Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Seth reče pred 7 urami:

Dobri nočni tekmi. Pizda Brunson je res bil slab sem se že ustrašil da bodo kje izgubili, ampak so Hart, McBride in Bogdanović res briljirali v napadu, v obrambi pa je predvsem Robinson bil odličen. Ma 76ersi nimajo šans s tako prestrašenim Embiidom. Baje je sam v intervjuju prejšnji teden rekel da mentalno pač še niti približno ni tam da bi imel zaupanje v to koleno ampak po tistem ko se je samo zložil na tla sem bil ziher da je spet nekaj šlo, ampak zgleda da ne glede na to da se je potem vrnil v igro v drugem polčasu. Po tekmi so v izjavah zelo mutili tako da še nevemo če je spet res kakšna poškodba ali je zgolj mentalno v tako slabem stanju. 

 

Druga tekma pa kar nadaljevanje lanske serije, zelo izenačena tekma potem pa Denver naredi klasičen run v tretji in so že na +10. Potem dokaj rutinirano tekmo pripeljejo do konca enostavno z boljšo eksekucijo down the line. AD je odigral super na obeh straneh igrišča tako da mislim da edinemu od Lakersov nimamo kaj za očitat zraven še Prince-a recimo. Lebron sicer zelo solidna igra ampak nekaj totalno nepotrebnih turnoverjev. Vsi ostali pa so res smrdeli, sploh DLo ki bi naj bil tretji igralec te ekipe, ampak bomo videli kako ga bo zdaj ta prva tekma udarila po psihi. Nevem zakaj ni Dinwiddie dobil več minut ko sta pa imela DLo in Reaves tako švoh tekmo. Denver pa samo znova dokazuje da so res najboljša ekipa v ligi, pizda kako lepo igrajo in res si ne predstavljam kdo jih lahko premaga štirikrat. 

 

 

image.png.145dd3af4696f6fa3d66a732a0e2a264.png

Povezava do prispevka

Včeraj gledal vse 4 tekme. Trollanje in hitro forumsko mnenje na stran spodaj mal bolj "in depth" analiza tega kar sem videl

 

 

Orlando vs Cleveland

- Orlando ima enormni problem igrat v half courtu (to pomeni na postavljeno obrambo). 

Njihova izhodiščna točka je Banchero ampak tip je pač nov v tem in se uči on the fly in se vidi.

Zadeva je neefektivna in ugly, playmakanje pa je posledično v riti. Ni jim pomagalo niti to, da je imel Suggs res slabšo tekmo včeraj.

Cleveland je imel občutno prevel put back dunk točk. Mislm da preko 30 pol ko sem šel gledat. To pa je rezultat tega, da Cleveland playemakerji /scorerji (večinoma Mitchell in Garland prebijejo pod koš, engage-ajo big mana in posledično ustvarijo šanso za easy put back dunke ko Mobley ali Allen sledita pick & rollu.

Poleg tega je Mitchell tudi najboljši igralec na igrišču in po parih minutah mi je blo jasno da je bil moj pick Orlando Cleveland 4:3 strel v temo. Tole ima Cleveland.

 

Suns vs Wolves

Carska tekma. 

Jasen plan Sunsov kjer ubistvu pustijo Antu da meče pull up jump shote ker ima katastrofalno efektivnost tekom rednega dela sezone mislm da okol 0.88 pike / possession. Problem je da sem videl, da je imel do zdej v  obeh playoff predstavah + včerajšni tekmi obratni učinek.
Da ni pomote to je 100% Suns plan, da se mu pusti metat slabe mete. Na koncu ga je prevzek celo KD in slednjemu je spustil ene 3 direkt v faco. Je blo prv lepo vidt. 
Ampam kar se tiče ofenzive je bilo premalo kroženja žoge pa iskanje open man-a. Sunsi majo eno najboljših ekip ki je sposobna izvajat drive and kick z odličnimi shooterji, ki zadevo kaznujejo samo Sunsi tega niso izkoristili včeraj. Deloma je bila kriva obramba Wolvesov kjer sta Gobert in McDaniels brutalna. Recimo Allen je stalno hotu izvajat one two passe za odprt met pa mu ni šlo cel dan. KD je za razliko izkoristil mismatche ko je takoj v štartu v faco metal Townsu, ker je to pač KD in so za njega to high % meti. Samo razni Bookerji, Beali so gnojili na polno. Vseeno, če ne bi Ant tako montiral Sunse mislm, da bi danes govorili malce drugače in to bo še dolgo serija, ker mislm, da ni šanse da bodo Sunsi tok zanč executal, med tem ko pri Wolvesih so vsi igrali v nulo svoj plan.

 

76s vs Knicks

Najbolj carska tekma večeri. Ker high intensity strategy clusterfuck je bil tole. 

