Skoči na vsebino

Aplikacije brez katerih vam živeti ni


osis

Priporočeni prispevki

Mic-E reče pred 3 urami:

Zame je keep essential! Zdej sem na iPhonu, in ena izmed prvih stvari je bil nameščen keep 😁

No jz sm cist zarad preprostosti presaltal na applov app ampak keep je bil vse kar sm rabu. Zanima me kje je bil evernote boljsi. 

Povezava do prispevka

Meni je Evernote kul, ker si res lahko lepo zgradiš hierarhijo notebookov in noteov, ki so lahko fuul rich-tekst, screen clip al pa web clip. Če doplačaš imaš potem še opcijo, da imaš note res obsežne (npr. dodajaš PDFje, fotke). Imaš opcijo, da si daješ opomnike, deliš z drugimi ipd. Ampak  te funkcije nikol nisem uporabljal. Pogrešam pa end-to-end enkripcijo. 

Povezava do prispevka
osis reče Dne, 9. 10. 2022 at 15:50:

Meni je Evernote kul, ker si res lahko lepo zgradiš hierarhijo notebookov in noteov, ki so lahko fuul rich-tekst, screen clip al pa web clip. Če doplačaš imaš potem še opcijo, da imaš note res obsežne (npr. dodajaš PDFje, fotke). Imaš opcijo, da si daješ opomnike, deliš z drugimi ipd. Ampak  te funkcije nikol nisem uporabljal. Pogrešam pa end-to-end enkripcijo. 

Vse to se sliši precej podobno Notionu... Je še kdo uporabljal?

 

Jaz imam gor koledar, taske, zapiske, dnevnik, kopije dokumentov (pdf). Tudi shared uporaba super špila - nucam kot koledar za gospodinjstvo, shopping list...

 

Neka mešanica word, excel, koledar, to-do appa, kjer iz različnih blockov sestavljaš svoje "strani".

Na začetku mogoče zahteva malce več privajanja, ampak je kar comprehensive nabor orodij za raznorazne zahteve.

 

Če bi gledal vsako od posameznih stvari je  večinoma v kakšnem drugem appu res posamezna zadeva elegantneje in 0,3s hitreje upravljena, ampak mi res odtehta, da si lahko res priredim svašta.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 mesca kasneje...

Kako imate narejeno pošiljanje zanimivih novic, reddit psotov, instagram, FB zadev iz mobitela (android) na PC? Dostikrat kaj skrolam na mobitelu, pa mi je zadeva zanimiva in bi raje na računalniku prebral, ali pa si shranil pa moram nekako to fwd. Trenutno uporabljam pushbullet, sam mi ni ravno najbolj elegantna rešitev. 

Povezava do prispevka
osis reče pred 6 urami:

Kako imate narejeno pošiljanje zanimivih novic, reddit psotov, instagram, FB zadev iz mobitela (android) na PC? Dostikrat kaj skrolam na mobitelu, pa mi je zadeva zanimiva in bi raje na računalniku prebral, ali pa si shranil pa moram nekako to fwd. Trenutno uporabljam pushbullet, sam mi ni ravno najbolj elegantna rešitev. 

Mogoče Clipit?

Naložiš na telefon in v brskalnik na PCju... Deluje kot share clipboard med napravama...

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 15 urami:

Ena beseda: Firefox.

to mislim, da ne bi šlo, ker če gledam na twiterju, redditu ipd. potem brskalnika sploh ne odprem.

Mic-E reče pred 9 urami:

Mogoče Clipit?

Naložiš na telefon in v brskalnik na PCju... Deluje kot share clipboard med napravama...

Hvala! raziščem. 

Ne vidim pa odložišče deluje samo za trenutno stvar, npr. da bi si poslal več stvari na 1x. 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 leto kasneje...
DaCapo reče pred 17 minutami:


Hiter dostop ? 

 

 

Chat GPT pravi:

 

 

V slovenščini se lahko Androidov quick access panel imenuje "hitri dostopni panel" ali "panel za hitri dostop".

 

Sam men je mal tko... ne vem... slovenski prevodi teh stvari so lahko tako cringe :D Predvsem me je zanimalo al obstaja kak domač izraz, kot je recimo za CD natlačenka :D

Povezava do prispevka

Tlačenka, natlačenka, zgoščenka.. Vse to je dokaj bedno :) 

Btw. jaz npr. tudi SLO Windows ne morem in ne morem uporabljat, ker se enostavno ne znajdem. Pač, gor sem rasel z eng winsi in to je to. Hvala bogu, da na ajfonih ne slovenijo vmesnika. 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...