Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 16 minutami:

Pismo zanima me koliko bi rapsi radi za boucherja, od teh nekih 2nd tier igračev ... res da ni baš tricaš, sam vsaj meče trice :D Mogoče kak larry nance-poškodbe. Najrajš bi pa vidu biyomba skupaj z donketom igrat <3

 

Ne spremljam NBA-ja izven Dallasa, še vedno ne poznam 90% igralcev (glej moj poznavalski komentar okrog Minnesotte), tekme gledam napravljen v Dončičev dres, s sliko Tita na steni in se vmes derem George Michael style AJMO NAŠI AJMO A BOŠ ŽOGO F KOŠ FRCNO DAJ LUKEJU ŽOGO BIK ČRNI

 

... pa sem vseeno iz prve vedel, kdo je Biyombo, ker ima tipo tako jebeno kraljevski (kanclerski?) priimek :D :D :D Da sem nemec, jebeš Dirka, Schroderja, Theisa in ostale pederčine, Biyombo je tisto pravo, sploh če si bolj iz vzhoda in še vedno govoriš da greš "v Königsberg in Danzig po zelje in krompir" :D

 

1*v_aOYGRIzGdehEUmmpZcFg.jpeg

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

 

Ne spremljam NBA-ja izven Dallasa, še vedno ne poznam 90% igralcev (glej moj poznavalski komentar okrog Minnesotte), tekme gledam napravljen v Dončičev dres, s sliko Tita na steni in se vmes derem George Michael style AJMO NAŠI AJMO A BOŠ ŽOGO F KOŠ FRCNO DAJ LUKEJU ŽOGO BIK ČRNI

 

... pa sem vseeno iz prve vedel, kdo je Biyombo, ker ima tipo tako jebeno kraljevski (kanclerski?) priimek :D :D :D Da sem nemec, jebeš Dirka, Schroderja, Theisa in ostale pederčine, Biyombo je tisto pravo, sploh če si bolj iz vzhoda in še vedno govoriš da greš "v Königsberg in Danzig po zelje in krompir" :D

 

1*v_aOYGRIzGdehEUmmpZcFg.jpeg

HAha salabajzer :)) pa nena bilok pizda meci opet ciglov..….tak to mi delamo prjatli,ukradena roba se zacela nabirat je v skatli 😎

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 9. 3. 2022 at 10:02:

 

Ne spremljam NBA-ja izven Dallasa, še vedno ne poznam 90% igralcev (glej moj poznavalski komentar okrog Minnesotte), tekme gledam napravljen v Dončičev dres, s sliko Tita na steni in se vmes derem George Michael style AJMO NAŠI AJMO A BOŠ ŽOGO F KOŠ FRCNO DAJ LUKEJU ŽOGO BIK ČRNI

 

... pa sem vseeno iz prve vedel, kdo je Biyombo, ker ima tipo tako jebeno kraljevski (kanclerski?) priimek :D :D :D Da sem nemec, jebeš Dirka, Schroderja, Theisa in ostale pederčine, Biyombo je tisto pravo, sploh če si bolj iz vzhoda in še vedno govoriš da greš "v Königsberg in Danzig po zelje in krompir" :D

 

1*v_aOYGRIzGdehEUmmpZcFg.jpeg

Evo ga takoj spotlight:

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...