Brunsona so 76s totalno onesposobl in naj vas cifre ne zavedejo Brunson je zmetal 8/26 in mel 5TOn na 7 asistenc poleg tega pa je igral kljub velikemu številu metov preveč pasivno.

76s so igrali visoko cono z Oubrejom kot glavnim defenderjem na Brunsonu ko so začeli prevzemat. In ko je Brunson poklical na blok, da naredi Switch in dobi Maxija ga je Maxi po parkrat zabaniral, od zadaj, ko mu je Brunson uvalil njegov klasično keep the guy on your hip.

Embid....je bil brutaln. Sploh ni bilo, da model ne bi igral fizično tudi po tisti sceni s kolenom, samo nehal je atletično letet na rebounde, in zaključke. Knicksi pa se je videl da zanalšč testirajo njegovo koleno in delajo hitre transitione. Skratka vse da ga namatrajo in stestirajo. Kljub temu je bil včeraj Embid najboljši igralec na igrišču, lepo deloval kot Rim protector, kot sekundarni playmaker in finisher. Tut na koš je šel kot rečeno večkrat agresivno in model bi imel včeri 40+ pik če ne bi bilo fenomenalnega Robinsona. Pomoje lowkey igralca tekme. Model je s svojim lengthom pomoje en redkih igralcev, ki dela Embidu težave. To pomen, ne da ga ustav, ker take igralce ustavit praktično ne morš. Pač tok ga moti, da ko je recimo metal jump shote in podobno se je prav videlo, kako je Embid spremenu arc svojga meta, da je lahko upošteval Robinson reach in potem je bil večkrat prekratek. 
Potem bench clipsov je včeraj dobila tekmo. McBride pa Bogdanovič sta bila glavna zaslužena za tist 2nd quarter run in McBride je pomoje edini k lahk kokr tok dostojno brani Maxija, ker DiVincenzo enostavno nima dovolj hitrega footworka in splošnega quicknessa in Maxi ga je prebijal kt da ga en osnovnošloček brani.

In za grand finale še plan 76s da se da mal več placa Hartu ker je imel model tistih 32% met in dejansko je delovalo do zadnje četrtine, ko jim je spustil 3 trice brutalno v najhujišh trenutkih. Fightal so se k budale in to je bla prava poslastica za gledat že iz analitičnega vidika.

Če ne bo Brunson negiral obrambo 76s in dejansko odigral tko kot rabi, imo 76s z Embidom na igrišču imajo to serijo. Ker brez Brunsona ne vrjamem da jim rata odigral še 3 take tekme brez njega. Vprašanje če še več kot 1. 

 

Lakers vs Denver pa komentiram kdaj drugič, k zdle gledam Miami vs Boston (brutalno kera metla bo to)

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Ma spizdi ti s svojimi hot takes lol. Potencialnih 7 tekem se igra ffs, če ne bi bil poženščen debeluh ki u lajfu ni videl RL športa bi vedel, da obstaja uporabnik z imenom "dnevna forma".

 

Je pa absolutno res, da je zdrav Kawhi faktor v velikosti dubaiskega nebotičnika.

Povezava do prispevka

Kakšen hot take. In kakšen nešportni model. Ti si basket začel gledat lansket, jst pa z Dragičem igral. Pač dans majo da izkoristijo in pokažejo kok so vredni. Bom gledal tekmo, pa ti bom po tekmi povedal, kok je imela veze dnevna forma, kok pa executions in splošni mismatchi. Pa nehi tudi s temi osebnimi napadi prosim tipa: 

"poženščen debeluh ki u lajfu ni videl RL športa"

 

En glavnih razlogov, da so s Kawhijem Clippersi zame favoriti je Ty Lue, ki je res hud trener in zato me tut za danes skrbi kako se bo vse skupi odvijal (dobra ali slaba dnevna forma). Bomo analiziral po tekmi pa kej bolj pametnega povedal. Ti se samo malce umiri, ker čist lepo konstruktivno delim mnenje ti pa cel agresivn, ker ti ni všeč, da ti rečem, da če dans ne izkoristijo tegale potem bo bolj težka kakršnkol championship run. 

Lej sej jst tut držim pesti za Dallas da zmaga, pa si želim v mokrih sanjah da je Luka MVP in vse najboljš. Sam bom pa hkrati tudi realno povedal kaj si mislim. Pač izmenjava mnenj al neki.

 

En glavnih razlogov, da so s Kawhijem Clippersi zame favoriti je Ty Lue, ki je res hud trener in zato me tut za danes skrbi kako se bo vse skupi odvijal (dobra ali slaba dnevna forma). Bomo analiziral po tekmi pa kej bolj pametnega povedal. Ti se samo malce umiri, ker čist lepo konstruktivno delim mnenje ti pa cel agresivn, ker ti ni všeč, da ti rečem, da če dans ne izkoristijo tegale potem bo bolj težka kakršnkol championship run. 

