Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Težko rečem a se mi LBJ smili ali ne. Westbrooku je šla glava dokončno adijo, tip meče airballe iz čist odprtih šutov en za drugim. Škoda ker so uni peki od kingsov in pelikanov tolk nesposobni, bi bilo fun times, da se približajo še kako zmago ali dve :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

s tem da se IMO individualno igra precej precej boljša obramba kot v 90ih.

 

Dayum, kako je šel basket naprej :wacko:

 

jp, zato, ker so precej spremenili pravila glede obrambe - kdaj in kako lahko podvajaš, conska obramba je bila prepovedana

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

Tudi se mi zdi da igralci ful boljš krijejo. Sicer je od tega že skor 30 let heh, sam se res ne spomnim da bo takrat obstajali razni DFSji, Kawhiji, Simmonsi itd, torej +2m visoki beasti, ki dobesedno zaklenejo nasprotnikovega igralca v sef, pa je vseen ali igra enko ali pa štirko :D Oziroma da so tudi neki "obični", neobrambni igralci tako dobro krili kot krijejo zdaj.

 

Ne vem, meni se zdi ta lajn " včasih se je igrala prava obrambna košarka zdaj se igra samo napad" čisti bullshit. Včasih se je več pustilo in se bolj lomilo v raketi, sam obrambni skill je šel pa IMO ful naprej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...