Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

Ma jst sm pussy, Tlou 2 hospital sm stisku guzo ku pičkica :D

 

sam glede na to da mi je že origigi bil zanimiv (žal na pc ga nisem nikoli preigral, sploh ne vem kaj je bla fora, vem samo da je zgledal grozno - vse rjavo al ene podobne barve, konzol pa takrat nisem mel), bom verjetno ob priliki probal če je to zame 

Povezava do prispevka

Me3do, oriđiđi je imel res neko broken situacijo glede barv na PC-ju, saj je bilo dosti kritik takrat. Se pa ne spomnim podrobnosti 

 

Meni Resi 4 oriđiđi ni bil grozen, razen mogoče fantov v kleti laboratorija. Dead Space konkretno bolj, Amnesia pa je bila pri meni driskica-lvl aka me tako stisne na WC, da moram nehat igrat :D 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 35 minutami:

Rad bi samo povedal, da je še moj kurac večji od tega monitorja.

važn je pixel density in refresh rate,.. jebeš drugo

evo 27 inch 4 k + 75 inch 4k,.. oboje je za vse,.. Monitor vseeno zadnje čase bolj poje.

 

thumbnail.jpg

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Čim sem imel dovolj Spinelov, sem nabavil Punisherja (maxan) in Bolt Gun, ki sem ga uporabil točno 0 krat. Vmes sem zmaxal nož in Shotgun.

Ob prvi priliki sem prodal šibrovko in bolt smeč za Riot Gun in imel dovolj keša za mu zmaxat vse on the spot lol. Sedaj sem v gradu in imam tale arzenal (zmaxal sem tudi mojo novo ženo, Stingray).

FubYsxkXoAA2M1k.jpg

Anben mi nič ne more. Life is good.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

not bad, rookie

 

stingray je beast

 

kaj so pa tile obeski, charmi? Kaj pa delajo? Nisem imel niti enega v celem špilu, ker mi je bilo tisto streljanje pretežko :D 

Za dobro opravljene shooting gallery dobiš ene žetone, ki jih pol lahko vnovčiš na tisti mašini, ki je poleg. Un tipičen japonski gacha game, ki ti da te obeske. Na kovček lahko obesiš 3 charme, ki ti pol dajo razne perke (večji drop rate xx zadeve, popusti pri merchantu za določene iteme, etc).

Povezava do prispevka

Charmi, ja. 

Jaz pa pičim Blacktail zmaxan do konca + special upgrade, riot zmaxan do konca, noz zmaxan do konca. Spinelov mam spet cez 30 :D. Aja, ker sem keša mel spet ogromno, mam tudi rocket luncher just in case :D

 

A na hard dobis manj keša in spinelov? Al sem jaz škrt? Res pa je, da ves treasure poberem in vse side zadeve delam.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Charmi, ja. 

Jaz pa pičim Blacktail zmaxan do konca + special upgrade, riot zmaxan do konca, noz zmaxan do konca. Spinelov mam spet cez 30 :D. Aja, ker sem keša mel spet ogromno, mam tudi rocket luncher just in case :D

 

A na hard dobis manj keša in spinelov? Al sem jaz škrt? Res pa je, da ves treasure poberem in vse side zadeve delam.

Ma jaz sem nekaj spinelov zmetal za en rumen diamant in eno rumeno rastlino (ne vem kaj mi je, včasih sem bedak kar tako), ter vzel laser, takoj ko se je dalo, da si lahko v miru nadenem naziv očesni kirurg.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

vem da so charmi, tok pameti še imam, mene zanima kaj delajo tile trije specifični od kekita :) 

 

Vučko3 reče pred 3 minutami:

Charmi, ja. 

Jaz pa pičim Blacktail zmaxan do konca + special upgrade, riot zmaxan do konca, noz zmaxan do konca.

 

to je to, this is the way. Še stingray v roke pa imaš isti setup ko jaz, highfive

Povezava do prispevka

o hudo!! Mislim ni gamebraking, ampak pri tok težkem špilu čist vsaka pomoč prav pride :) 

 

20% off rocketlauncher mi je zelo všeč :D v špilu lahko kupiš 4x ali celo 5x rocket launcher in mislim da z vsakim instaklillaš karkoli (jaz sem Sadlerja), tako da evo, s tem charmom imaš enega zastonj!!

