Skoči na vsebino

[multi] Resident Evil 4 Remake


Priporočeni prispevki

@Galko

 

Svilar hahaha

Hcerka je dobra :)))

 

Anyway svaka cast, da si jih ubil z nozkom, jaz nebi niti pomislil da probam kaj takega.. shootgun v noge in spizdi

 

pravzaprav nisem sploh vedel da jih lahko ubijes do drugega skozihoda, sem mislil, da se regenerirajo v nedogled.. vaejanta ko uni v re2r, ki te lovi

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

jp, za zdajšnje cajte absolutno insane in nepredstavljivo :D:D Si predstavljaš da to narediš zdej na, ne vem, zaključni zabavi Otroške knjižnice Jožeta Mazovca :D Tko žar, igrala, balinčki, kuharski kotiček, otoček s pustolovskimi knjigami, prikolica s kurbo, pripovedni kotiček, otoček s kavico za starše :D 

 

Mislim sej si predstavljam da tud v '94 / '95 verjetno to ni bilo nekaj, kar bi spadalo v kategorijo "klasični otroški piknik" :D :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

Pri prvih dveh gravžih nimaš scopa in bi moral laufat pred njima po scriptu, ja. Problem je v tem, da imam jaz od tega enemyja dejanske travme iz originala. Nisem se hecal, da me je tiščalo že od same najave Remaka, kaj bom naredil ko pridem prvič v laboratorij. In ko bi zdaj moral dejansko spet laufati proti tema nesmrtnima pofukljema, v temi, brez termal scopa, in s tistim odurnim Gh gh gh smehom/dihanjem v ozadju... N-a. Ni šans. Rajši najdem nekoga na Bolhi in naj odšpila. Pol sem pa pogooglal če so kake šanse da se jih ubije brez thermal scopa in sem izvedel, da dejansko imajo nek omejen health pool in da se jim da popokati tiste ciste oz parazite, če jih prej dovolj "olupiš", hehe. In evo, je šlo :) 

 

 

 

 

Diana je hčerka, neki takega? Slattka mala ja, sej te karateristi so imel same dobre hčerke (od Fikreta Gazibere hčerko je tud cela OŠ gledala - ampak samo gledala, pač črn pojas pa fotr glavni karate trener lol :D

 

Drgač s temi Shotokan Fužine karateisti sem doživel najbolj cool surrealistični piknik v svojem lajfu :D 6. razred OŠ, poletje, pred zaključkom šole organizira karate klub piknik za svoje učence. Najeli smo parcelo od Brunarice Bizovik (lansko leto smo igrali basket tam z @Hernier @Feget @El Jefe @Gogy @Weraziel @Skunko , lahko bi letos spet). Uno pridemo otroci tja, vse pripravljeno - žari, stolčki, igrišča, žoge, travica, čevapi, pleskavice, zelenjava... ...in prikolica, pred katero je stala tetka v štiklih :D :D :D Modeli so si na JEBEN OTROŠKI PIKNIK PRIPELJALI PRIKOLICO S KURBO :D:D:D Nam 11-12 letnim otrokom ni bilo valda jasno nič, pač karate trenerji so se malo pogovarjali s tetko, nato pa en pa po en hodili v prikolico in se vračali z nasmehi do ušes - važno da so bili čevapi in da se špila fucbal / basket. Starješi kadeti in mladinci so pa že bolj spuščali looka, wad da fak se to dogaja :D:D  In so nam potem čez kako leto ali dve razložili, na kako advanced gourmet superior ***** pikniku smo u bistvu bili :D:D Jebene legende no.

Ne una je bila Tamara, ma vrjetno zlahta

 

V glavnem jebeni ja.. baje da tipi zurajo na hard z unimi ljubljanskimi cigoti, ki se jkm niti jankobic ne upa izklopit elektrike

Povezava do prispevka

Red9: najmočnejša pištola v špilu, ampak najmanj natančna in z največ recoila. Rabiš kopito da rata bolj proper, ampak pptem zasede pol inventarja

 

Punisher: najnižji dmg od vseh pištol, ampak edina s penetration skillom in edina na kero gre laser (laser je res FUK U RIT, fak kok je hud)

 

Blacktail: najmanjša pištola (samo 4 kvadratke), dobra v čisto vseh atributih, tak švicarski nož scena, praktično ni spopada kjer je ne uporabljam. Pa še exclusive upgrade je cool (ves dmg dvigne na 150%). Meni je fenomenalna, brez vprašanja najjači gun v špilu.

