Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

reder reče pred 46 minutami:

Komaj čakam Lebronovo faco, ko bo v clutchu Russ vzel stvari v svoje roke. :rofl: Ne vem če je tole ravno pravi fit ob LBJ.

 

Ipak so ga prej vprašali preden so trejdali tko da je LeBron approved trade. 

 

Meni je sicer čuden trade saj rabijo suterje kar pa Russ ni. Opcija s Hieldom mi je bila bolj všeč. 

 

Morey pa trola celo ligo s svojimi Simmons trade ponudbami. Zaenkrat se mu ostali GMi samo smejijo v faco in zavračajo. 

Povezava do prispevka

Ja itak je Lebron odobril ampak ne vem če je ta trade dobro premislil. Je pa res, da niso izgubili tako veliko saj Kuzma in Harell v playoffu nista ne vem kaj, KCP je pa škoda. 

 

Morey očitno misli, da okoli ponuja Luka ne pa Simmonsa. Če bo zahteval take pakete kot se govori bo Simmons gladko ostal v Phili, tudi small market teams ne bodo šli v to IMO. 

Povezava do prispevka

Morey res zgleda kot da misli da je še pri Rocketsih in trejda Hardna al kaj. :D Kar se tiče glede Bricka v Lakerse mi ni ama nič jasno, res ne. A smo pač vsi idioti in je Pelinka jebeni genij? Mogoče. Ampak Lakersi so konkretno spremenili svoj championship team od lanskega leta. 

Povezava do prispevka

Aha kako gre to?

WB has the ball, AD sets the screen, the defender wants to moe thrugh the screeeeeeen.....

 

 

No not really I dont give a fuck let him chuck those 3s I am going UNDER every f***** single time.

 

Ker P & R? :D

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Jst sem pa hyped ko prasec, vse tri igralce poznam, vsi so mi kul, sploh Russ mi je BOG :D Pa še bolj bo popularna ekipa, še več se bo govorilo o njih, merch se bo še bolje prodajal... Pa tudi iskreno mislim, da bo Russov hype in intezivnost fantastična za LAL. Top move res

 

Pa še cool mi je da zarad tega mova ne bo keša za Schroderja, tip mi je res top 5 najbolj antipatičnih igralcev v ligi

Povezava do prispevka

1. Rubio -> Cleveland (Za Princa 2nd in neki $)
2. Thompson -> Atlanta (Za Dunna in Fernanda)
3. Richardson -> Boston (za trade exception -> k se lahk spremeni tut v pure cap space)

Dallas ima prbližno 34 mils capa (minus THJ pogodba) + trade exceptione trenutno

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Kings gonna Kings, draftali so sicer guarda kjer so zdaj še bolj nabiti kot lani in ne vem kako bodo delili to minutažo ker so že lani imeli probleme pri Hieldu/Haliburtonu. Ampak verjetno je res Hield na trading blocku sodeč po tistih govoricah da je bil trade z Lakersi že dokaj blizu realiziranega, sploh pa če hočejo dat Holmesu kako solidno pogodbo. Ampak zdaj so pripeljali Tristana, tako da kdo ve kaj sploh delajo. Njihove pretekle poteze so velikokrat kar fail tako da bomo videli kaj bodo tokrat naumili. 

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 7 urami:

Adams je takoj s podpisom postal negative asset, torej zelo slab primer.

 

Clint Capela 18 mils
Turner 20 mils

Zeller 14 mil 

Dwight Powell 11 mils

 

Pa da vidmo, če bo dobu bližje Powellu ali Capeli ajd da vidm, pa se prvi posujem s pepelom. 

Povezava do prispevka

The Miami Heat are picking up Goran Dragic’s $19.4 million team option for the 2021-22 season, according to Shams Charania of The Athletic. 

 

 

Iguodalin option pa so declinali tako da je zdaj free agent. Brooklyn ali Lakersi? :D

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...