slabo.

 

Itak sem potem že vse vedel na pamet, od kje kdo prileti, kako jih na izi ubit ipd. Na najtežji stopnji vem da sem šel tisto, da ganadota ustreliš v koleno in ga s pipcem do konca ubiješ in sem na koncu imel toliko metkov viška, da sem lahko streljal ko budalo. Mislim viška kolikor je pač inventar dopuščal.

 

Potem ko si odklenil mafijsko obleko za leona in tommy gun+viteški oklep za Ashley si pa tak mel god mode.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...