Povezava do prispevka

ja ja punisher je hud ja, jaz sem ga tudi fural na max (oz do koder je šlo) in ga uporabljal vse do nekje polovice Gradu. Ampak se ful pozna, da ima dejansko nizek dmg, ko potem prešaltaš na kerikoli drugi gun - ostali precej hitreje položijo sovražnike, kar je men potem pretehtalo izbiro v korist Blacktaila. Sprobi slednjega, ko boš imel šanso (pač naredi en dedicated save za to), boš videl kaka kvaliteta je šele to.

Povezava do prispevka

Jaz sem priso v castle. No, zdej sem ze wolverina pokno. Vcasih me boli, da nisem zacel na hard takoj, ampak mi je udobno na normal zaenkrat. Mogoce bom pol na hard sel. Itak tu pa tam crknem, predvsem zahvaljujoc Ashley. Pizda res pogresam mocne independant women, ko sem s to zadihano štorasto babo. Aloy rtm <3

 

Kakorkoli, zdaj sem tudi Blacktail upgradal do konca, fire power, pa bom probal. Imam dovolj spinelov za special upgrade, ampak bom pocakal. Ugotovil sem, da bi pocasi snajper lahk kupo in si lajf olajšal 😁 pozabil sem cist. 

 

Igra je nenormalno dobra. 

Povezava do prispevka

Evo končno danes zalaufal. Prišel do vasi, jutri pa dalje in začnem s tem fajtom.

 

Vseeno po teh 10 minutah na polno nostalgija šopa. Vse drugače pa vseeno vem vleči vzporednice z originalom.

 

Če bo po koncu vsaj približno mi tako carska igrica kot original bom verjetno to igral do konca leta non stop.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

Jaz sem priso v castle. No, zdej sem ze wolverina pokno. Vcasih me boli, da nisem zacel na hard takoj, ampak mi je udobno na normal zaenkrat. Mogoce bom pol na hard sel. Itak tu pa tam crknem, predvsem zahvaljujoc Ashley. Pizda res pogresam mocne independant women, ko sem s to zadihano štorasto babo. Aloy rtm <3

 

Kakorkoli, zdaj sem tudi Blacktail upgradal do konca, fire power, pa bom probal. Imam dovolj spinelov za special upgrade, ampak bom pocakal. Ugotovil sem, da bi pocasi snajper lahk kupo in si lajf olajšal 😁 pozabil sem cist. 

 

Igra je nenormalno dobra. 

Ma uporabi špinele za pistolco to ti ne bo zal.. edino kar ti je lahko zal je, da bos pol igral 90% s pistolo :)) itak najvec metkov imas s pistolo in itak igras na normal in itak pistole so najbolj uporabne al uporabljene v igri, ker delajo precej dmg glede na municijo

 

Snajpa ti skoraj ne rabi vec, tu pa tam pride prav.. za snajpat koga  na dalec al une velike in manjse minibosse, ki jim pride crv ven iz hrbta, v critical pac dela puno dmg.. pa regeneratorje.. rabis samo upgrejdat dmg in ali rate of fire od kiroi mas

 

Shootgun je itak bolj za to ko te napade vec zombijev na enkrat, da jih malo stagiras al da jih na hitro pobijes al zbijes scit, crowd control prilicno pac

 

In handcanon se bolj prilicni za kaksne bosse vrjetno, ko jih stagiras, namesto, da jih z nozkom jih ustrelis s handcanonom, pomoje jim precej vec zbije

 

Pistolco se najbolj splaca upgrejdat.. bos najbolj prisparal z municijo in vsem

 

To da si zacel na normal si precej zajebal ja.. mislim ce bos delal platino nisi.. ma ce bos samo 1x sel skozi, pomoje si

 

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Evo obrnil. Hud fajt s Krauserjem, sem tudi ful crkoval pri zadnjem fajtu, pol mi je pa ratal res zelo hud run in sem ga štihnil ko kurca. Mora biti pa svinjsko zajeban fajt na Professional brez vmesnih sejvov, my God, Big Boss res kralj, tudi streljanje v noge in spizdevanje zahteva skill :D

 

Pol naprej 15 level je pure insanity, res svinjsko zajeban, ampal sem šel dosti all out z uporabo itemov, ker se mi ni dalo igrat optimalno, pretežko je že blo. Glavnega bossa sem pa odlomil z bazuko, res carska get out of jail karta je to :D Spet sem naredil mega napako in šparal ko fuknjen - igrico sem obrnil z 8 healing sprayi v kovčku, 2 trobarvnimi viali, 260.000 pts na računu, 26 špineli ter celega fuka resourcev in smodnika :D kak bedak ej

 

Chenier reče Dne, 16. 4. 2023 at 13:44:

Dajte malo komentirat ta otok, a je tudi carski?

