Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Če ste gledali tekmo, ste videli, kak se bucksi mučijo v napadu. Nekako na silo v prodor, brez ideje, organiziranega napada. Khris je bil nekako edini, ki si je lahko ustvaril šut. Miami pa lepo zadelal raketo in game over. Se mi zdi, da Giannis rabi superstarja ob sebi za prstan (dooH), da ni nr1 guy v playoffih (isto k Davis).

Povezava do prispevka
Slick reče pred 14 urami:

Kaksna jebena sila je PJ Tucker v obrambi pri svojih 2m. V parih posestih je kril in Lebrona in Davisa na postu. Nic nista mogla.

 

Spet se kaze, da ne bo pocitka za ostarelega Jamesa. Vsako tekmo bo moral dati 100% od sebe na obeh koncih terena. Davis je se prezelen, da bi bil prva violina te ekipe. Tole danes ni bilo nic.

 

EhKBPRJX0AcjMlf.jpeg

Povezava do prispevka

Boston se je totalno zajebal v g3, zna bit da je tista trojka og-ja obrnila serijo in bo še 4:2 na koncu, še siakam je končno začel nekaj brcati...

 

Also Kawhi prva slaba tekma v tem playoffu pa tudi obrambno so bili zelo slabi... 

uredilo bitje Nodi
Povezava do prispevka
sskj reče pred 2 urama:

dominanten v raketi je nekaj kar v modernem nbaju očitno ne obstaja več

Potem ima pa sploh problem, ker drugje pa res nima potenciala za dominacijo. Razen ce se bo naucil zadevat trice blizu 50% :)

 

Ne sej, jaz se vedno mislim, da ima AD potencial za bit prva violina contenderja, in nekako sem tudi pricakoval, da bo letos izstopil v tej vlogi in bo James prevzel vlogo drugega igralca oz. 1B opcije, ampak nismo se tam.

 

All time great je pa vseeno malo preoptimisticno imo. Tam so pa cisto druge zivali.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...