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 urami:

Haha, fak kako sem neumen, z Leonom mava ful srečo, da sva cute, k inteligenca res ni najina najboljša vrlina.

 

  Skrij vsebine

FubdP3uX0AAq5tY.jpg

 

FubdQP7WAAAlQDw.jpg

 

FubdQoDXoAALOgE.jpg

 

 

Zakaj si dal 3 slike, če piše za vse charme v kovčku kaj delajo na enem mestu? :D

 

Bolt sploh ni slabo orožje. Jaz sem se ga premalo krat spomnil uporabiti :) Je lažje skraftati municijo, če ti manjka in v 90% primerov, ko sem se spomnil na orožje, sem ga uporabil z eksplozivnimi konicami. So dobre za skupine ali pa da se mu zasadi v ščit in ga razpizdi. Ne vem zakaj sem se dosti krat spomnil na to šele, ko sem končal akcijo in videl kako sameva v kovčku.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

dej nehi

 

to mi je pa tok žal da nisem tega orožja naredil, jaooooooo. Namreč moj stil igranja v raznih FRP-jih, dark soulsih itd je bil vedno maksimalen čizing. Bolj ko lahko začizam nasprotnika, bolj sem vesel. Nastavljanje proximity fireballov okrog NPC-ja, za katerega veš da te bo po koncu dialoga napadel v Baldurs gate, nastavljanje desetih sodov z eksplozivom pred vrata v Divinity OS,  absolutno vsakič prvi kupljen item = shortbow v Dark Souls tudi če igraš clerica brez ene roke... To je to, to je lajf. Tak pač sem, to sem jaz tudi v RL: zahrbten, izkoriščevalski, nepriljubljen, rahlo smrdim po dreku.

 

In pol igram RE 4 R, ki je že tako ultra zajeban, in vidim celega fuka situacij, kjer bi bolj pasal proximity mine kot porinit frenda po stopnicah. Polno enih skriptiranih napadov, ogromno nekih koridorjev kjer vsakič pridejo sovražniki, vse naokrog polno sodov z eksplozivom... Kar stisne me pri srcu ko pomislim na vse te čiz potenciale :(  Tko sem pa v celem špilu eno proper čiz foro (nekje v gradu sem videl, da se spawna enemy pri enem stikalu, ki ti spusti platformo direkt med polno gručo sovražnikov. Zato sem loadal špil, k stikalu fuknil bombo in šel takoj par korakov naprej, da se je sovražnik spawnal direkt na bombo in je šel pritiskat stikala direkt v pekel, moja platorma je ostala pa lepo tam kjer mora biti). Ostalo pa moral delati s skillom :( 

Povezava do prispevka

Bolt je super. Sam je pa tudi pocasen, in se mi ni zdelo vredno ga upgradat. Uporabljal sem ga striktno kot je Galko razlagal, čiz in nič več. Ampak zdaj v castlu sem ga pospravil v storage. Raje mam panično bežanje, panično streljanje in stres.

 

Btw, tisti del v igri, castle, ko Ashely gre sama nekaj naredit, in ti mors streljat šupke, preden pridejo do nje, a je blo treba vsakega ubit? Al je bil kak trik? Ker tam sem spucal okoli 50 handgun nabojev. Pa ne vem ce sem kam mimo ustrelil.

Tam me je panika zagrabila, nic shotgun nabojev, nic handgun :D

Povezava do prispevka

Moram reči, da se mi zdaj ob igranju spet ponavlja teza od 14-letnega Ćamirja, in sicer da je najmočnejši del igračke v resnici grad :D. Oziroma, tako bom rekel, tudi vasica mi je TOP, ampak castle mi je razvaljil že v mladostništvu, tu pa so ga naredili še jačega

 

Igrica me je tudi nahypala za kupit TLOU: Part 1 in Dead Space Remake, čeprav nisem nameraval

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...