Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

To nekateri dejansko igrate na stolu za monitrojem ali imate vsaj kišto priklopljeno na TV in na pol ležite na kavču in čilate zraven?

eh na stolu se igra samo mp shooterje, za vse ostalo se prklop na TV

 

ne predstavljam si RE4 igrat za monitorjem

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Mene čist en mal motijo stranske misije od merchanta, ker me preveč spominjajo na sodobne ubisoft fetch queste in umetno raztegovanje igralnega časa :D Čeprav še zdaleč niso neki moteče al pa kej. Pa VO od Ade. To je pa to.

A to misliš modre talismane in podgane? Ekstra monsterji ala knight al pa v laboratoriju so bili čist kul.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Sem se vseeno upogumil, se zbral in se spomnil besed mojstra Jovota Svilarja, mojega učitelja karateja v Shotokan Fužine: "Daj ga na pičko." Loadal sem špil in se lotil regeneratorjev. Najprej enega, potem pa še drugega sem pogledal globoko v oči, v njih videl zlobo, pa tudi strah in dvom, v eno roko pograbil maxan shotgun, v drugo nož in oba odlomil po moško, brez thermal scopa - načel sem ju s šibrovko, jima weak pointe predrl z nožem in se naslajal nad njunimi kriki groze. Tako dobro se nisem počutil že več let.

 

Kakšen absoluten BEAST od enega samega poglavja, my God. Pristanek na otoku, fajtanje po rovih, fajtanje po bazi in med kamerami, fajtanje po glavnemu poslopju, ogromen zlovešči laboratorij, fajtanje z regeneratorji, upgrejdanje kartic, reševanje ugank, reševanje Ashley. Špil je jebeno ogromen!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...