Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Jaz ta dva nova igralca Dallasa poznam samo na papirju, klasika :D:D  Ampak meni izgleda kul situacija, čeprav se strinjam, FRP izgubit je kr kisla.

 

- Na hitro so se losali Granta, ki je res KATASTROFA od igralca (na faking 5 letni pogodbi)

- Dali so Setha, ki ne zna več zadeti trojke pa če je sam ko duh

- Dali so Holmsa, ki smrdi po kravji štali pa še 13 mio na leto jih stane

- Dali so FRP, kar je pa kurac ja

 

Pod črto torej izgubijo 3 popolnoma neuporabne igralce, dobijo pa zelo solidnega in atletskega centra ter solidno atletsko krilo, če prav razumem. 

 

Meni je to pozitiven razvoj iz naslednjih razlogov:

- dobijo na višini in skoku, kar jih je zdaj brutalno jebalo. Proti višjim ekipam niso imeli posušen kos kruha - glej npr VS Toronto, Denver, Minesotta itd.

- Lukatu in Kyriju kažejo da so resni in da so contender. Ne podcenjevat tega, da je Luka spet začenjal izgledati vidno zafrustriran in da bo klub naredil vse, da bo tip zadovoljen.

- losali so se dveh najbolj kislih pogodb v Drvetu in Holmesu

- niso izgubili nobenega od "mladih" igralcev, v katere polaga klup upe, Green (ki igra zadnji mesec super), Hardy, Lively, OMax

- poleti jim še vedno ostane Hardaway in sprostijo sem jim picki za še kakšen beast trade

 

 

Meni ni bad.

Povezava do prispevka

To mislim tistega Setha, ki je dober samo še za spravit žogo čez polovico igrišča, če si gledal kako tekmo, kjer je celo kaj igral :) 

 

Dec ne zadane več NIČ. Ne da je washed, utopil se je model

 

  

HaBiBiAmish reče pred 35 minutami:

Spencecoina back, yes please 🥺

 

 

absolutno EPIC če jim ga uspe pripeljat nazaj, meni je res kralj :D 

 

Samo kam bodo spravili vse te igralce lol?

 

Verjetno je najmočnejša postava

 

Luka / Kyrie / Exum / PJ / Lively?

 

 

Ampak potem imaš pa še na klopi 

 

Hardy / THJ / Green / DJJ / Maxi / Gafford?

 

To je že 11 komadov lol. Kam boš vtaknil še kripto legendico :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 50 minutami:

To mislim tistega Setha, ki je dober samo še za spravit žogo čez polovico igrišča, če si gledal kako tekmo, kjer je celo kaj igral :) 

 

Dec ne zadane več NIČ. Ne da je washed, utopil se je model

 

  

 

absolutno EPIC če jim ga uspe pripeljat nazaj, meni je res kralj :D 

 

Samo kam bodo spravili vse te igralce lol?

 

Verjetno je najmočnejša postava

 

Luka / Kyrie / Exum / PJ / Lively?

 

 

Ampak potem imaš pa še na klopi 

 

Hardy / THJ / Green / DJJ / Maxi / Gafford?

 

To je že 11 komadov lol. Kam boš vtaknil še kripto legendico :D 

 

Pozabil si na največjo legendo Dwighta. Respect the Powell! :D

Povezava do prispevka

Zgleda, da ni Dallas poslal direct 1st round picka, poslal je OKCjev pick, ki so ga pridobili s pick swapom. OKC očitno stavi na Polijev odhod in svoj dober uspeh.

 

Navedek

The Mavericks say they have agreed to swap their own 2028 first-round pick with Oklahoma City’s own 2028 first-round pick in order to obtain a 2024 first-round pick from the Thunder. That pick will be sent to Washington to complete the Richaun Holmes-for-Daniel Gafford trade

 

Tako da je v bistvu za končni izkupiček Dallas v zameno za Richauna (ki sploh ni igral), Setha (ki je washed and drowned in tretjič trejdan iz Dallasa :rofl: ), Granta (ki je iz vročega začetka zapeljal v prepad) in 2028 pick swap dobil Gafforda, Washingtona in 2 2nd rounderja. Gafford je že zdaj boljši od Holmesa in če Poli ostane in je PJ boljši od Granta je to nov Nico masterclass :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Letošnji OKCjev pick, ki so ga poslali je late 20s v zelo šibkem draftu. Skoraj nepomembno. Bolj je loterija tisti swap 2028. Če Poli gre zna bit komot top 5.

 

2027 pa kar boli, če se PJ ne obnese ampak taka je cena. So vsaj dobili dva 2nd rounderja za trejdat. Verjetno bojo probali DFSja z njimi nazaj dobit in potem še Dinwiddieja v buyoutu :D

Povezava do prispevka

Odgovor Galku: V bistvu ne. Trejdal so z oklahomo, ki ima miljon petsto tisoč pickov. In sicer so se zmenili za pick swap leta 2028. Torej lahko okc zbira, kateri pick bo vzela 2028 - dallasov ali svoj. Dallas dobi slabsega od obeh pickov 2028. Za ta privilegij prepusti okc svoj drugi najslabsi 2024 pick (ima jih 4) dallasu. Torej je dallas s swapom pridobil dodaten pick za gafforda.

 

Vse skupaj je torej:

 

Holmes+williams+curry+2027 1round pick+ 2028 pick swap

 

Za

 

Gafford+washington+2 2nd round picks

 

Odgovor jurusu: deadline je mimo, dfsja ne morjo vec tradeat pred koncem sezone.

 

 

 

 

uredilo bitje debelinko
Povezava do prispevka

Zanimivo, da se nihče ni stegnil za Kuzmo. V bistvu so bile govorice, da želi Dallas Kuzmo iz WAS, Gafford je bil lepo presenečenje.

 

Čeprav danes berem, da je bil za Dallas Kuzma prvi target, ampak je Washington zahteval dva first round picka. No saj PJW dela približno iste stvari kot Kuzma na igrišču. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...