Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ma podvajali so ga že na postu kar dosti, pod košem pa se je pridružil še tretji igralec večkrat tako da je imel res probleme. Sploh ker so njegovi soigralci precej smrdeli na tej tekmi. Sploh Fox nula totalna. Keegan in Ellis sta odigrala solidno tekmo ostalih pa kot da ni bilo. 

Povezava do prispevka

Aja predtem sem gledal še oba podaljška med La-Milwaukee in Bucksi so odigrali res trashy no, Doc Rivers special. Težko verjamem da bo šla ta ekipa nekam daleč, čeprav je res da na vzhodu z izjemo Bostona ni ravno neke konkurence. Pri Phili Embiid out, Cavsi so res nizko padli po tem ko so v januaru igrali super pa še Mitchellu so se zdaj nabrale neke poškodbe. Knicksi imajo ogromno poškodb in vprašanje kako se bodo sestavili do playoffa. Potem so tu še vedno čudni Heati ko jih sploh ne moreš ocenit kako dober je team, pa še Butler je skoz in and out. Ma me ne bi nič presenetilo če bi Orlando šel daleč na vzhodu čeprav imajo res mlado in neizkušeno ekipo.

Povezava do prispevka

ne, pol se gleda nekaj položaj al zmage/porazi v diviziji

 

edit:

Navedek

In NBA tiebreakers, if two teams share the same division: Higher divisional win-loss record prevails. If not in the same division or tied in divisional record, conference win-loss record determines seeding.

 

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 11 urami:

Sam matr ko gledas kaj delata Gafford in Lively, kak fucking nespo je Powell :confused:

 

NE pozabit da je Powell imel strgano tetivo. Pred tem je bil mnogo boljši na obeh straneh igrišča, sam seveda nikol na nivoju teh dveh. Če česa Powellu nikoli ne moreš očitat je pa to borbenosti ker model je vedno dal vse od sebe. 

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 5 minutami:

ne, pol se gleda nekaj položaj al zmage/porazi v diviziji

 

edit:

 


Tiebreaker Basis – 2 Teams Tied
(-) Tie breaker not needed (better overall winning percentage)
(1) Better winning percentage in games against each other
(2) Division leader wins a tie over a team not leading a division
(3) Division won-lost percentage (only if teams are in same division)
(4) Conference won-lost percentage
(5) Better winning percentage against teams eligible for the playoffs in own conference (including teams that finished the regular season tied for a playoff position)
(6) Better winning percentage against teams eligible for the playoffs in other conference (including teams that finished the regular season tied for a playoff position)
(7) Better net result of total points scored less total points allowed against all opponents (“point differential”)

Pa res, take gluposti si lahko samo američani zmislijo :rofl:

Torej je naslednji faktor točka 4., ker noben ni prvi v diviziji

 

uredilo bitje Rossoner
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Pa tudi ne razumem, zakaj ni Donke v zadnji četrtini 12 min statpaddal. Not my mvp tko kot je bil russ lp

 

Zato ker je poškodovan :P Neke grimase je spuščal že kar hitro v prvi četrtini. Bil je GTD pred samo tekmo, neki zaradi ahilove.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 urami:

Žal vidiš tudi pri tistih zidakih, ceglih in knauf ploščah od PJ Washingtona, kako nežno roko in mehko dlan je imel striček DFS... 

 

ZGIBob.jpg

 

 

 

m m mmmmm, če me moje bronasto vegovo priznanje ne vara - a je tole mogoče res 18% met za tri? Od "3&D" igralca?  :w00t:

Dallas napreduje. Ko sem začel gledat, so vozili 3&D igralce, ki niso znali metat trojk in ne igrat obrambe (Richardson, Iwundu pa še neki večji randoti); zdaj imajo 3&D igralce, ki so šit za 3, ampak obrambo dejansko lahko igrajo :D

Povezava do prispevka

Drugače pa a je to ta Kiddov obrambni masterclass? Sicer blowout win, ampak take zadeve so pač joke; obrambna miniatura Dončiča possibly masterminded by Kidd

 

Dončič krije Barnesa

a74hEWH.png

 

Dončič lovi Barnesa, k se ta začne premikat

Qilt6pv.png

 

na random točki Dončič neha lovit Barnesa in se obrne okoli (je to zmenjeno, da se Dončič sam sprehaja al se mu res tolk ni)

 

pReLYrR.png

 

Ker ostane Barnes sam na trojki, začne Dončič krilit z roko

 

6BUvK7Q.png

 

Kar naenkrat mora Kyrie začet pokrivat Barnesa

M1Ho78T.png

 

Seveda je vse skupaj prepozno in trening met za 3

 

Q2HtBdJ.png

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 4 minutami:

Trojke so padale, zato blowout. Če ne bi, bi verjetno vseen zmagal, obramba v tretji četrtini je bla kar proper, kljub temu da je Poli šepal po igrišču.

To, da niso več odvnisni od svojega meta za 3, je tut eden glavnih faktorjev, da so tok boljši.

 

Npr. Denver tekma, ko so metali 26% al kok. To tekmo, ko pa mečejo 50% je pa blowout

 

Ne bo vedno tko, je pa zlo lepo in fajn vidt take stvari

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 1 uro:

Drugače pa a je to ta Kiddov obrambni masterclass? Sicer blowout win, ampak take zadeve so pač joke; obrambna miniatura Dončiča possibly masterminded by Kidd

 

Dončič krije Barnesa

a74hEWH.png

 

Dončič lovi Barnesa, k se ta začne premikat

Qilt6pv.png

 

na random točki Dončič neha lovit Barnesa in se obrne okoli (je to zmenjeno, da se Dončič sam sprehaja al se mu res tolk ni)

 

pReLYrR.png

 

Ker ostane Barnes sam na trojki, začne Dončič krilit z roko

 

6BUvK7Q.png

 

Kar naenkrat mora Kyrie začet pokrivat Barnesa

M1Ho78T.png

 

Seveda je vse skupaj prepozno in trening met za 3

 

Q2HtBdJ.png

še ena taka in bom ta post pokazal na youtube greg's court kanal in te bojo našli, ker kritiziraš lukata


ne resno, dans mi je pokazalo to na youtube in sem klikno.

Boli me

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...