 

Jaz se spomnim, da pri OG RE 4 mi ni bil tako všeč, oziroma sta mi bila redneck vasica in grad tako noro epska, da mi je bil otok malce povprečen :D 

Otok je dejansko 2 nivoja pod gradom, že kot otrok si imel okus za gaming, očitno :D Nima za zenf proti ostalima dvema lokacijama.

Povezava do prispevka

@Galko

men se zdi da je dead space mal bolj zajeban. ampak ne dosti, da bi moral igrat manj kot hard.. al pa tudi ne! (glede zajebanosti, na hard obvezno) ne vem

 

ma ne vem niti ce je zajebanost pri dead space je bolj klaustrofobicen obcutek strahu oz srhljivosti, ker imas une zvoke in so povsot jaski in vse je temno, ki ne ves kdaj ti bo kje kdo ven skocil

pac rabil bos vse modre nasvete od Svilarja in to cez cel spil

 

ma pomoje so sekar isto zajebani ce gledam smrti, sploh ce primerjam re4r na zacetku, je mogoce slednji se bolj.. ne vem glej. ma dead space ima tudi to foro, da ko imas nizek HP ti dropa za se zdravit, samo da tam ti dropajo enemy in se mi zdi bolj pogosto med fajti.. dosti krat, ko sem bil na koncu, sem ubil tipa in mi je dropal HP in sem se se spasil, dosti krat res. 

 

pa tudi ful odvisno od orozji in nacina igranja, kaj upgrejdas ipd.. pa vedno mores menjat orozja ker ti zmanka municije z enim in pol mores z drugim dokler ne naberes s5 municijo za prvega ipd.. je pa dosti safe, mislim skoraj nisans da se bos kje zakacil in ponavljal vec kot 2x najtezje dele

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

Btw, tisti ki ste igrali oboje. Kako se primerja RE 4 remake na hardcore z Dead Space remakom na hard? Keri je težji?

RE4 je tezji za dva nivoja od DS.

RE4 ima vec situacij, ki te v prvo pokopljejo preden pokapiras kaj moras narediti. Drugi skozihod pa sta ze nekoliko blizje.

 

DS se igra lazje ce dobro meris. Plasma cutter je dejansko najboljse orozje, ki ga dobis v prvo in z z njim lahko vse pokosis.

RE4 ima vec premikanja sovragov, ki nihajo in lahko zgresis. Vec pomanjkanja metkov in vec razlicnih tipov sovraznikov...

uredilo bitje Sektor 13
Povezava do prispevka

Meni sta pa res Dead Space pa RE4 na nivoju srhljivosti tam 1,5/10.

 

Resident evil Village 8 scena v kleti od hiše Beneviento, tisto mi je pa proper scary stuff. V DLC-ju je pa še za en nivoj bolj scary vse. Res včeraj zvečer sem prav moral nehati igrati, ker mi je bilo preveč tesnobno vse skupaj. RE 4 pa Dead Space sta mi prav happy shooterja proti temu.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Meni sta pa res Dead Space pa RE4 na nivoju srhljivosti tam 1,5/10.

 

Resident evil Village 8 scena v kleti od hiše Beneviento, tisto mi je pa proper scary stuff. V DLC-ju je pa še za en nivoj bolj scary vse. Res včeraj zvečer sem prav moral nehati igrati, ker mi je bilo preveč tesnobno vse skupaj. RE 4 pa Dead Space sta mi prav happy shooterja proti temu.

 

Meni je RE4 original res tam nekje 2 od 10 ja. Ampak remake kar navije horror faktor, tko da mi je tam 3 od 10 mogoče. Dead spaca remaka še nisem igral, mi je pa original brutalno grozen, tam 7 od 10 ziher. Beneviento odseki v RE 8 so pa tudi meni grozljivi na nivoju neigralnosti. Uno 9 od 10. Edina bolj grozna stvar ki sem jo u lajfu igral je bila Amnesia 1. Tisto pa jaz ne morem igrat sam, sori jebači, ne gre.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...