Lej sej jst tut držim pesti za Dallas da zmaga, pa si želim v mokrih sanjah da je Luka MVP in vse najboljš. Sam bom pa hkrati tudi realno povedal kaj si mislim. Pač izmenjava mnenj al neki.

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 14 minutami:

Kakšen hot take. In kakšen nešportni model. Ti si basket začel gledat lansket, jst pa z Dragičem igral. Pač dans majo da izkoristijo in pokažejo kok so vredni. Bom gledal tekmo, pa ti bom po teki povedal, kok je imela veze dnevna forma, kok pa executions in splošni mismatchi. Pa nehi tudi s temi osebnimi napadi prosim tipa: 

"poženščen debeluh ki u lajfu ni videl RL športa"

 

En glavnih razlogov, da so s Kawhijem Clippersi zame favoriti je Ty Lue, ki je res hud trener in zato me tut za danes skrbi kako se bo vse skupi odvijal (dobra ali slaba dnevna forma). Bomo analiziral po tekmi pa kej bolj pametnega povedal. Ti se samo malce umiri, ker čist lepo konstruktivno delim mnenje ti pa cel agresivn, ker ti ni všeč, da ti rečem, da če dans ne izkoristijo tegale potem bo bolj težka kakršnkol championship run. 

Lej sej jst tut držim pesti za Dallas da zmaga, pa si želim v mokrih sanjah da je Luka MVP in vse najboljš. Sam bom pa hkrati tudi realno povedal kaj si mislim. Pač izmenjava mnenj al neki.

 

En glavnih razlogov, da so s Kawhijem Clippersi zame favoriti je Ty Lue, ki je res hud trener in zato me tut za danes skrbi kako se bo vse skupi odvijal (dobra ali slaba dnevna forma). Bomo analiziral po tekmi pa kej bolj pametnega povedal. Ti se samo malce umiri, ker čist lepo konstruktivno delim mnenje ti pa cel agresivn, ker ti ni všeč, da ti rečem, da če dans ne izkoristijo tegale potem bo bolj težka kakršnkol championship run. 

Lej sej jst tut držim pesti za Dallas da zmaga, pa si želim v mokrih sanjah da je Luka MVP in vse najboljš. Sam bom pa hkrati tudi realno povedal kaj si mislim. Pač izmenjava mnenj al neki.

 

Tvoj način komunikacije mi gre na kurac, ena navadna posrana pička si. Upaš, da bo Dallas / Poli dobro igral, ampak se želiš zaščitit pred razočaranjem s tem, da ga doomaš v naprej in si delaš blazino, če jim ne rata. Nek tak mevžast coping v naprej, al neki. In če bi to negativo šepetal svoji mamici v blazino, do it fag, smo v demokratični državi, sam klele pa driskaš še ostalim. 

 

Evo textbook primer, kako si delati fail blazino (in mešati drek):

 

BlueSan reče pred 24 minutami:

Kawhi danes ne igra. Če Dallas to tekmo ne dobi nimajo šans

 

Pustimo to da se lahko zgodi 1000 stvari - ti si samega sebe zaščitil, pa četudi si se ostalim posral po hypu. Ti si se pač že dal lepo v vatko, tebi bo cool, če pa DAL zmaga bo pa tudi ok, saj v resnici navijaš za njih.

 

Navadna posrana mevža si.

Povezava do prispevka

Ja lihk me skrbi kako sem sebe zascitil...

Na forumu smo kjer delimo mnenja se mal zjbavamo prcamo itd. Ne da se mors zdej neki kregat tle s posameznikom ker ti ni vsec kar si prebral.

 

moje mnenje je, da je danes pritisk na Dallasu da to tekmo brez,Kawhija dobijo, v kolikor ne bodo stevilna vprasanja. Jasno pa da bomo lahko bolj pametni po sami tekmi. Jaz pricakujem, da danes zmagajo v nasprotnem primeru bo to neuspeh. Kva je zdej tle cudnega. 

Tvoja komunikacija je kvecjem kr neki brezveze agresivna in gres na neke osebne nivoje hkrati je pa se nekonstruktivna. 

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 2 minutama:

Ja lihk me skrbi kako sem sebe zascitil...

 

Danes je pritisk na Dallasu da to tekmo brez,Kawhija dobijo, v kolikor ne bodo stevilna vprasanja. Jasno pa da bomo lahko bolj pametni po sami tekmi. Jaz pricakujem, da danes zmagajo v nasprotnem primeru bo to neuspeh. Kva je zdej tle cudnega. 

Tvoja komunikacija je kvecjem kr neki brezveze agresivna in gres na neke osebne nivoje hkrati je pa se nekonstruktivna. 

Pac brezveze provociraš. Pa nikdar prej nisi na tak način komuniciral na mn3. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...